Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 17 sty 2013, 17:09
Wtrącę się:

czuję się jak gówno, ciąg dalszy
co ze mnie za kobieta? co za człowiek?
kim jestem, CZYM jestem do chu*ja pana, może ktoś mi powie co?!

Dziękuję za uwagę, albo jej brak.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 17 sty 2013, 17:14
chojrakowa, pokrecona jestes ale nie na tyle zeby nie zyskac sympatii czy milosci. Ja Cie lubie , Twoj maz kocha wiec widzisz, ze nie ejst z Toba az tak zle :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 17 sty 2013, 17:17
Wszystko wporzo ale znowu mam rozmkniny nt. seksu przedmałżeńskiego.... :( :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 17 sty 2013, 17:21
przeczytałam książkę
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez bułka 17 sty 2013, 18:03
dłuuuugi spacer to jest to :D lęk "wyjściowy" olany zupełnie
Shine on you crazy diamond...

F41.0
escitalopram 10 mg
pramolan 50 mg

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 17 sty 2013, 19:17
nie jest dobbrze. staram sie trzymac,ale otoczenie nie daje
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Selenhe 17 sty 2013, 20:03
A ja wróciłam z szpitala, gdzie byłam u młodej, którą odwiedzili tam jej koledzy, przynosząc między innymi nóż ( bo nie wolno jej mieć ostrych narzędzi, a ona chciała do smarowania) i kartę do telefonu, żeby mogła z nimi gadać, bo jeden z nich ma darmowy net na tej karcie. Tak więc moje dziecko w tej chwili śmiga po necie z komórki, dalej zapewne siedząc na gg, fejsie, nk, fotce i innych portalach i zgrywając gwiazdę wieczoru.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 17 sty 2013, 20:26
Płaczę z powodu mojej bezsilności staram sie uczyć a nic mi do łba nie wchodzi mam sie nauczyc 100 stron na pamieć na egzamin inzyneirski ostatni termin a mi nic nie wchodzi kompletnie nic :( czuję się jak zero, mam chore głupie mysli czytam cos 100 razy i nie moge zapamietac kiedys potrafilem jednej nocy na pamiec sie nauczyc 60 stron teraz nic :( jestem do dupy jak nie zdam to sie zajebie i mowie powaznie pomocy :(

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 17 sty 2013, 20:32
zaczął się tak, ze prawie zaspałam na 11 tą do psychiatry, obudziłąm sie o 10 15 ale zdążyłam, leki mam bez zmian, ja zadowolona, lekarz też, że jakoś sobie radzę :smile: , następna wizyta w marcu,w pociąg i byłam u siostry na kawce, obiadku, widziałam się z bratem, jutro idę do fryzjera, opłacić rachunki i za buty, które sobie zamówiłam, potem pojadę do przyjaciółki bo jest chora
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 17 sty 2013, 20:36
Mightman, moze odstaw nauke na dzis bo jestes w kiepskim stanie i to Cie jeszcze bardziej nakreca? Za ile masz ten egzamin?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Mój dzisiejszy dzień

przez acherontia-styx 17 sty 2013, 20:38
byłam dzisiaj u psychiatry i się tylko wkurzyłam :evil:
gdy powiedziałam, że mam problemy ze snem i później na praktykach chodzę nieprzytomna to tylko się zdziwiła ale nic nie przepisała...
znowu decyzje o farmakoterapii odłożyła do następnej wizyty.
niby mądrze mówiła, że wejść w leki jest łatwo, ale odstawić już trudniej, a może się okaże, że damy radę bez leków ale no ile razy mogę jeździć tylko po to, żeby się dowiedzieć, że na razie z lekami się wstrzymujemy, zwłaszcza, że moja sytuacja od dłuższego czasu wygląda tak samo i nic się nie zmienia.
podejrzane było też wypytywanie się o mój motyw studiowania tego co studiuję... gdy zapytałam czy są jakieś przeciwwskazania, że tak wypytuje, odpowiedziała, że niee, pyta dlatego tylko, że jest to pokrewne z jej zawodem, ale no sama nie wiem co o tym sądzić :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 17 sty 2013, 20:43
Candy14 napisał(a):Mightman, moze odstaw nauke na dzis bo jestes w kiepskim stanie i to Cie jeszcze bardziej nakreca? Za ile masz ten egzamin?

we wtorek, ale czuję że nie zdarze, raz płacze, raz mam mega agresje, raz jestem załamany i nei widzę sensu egzystencji ja /cenzura/ a to tylko pscyhika a byłem ostatnie dni taki silny :(

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 17 sty 2013, 20:49
Selenhe to skoro jest tak jak mówisz, to pozostaje spróbować pomocy psychologa czy psychiatry. Może to też ta kwestia, że brakuje jej ojca? (może nie konkretnie tego, ale jakiegokolwiek). Ja pamiętam mojego ojca jak widywałam go raz na jakiś czas, unikałam go jak ognia, bo zawsze były o coś awantury. Bałam się. pamiętam jednak że jak trafiłam do ośrodka to zastosowaliśmy terapię rodzinną i w jakimś stopniu to pomogło.

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 17 sty 2013, 20:57
niby mądrze mówiła, że wejść w leki jest łatwo, ale odstawić już trudniej, a może się okaże, że damy radę bez leków

madrze mowi... niespanie jest upierdliwe strasznie ale mam kumpele ktora bezlekow juz zupelnie nie podtafi zasnac a skutki uboczne bokami jej wychodza
Mightman, uspokuj sie, oddychaj, nie panikuj. Trzymam kciuki z calych sil, zeby jutro byl lepszy dzien

Sortuj wg