Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 10 sty 2013, 17:53
nieboszczyk, cco mam napiisac? lepiiej jak mniie juz nie bedzie
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 10 sty 2013, 17:55
nieboszczyk, A po co rozmyślasz co mogli????? Wszystko się mogło i może zdarzyć, nie lepiej się skupić na tym co jest? Co to za chore myślenie :roll:
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez nieboszczyk 10 sty 2013, 18:01
*Wiola* napisał(a): Co to za chore myślenie :roll:

chore myślenie bo ostrożne myślenie?owszem też bym ciut zgłupiał gdybym miał świadomość że po wypisie będzie na mnie ktoś czekał/że ktoś bedzie odwiedzał/przynosił paczki albo wmawiał że bedzie zmieniał pieluchy w razie błędy po znieczuleniu zewnątrzoponowym.to by trzymało w błogiej nieświadomości.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 10 sty 2013, 18:36
Dzień całkiem znośny, dziś dla odmiany dokucza mi gula w gardle...

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 10 sty 2013, 18:58
nieboszczyk, rany, po co Ty takie epopeje wymyślasz??? Taka wyobraźnię byś mógł na co innego przeznaczyć!!!

-- 10 sty 2013, 17:58 --

fatuma03, przestaniesz??? dziecko masz!!!
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 10 sty 2013, 19:49
Od rana strasznie lęki - dawno takich nie miałem, ale nie wziąłem hydro, spotkałem się z dziewcyzną kończe prace, łeb mnie strasznie boli pewnie ze zmęczenia wziąłem apap oby pomógł o 23 jade po dziewczyne do pracy i ide spac jutro o 8 psycholog....

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 10 sty 2013, 20:42
Super.Dobrze mi się zaczęło układać z Szefem.Dziś mnie pochwalił.Dzień mogę zaliczyć do udanych choć zaczął się kiepsko bo zaspałam i musiałam jechać stopem,ale zdążyłam.Należę do nielicznych osób które lubią swojego Szefa jeszcze żebym tylko tak się nie stresowała w pracy to była rewelacja.
Chaotyczny ten post jak w mojej głowie ostatnio.Przepraszam.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Lena87 10 sty 2013, 21:02
Słuchajcie, mam takie pytanie, czy nerwica zaczyna się tak nagle, czy jakoś nie wiem narasta z czasem? Bo nerwy nerwami, ale chodzi mi o atak paniki, jak to u Was było, przyszedł tak nagle? i od razu w postaci jakiegoś określonego lęku czy jak? Bo u mnie to było tak, że już dłuższy czas miałam stresy, ciągłe zmartwienia, spac nie mogłam, ale atak paniki to tak nagle mi się wydaje przyszedł, u Was też tak było?

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 10 sty 2013, 21:05
Lena87, myślę,że nagle.Tak się zbiera,aż nie wytrzyma i pęknie.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez bigfish 10 sty 2013, 21:06
Przesrane :twisted:

Mój dzisiejszy dzień

przez Lena87 10 sty 2013, 21:12
kasiątko, bo ja już sama nie wiem.. już się w tym wszystkim gubię.. i ten lęk -u mnie przed chorobami psychicznymi- to skąd się wziął? ja w sumie zawsze się bałam takich chorób, ale nigdy nie było to w takim stopniu, że myślałam o tym ciągle i się bałam..skąd to się bierze w ogóle? A teraz np. mam tak, że albo siedzę , myślę, stresuję, doszukuje się bez sensu objawów albo staram się myśleć pozytywnie i nie myśleć wtedy o żadnych zmartwieniach, odsuwam je całkowicie, żeby się nie zacząć stresować i bać.. Też tak macie?bo ja już nie wiem czy wszystko ze mną ok naprawdę..kiedyś tak nie było..

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 10 sty 2013, 21:21
Lena87, trudno mi powiedzieć bo nie mam nerwicy lękowej tylko schizofrenie.Jeśli chodzi o choroby psychiczne to to co opisujesz nie świadczy żebyś je miała tylko wzorcowa nerwica.Najlepiej skonsultuj się z psychiatrą dla pewności.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Lena87 10 sty 2013, 21:31
No ja się właśnie najbardziej boję, żeby nie zachorować na schizofrenię.. i teraz nawet czytając twoją odpowiedź znowu zaczęłam się bać, nie tak panicznie, ale jednak. Może wypowie się ktoś jeszcze, kto choruje na nerwicę, pomóżcie, bo już się w tym wszystkim gubię..

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 10 sty 2013, 22:03
ja mam nerwicę, a raczej to jeden z moich objawów, bo ja w sumie jak to określił ostatnio mój terapeuta jestem tak patologicznie wymieszana, że ciężko podać mi jedną diagnozę. Na chwilę obecną stanęło na zaburzeniach osobowości typu borderline wraz z pakietem uzależnienia od narkotyków, alkoholu, leków, ludzi, zaburzeniami odżywiania, depresją, zaburzeniami lękowymi (ha, jest i nerwica) z napadami paniki i jakimiś duperelami typu hipochondria, neurastenia, DDA, syndrom przewlekłego zmęczenia i w sumie jeszcze pewnie znalazłaby się długa lista tego...
tak czy siak: napady paniki przytrafiają się nagle. To jest tak, że jest spokój, jakieś lekkie lęki, obawy się w Tobie kumulują, ale funkcjonujesz, jak to zwykle bywa w warunkach stresowych, zagryzasz zęby, masz sraczkę, ale dajesz radę, aż w pewnym momencie jak to Kasia napisała - co pęka. Pojawia się pierwszy objaw fizyczny - przeważnie tachykardia, albo mdłości, zawroty głowy, ścisk w gardle itp. i zaczyna się.... nie wiesz co Ci się dzieje, czujesz się źle, zaczynasz się obawiać tego, idziesz do lekarza, lekarz mówi, że jesteś zdrowa, a Tobie znowu to się przytrafia, boisz się jeszcze bardziej, nagle pojawia Ci się to w tym samym miejscu, boisz się tego miejsca, objawy się nasilają, pojawiają się kolejne przypadłości, unikasz kolejnych miejsc, sytuacji, ludzi, aż w końcu wszystko nakręca się tak, że nie da się funkcjonować.
Oczywiście zdarzają się takie przypadki, że wiesz, że to lęk, bo np. boisz się czegoś od dawna, a napady paniki przychodzą w pewnym momencie i uatrakcyjniają taką chwilę o nowe ciekawe dolegliwości ;) tak czy siak, to wszystko jest na podłożu psychicznym i przeważnie siedzi w środku już dłuższy czas, a gdy przekroczymy już pewien poziom lęku zaczynają się napady paniki.

Sortuj wg