Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Rzaba 18 wrz 2007, 11:39
Dziewczyny, skąd ja to znam.. ;)
Teraz jest dobrze, ale wiem, że dołek dopada niewiadomo kiedy i potrafi tak zgnebić, że az odechciewa sie żyć :x :x :x

Wiecie co wtedy robie????
Biore kartkę papiero i zapisuję powody dla których powinnam byc szczęsliwa. Ryczę i piszę... Kazdy z was na pewno ma takie powody. Zmuście się, a jak już nic nie przychodzi Wam do głowy, bo czujecie się tak beznadziejnie to poszukajacie nawet drobnej rzeczy, która Was cieszy..np. że mam piekne rzęsy :lol:
Trochę pomaga. :D
Włączam sobie muzykę, ale taką rytmiczną, absolutnie nic smutnego.
I najważniejsze.
Powtarzam siobie w kółko , ze to minie, ze to przejściowe, ze to choroba miesza mi w głowie, ze tak naprawdę jestem silna.

Teraz własnie przeczytałam sobie dlaczego powinnam być szczęsliwa. I usmiecham sie do siebie :D
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

Mój dzisiejszy dzień

przez Mooni 18 wrz 2007, 11:40
chyba każde zwiększenie dawki trzeba odpokutować...
wiem, że Ci ciężko, ale spróbuj się czymś zająć. Może jakaś fajna książka? Mnie niekiedy pomaga.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Ewik 22 18 wrz 2007, 11:42
Rzaba napisał(a):Teraz własnie przeczytałam sobie dlaczego powinnam być szczęsliwa. I usmiecham sie do siebie

Noi tak trzymaj, każdy musi znaleść swoje rozwiązanie... Mnie pomaga myślenie o bliskich mi osobach... o osobach które kocham i które mnie kochają...
Mnie dziś dręczo czysto fizyczne objawy i stąd te lęki i dołek....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Mooni 18 wrz 2007, 11:47
masz rację, tylko ja się dziś nie umiem zmusić do pozytywnego myslenia o czymkolwiek.
Ale do wieczora jeszcze daleko, może się coś zmieni (o! pozytywna myśl)
W kazdym razie na pewno pomaga rozmowa z ludźmi, którzy mają podobne problemy :)

przez rolingstone 18 wrz 2007, 12:39
a u mnie znów gorzej. cały łeb mi ściska. ufff ;)
Nerwicę można pokonać :)

przez Mooni 18 wrz 2007, 13:03
wiesz, tu też aura jest winna. Ja do południa miałam uczucie, że mam na mózgu ciasną gumę :)
Teraz już mi lepiej. Mam hustawkę nastrojów. Rano złość i rozpacz, potem lęk i deprecha, a teraz jakby puściło i czuję się jak po dwóch piwach :smile:

przez maiev 18 wrz 2007, 13:30
jeeej u Was też tak pada?? Taka była ładna pogoda rano i...klops. A ja mam dzisiaj wizytę u psychiatry. Cieszę się że hej. :cry: Jak on mi dalej każe brać te tabletki co ostatnio to się załamię chyba. Badziewie jakieś - równie dobrze mogłabym cukierki jeść. Nie chce mi się tam jechać. trzymajcie się wszyscy. ;)
"I need a new version of me..."

przez Jaśkowa 18 wrz 2007, 13:59
cieszę się, że chociaż mój gil Wam humor poprawił :lol:
a ja dziś od rana śmigałam po sklepach w celu zakupienia butów na wesele i to był koszmar raz, że nie chodzę na obcasach i każda szpilka wydawała mi się szczudłem, dwa, że mi się nic nie podoba wiecznie i mam wrażenie, że w większości tych szpilek wyglądam jak "qrwa w deszcz" ewentualnie "dzidzia piernik" :roll: w końcu zakupiłam ładne skromne i wygodne przylatuje do chałupy co by do kiecki przymierzyć a kiecka wisi na mnie jak na strachu na wróble no porażka na całego ( zapomniałam, że schudłam sporo przez ten jadłowstręt) i od nowo dawaj po sklepach chodzić tym razem za kiecką :twisted: opadło mi już wszystko co opaść mogło taka bezsilność mnie ogarnęła nie cierpię łazić po sklepach w konkretnym celu bo wtedy nigdy nic nie kupuje jak idę od tak dla relaksu to zawsze coś fajnego trafię a tak to bryndza, wieczorem jeszcze fryzjer mnie czeka i też mam mega stracha bo ja mam łeb kręcony i boje się, że owszem po wyjściu od fryzjera będzie ładnie do pierwszego mycia a potem to będę wyglądała jakby piorun w szczypiorek pinkolną :roll: i nic z tym sama nie zrobię, eeeeeeeeeee do bani mam dzień
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Mooni 18 wrz 2007, 14:07
ano pada... ale kiedys przestanie :)

powiedz psychiatrze, że ci te tablety nic nie dają, zobaczysz, co powie.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:17 pm ]
Jaśkowa napisał(a):nie chodzę na obcasach i każda szpilka wydawała mi się szczudłem, dwa, że mi się nic nie podoba wiecznie i mam wrażenie, że w większości tych szpilek wyglądam jak "qrwa w deszcz"

Jaśkowa, mam ten sam problem. Czyli sukces, że wogóle coś kupiłaś :)
A włosami się nie przejmuj. Moje tez żyją swoim zyciem i już mi to zaczyna zwisać ;) dosłownie i w przenośni, bo mam proste druty z kolei

przez IceMan 18 wrz 2007, 14:22
Ale dzisiaj ponuro... jednak kawka poszła i jest ok ;) rano znów wizyta w Legnicy i kolejne kilometry zaliczone (a egzamin tuż tuż)... no i wreszcie się doczekałem na nowy odcinek Prison Break'a (pierwszy z 3 serii) ;) już obejrzałem i znowu tydzień czekania, a znowu się co nieco dzieje :P

no i teraz nuuudę łapię :-|

a... Gilowatej zdrówka życzę ;)

a Grillowatej życzę żeby wreszcie tą robotę znalazła :P

Polina napisał(a):Mi gorąco Laughing ja nawet w upały ubieram sweter

zmarzlak :P
maiev napisał(a):Jak on mi dalej każe brać te tabletki co ostatnio to się załamię chyba. Badziewie jakieś - równie dobrze mogłabym cukierki jeść.

Ewik 22 napisał(a):Wczoraj byłam u psychiatry i zmienił mi dawke leków - teraz dosłownie chodze po ścianach...

Bo to wszystko to jedno badziewie. Tylko uzależnia... terroryści mogliby zostawić amerykanów i zająć się koncernami farmaceutycznymi szczególnie tymi od psychotropów :twisted:
*maleństwo* napisał(a):hej wieceie byłam dzis u psyhiatry :)
wyczekałam sie z 2 godz naprawde babka z poświecenia! każdego pacjenta przyjmuje ok 30-40 min ... Shocked i bierze 30 zł!poprosiłam mame żeby z emna poszła! wogole to jest u mnie wprzychodni i kolezanka mi poleciła! jestem bardzo pozytywnie zaskczona ta lekarka :)

jakiś cud nad Wisłą :mrgreen:
inez3 napisał(a):co u mnie?? hmm... niestety nie zaliczylam poprawki i mam warunek. odpowiedzialam na wszystkie pytania, jak nie wiedzialam to przepisalam od kolezanek a one ode mnie... one zaliczyly, ja nie. kolezanka powiedziala, ze w tej szkole tak jest, zawsze wybieraja kogos zeby kase zarobic... poprawka 100, warunek 200, czesne 500 i tak na mnie zarobili 800 zl...

no fajnie wiedzieć co mnie czeka na studiach... w zasadzie jeszcze przed studiami będę zdawać prawo jazdy - ciekawe ile tam ze mnie wydoją :?
dżejem napisał(a):Dla mnie ta "polska jesień" nieco zbladła po tym jak zobaczyłam jesień na Ukrainie

no to się wyprowadzam :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 18 wrz 2007, 16:01
Ewik 22Mooni, a może za dużo na raz? Mój psychiatra kazał mi powolutku zwiększać: połóweczka dodatkowa przez tydzień, jak będzie OK, cała itp.
Pstryk

przez *maleństwo* 18 wrz 2007, 20:27
No naprawde jak ktos jest z krakowa to bardzo polecam tą Pania psyhiatrolog :) z powołania kobieta ponoc!siedzi czasem w przychoni do ostatniego pacjenta do 23 wczesniej jest w szpitalu... no i bierze 30 zł! :)

A wogole to sie dzis zle czuje!znaczy do godz 18 jakos sie dobrze miałam!poszłam se na solarium i do apteki po leki i jakos mmnie takie poty obleciały straszne , nogi miałam jak z waty ale wytrzymałam!i poszłam do domu oczywiscie juz osłabiona!
Wogole po solarium mam tak że zawsze zle widze przez jakas godzine....nieostro i mnie biały kolor razii .. ale to chyba nie nerwicowe..;/

No i mam jakas dziwna głowe własnie jakby mnie ściskało , albo móżg by mi sie zle ułzył w głowie ...

Wogole to ide na EEG głowy w piatek ktoś z was juz miał?

przez Mooni 18 wrz 2007, 20:56
Bethi, nie wiem. Każdy reaguje inaczej. Ja brałam połówkę przez miesiąc, potem cała tabletkę przez następny, a teraz znów o pół więcej od tygodnia. Poczekam jeszcze tydzień, może się unormuje, jak poprzednio. Tylko, że na razie mam napady lęku i deprechy czasami. Zobaczymy. Mam wahania nastroju, przechodzę ze smutku w euforię, a potem znów mi się płakać chce. Czasami nie umiem wysiedzieć na jednym miejscu i sie skupić. Ale to wszystko na raz mnie przygniata. Jutro idę z synem do psychologa - to mnie pewnie tez dręczy. Mam dobrą psycholożkę. Mam nadzieję, że ona mi pomoże :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 18 wrz 2007, 21:05
Mooni napisał(a):Jutro idę z synem do psychologa - to mnie pewnie tez dręczy.

Mooni to się nie dręcz tylko pomyśl, jak wiele robisz dobrego dla swojego synka. Przecież wiesz, że jestes mu potrzebna zdrowa, więc głowa do góry mamusiu ;)

A ja dzisiaj miałam tak fatalny dzień , że wolałabym go wymazać z pamięci, ale niestety sie nie da... No i wieczór też jest delikatnie mówiąc beznadziejny - jednym słowem wszyscy mnie olali.... No ale to już kwestia przyzwyczajenia się...

Sortuj wg