Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 18 wrz 2007, 21:33
To się nie przyzwyczajaj Kwiatuszku, bo tu Cię nikt nie oleje. He he jeszcze będziesz chciała pobyć sama :mrgreen:
Pstryk

przez Mooni 18 wrz 2007, 21:37
Ewik, jak Ci źle, to pisz o tym. Obojetnie, czy wiadomość, czy smska. Trzeba sie wygadać i wyrzucić z siebie ten bajzel :)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 18 wrz 2007, 21:41
dżejem napisał(a):Jaśkowa napisał:
mam mega katar

ja tez jeszcze nie doszłam do siebie 2 tydzien zdycham na przeziebienie a może to juz grypa coż tego nie wie nikt ;) nie mam ubezpieczenia straciłam i moge sie cmoknąc wiecie gdzie hehehehe :lol:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slitzikin 18 wrz 2007, 21:41
Ewik spoko, jak będziesz się strasznie nudzić wsiadaj w pociąg do Gdańska, skoczymy na piwko :D Bo ze mną też ostatnio nikt nie chce nigdzie wyskoczyć. :/ No cóż, może w weekend coś się ruszy. Ja mam całkiem dobry dzień, tylko ciągle nie mogę wziąć się za pracę licencjacką.

przez kakasia19 18 wrz 2007, 22:58
Praszę Was, napiszcie, czy Wy też macie duszności? Czy też ciężko jest Wam oddychać, zwłaszcza wieczorem? Biorę lek Pramolan 50mg, 2x1 brał ktoś z Was ten lek?? Czasem dosłownie się duszę :(

przez Jaśkowa 19 wrz 2007, 00:32
Dobry wieczór Wszystkim jestem wkurwiona na maxa :twisted: byłam u fryzjera, uprzedzę pytania jestem zadowolona owszem, wkurwiona jestem na mojego męża :twisted: i chciałam się z Wami tym podzielić cudowny koniec dnia nie ma co idę spać :cry: DOBRANOC!!

PS. gdyby tak dało się przespać głupotę, złośliwość, brak empatii, egoizm gdybym mogła to wszystko przespać obudzić się i ujrzeć wszechogarniający błogi spokój i żeby wszystko było już piękne i dobre !!! i tym naiwnym wyobrażeniem zakończę swoje wypociny :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 19 wrz 2007, 10:28
Polina napisał(a):
smutna48 napisał(a):nie mam ubezpieczenia straciłam i moge sie cmoknąc wiecie gdzie hehehehe

Hehe Smutasku ja też nie mam ale mi się fajnie zrobiło, myślałam że jestem taka jedna, co nawet do lekarza ze sraczką nie może iść

jak widac nie. Witaj w tym niechwalebnym klubie nieubezpieczonych :lol: do tego bez pracy ja zawaliłam bo miałam chyba akurat silnego doła i termin wizyty w UP calkowicie wyleciał mi z głowy z reszta komu ja to pisze sami wiecie jak to bywa psychiczny eden 7 dni zlewa sie w jeden.... poprostu zapomniałam przypomnieło mi sie ze 2 dni poźniej nie wiedziałąm ze mozna to jakoś odkręcić i olałam a oni mi po kilku tyg przysłali pismo ze mnie wykreslają a hak im w smak. I tak miałam dosyć tego ich" pomagania" robia jakies targi zmuszają ludzi a ja wtedy nie miałam ochoty na nic siedziałam w domu i byłam w zupełnie innym wymiarze niestety mało ciekawym ale byłam juz nie jestem :D choć jestm mi czasem źle nawet bardzo źle to nie bede juz cierpiec ie moge do tego dopuścić :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:33 am ]

Jaśkowa <tulę> i zycze abys kiedyś się obudziła rano i żeby tak właśnie było :smile:
Susan Taylor

przez depresyjny86 19 wrz 2007, 13:29
Jaśkowa-mam nadzieje że dziś jest lepiej i mocno tule.
U mnie dzis tak średnio,nie mam na nic ochoty
Chyba wariuje coraz bardziej bo w głowie zadaje sobie pytania i na nie odpowiadam :D
:)

przez Jaśkowa 19 wrz 2007, 13:39
Kochani dziękuję dziś faktycznie lepiej ( gdyby nie ten katar :roll: ) wieczorem Jaś ma bilans dwulatka a potem ruszam do sklepu po tą nieszczęsną kreację na sobotnie wesele :roll: im bliżej tego wesela tym mniej mi się chce iść :cry:, ale może będzie fajnie ;) na dworze pogoda paskudna zimno jak diabli :-| nawet moja psina nie była zbytnio zainteresowana dziś brykaniem ;) to do wieczorka spadam póki co jakiś obiad zmontować ;)
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 19 wrz 2007, 13:52
Polina pewnie, że będzie dobrze trzymam kciuki jakbym mogła jakoś pomóc pisz na priw ( jestem pedagogiem) coś niecoś wiem na temat dzieci i ich szkolnych perypetii a to że ma w Tobie wsparcie to połowa sukcesu <tule>
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 19 wrz 2007, 14:51
wieczorem Jaś ma bilans dwulatka

Napewno bilans wyjdzie dobrze ;)
Myslę jak tu dzieciakowi pomóc. Chłopak jest nadwrażliwy i wszystko strasznie przeżywa. Dobrze, że ufa mi na tyle, że o wszystkim mi opowiada- sukces

Wiesz przede wszystkim zawsze tak jak teraz wspieraj Go,uważnie Go słuchaj,to że Ci ufa to znaczy że już robisz dla niego bardzo dużo i On to napewno docenia<może nie jestem ekspertem,ale mówie to jako człowiek który sam miał problemy w dzieciństwie ze szkolą>.To że Ci ufa znaczy też,że jesteś dobrą mamą ;)
:)

przez snaefridur 19 wrz 2007, 15:24
Dzwoniłam dziś do dziekanatu,co by się dowiedzieć,czy moje podanie o przyznanie komisa zostało rozpatrzone.Po 2 godiznach nieudanych prób mi sie udało i miła jak nigdy Pani,powidziała,że mam czekać jeszcze tydzień.Super.Prawie przez tą sesje osiwiałam.Zawsze zostaje warunek,ale to zgodnie ze specyfiką wydziału kosztuje i to nie mało.Muszę iść do pracy,ale nie mam kiedy,bo siędzę na uczelni od rana do godzin wieczornych,więc muszę wykombinować sobie w miare dochodowe i nieczasochłonne zajęcie,albo znaleźć bogatego,starego męża :(.
snaefridur

przez smutna48 19 wrz 2007, 15:40
Przynajmniej masz co wspominac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

snaefridur napisał(a):i nieczasochłonne zajęcie,albo znaleźć bogatego,starego męża .

najlepiej miliardera ze skłonnościa do zawałów ;)
Susan Taylor

przez snaefridur 19 wrz 2007, 15:53
...bez potomków i ze stajnią z kucykami.
snaefridur

Sortuj wg