Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 10 sty 2013, 17:05
Ja się generalnie nie jaram czymś, na co nie mam wpływu. A już na pewno nie na zapas, kiedy coś mnie nie dotyczy.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez nieboszczyk 10 sty 2013, 17:11
omeeena napisał(a):Ja się generalnie nie jaram czymś, na co nie mam wpływu. A już na pewno nie na zapas, kiedy coś mnie nie dotyczy.

ale co może dotyczyć.owszem znam groteskowe przypadki które są mocno po 30ce,nie wiedzą co to szpital,nie mają ani jednej blizny na ciele i nie przeżyli ani jednej operacji a panikują przed zdejmowaniem kamienia nazębnego u dentysty
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 10 sty 2013, 17:23
nieboszczyk, no to się będę nakręcać, jak mnie zacznie dotyczyć. Mam zmartwienia dnia codziennego na głowie, wystarczą mi w zupełności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Bianka78 10 sty 2013, 17:25
omeeena Dobre podejście :great: .
Bianka78

Mój dzisiejszy dzień

przez beladin 10 sty 2013, 17:26
Jest jak jest :D
beladin

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 10 sty 2013, 17:29
nieboszczyk, A ja przeżyłam kilka operacji i przez błędy lekarskie 2 razy mało nie wylądowałam na tamtym świecie. Ale było minęło, nie mam zamiaru z tego powodu pluć jadem przez całe życie, bo oni mają to gdzieś a to zgorzknienie odbiłoby się tylko i wyłącznie na mnie, :evil:
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez nieboszczyk 10 sty 2013, 17:30
omeeena napisał(a): Mam zmartwienia dnia codziennego na głowie, wystarczą mi w zupełności.

spoko.ja też wolę same zmartwienia dnia codziennego.mozna troche ponarzekać ale nic cie nie boli przy chodzeniu i łatwiej je rozwiązać
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 10 sty 2013, 17:30
Bianka78, nie uwierzysz, jak muszę walczyć o jego utrzymanie! Moja matka jest taką właśnie osobą, która oczekuje, że wszyscy się będą przejmować tym, co ona. I robi wszystko, żeby tak było... :(

Mój dzisiejszy dzień

przez Bianka78 10 sty 2013, 17:37
omeeena A moja matka jest jeszcze bardziej "przejmująca " niż ja. W kontaktach z nią obowiązuje mnie stały entuzjazm, bo jak coś idzie nie tak, to zamartwia się do upadłego i wszystkich tym zadręcza...
Bianka78

Mój dzisiejszy dzień

przez nieboszczyk 10 sty 2013, 17:39
*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, A ja przeżyłam kilka operacji i przez błędy lekarskie 2 razy mało nie wylądowałam na tamtym świecie. Ale było minęło, nie mam zamiaru z tego powodu pluć jadem przez całe życie, bo oni mają to gdzieś a to zgorzknienie odbiłoby się tylko i wyłącznie na mnie, :evil:

miałaś szczęście że po tych błędach możesz sama chodzić i jeść to na co masz smaka

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 10 sty 2013, 17:44
Bianka78, to już nie wiem, co lepsze...udawanie, że się nic nie dzieje, czy przejmowanie się na siłę :D

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 10 sty 2013, 17:49
nieboszczyk, Ty też chodzisz i jesz, ale mimo to jesteś zgorzkniały jak sparaliżowany tetryk ;)
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Bianka78 10 sty 2013, 17:52
omeeena Też nie wiem :mrgreen: .
Bianka78

Mój dzisiejszy dzień

przez nieboszczyk 10 sty 2013, 17:52
*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, Ty też chodzisz i jesz, ale mimo to jesteś zgorzkniały jak sparaliżowany tetryk ;)

narazie.po jednej z operacji mam zgagę do dziś.ale to pół biedy.mogli mi uszkodzić trzustkę rdzeń kręgowy lub mózg.miałem ciut więcej szczęścia ale czytałem i widziałem takie przypadki.

Sortuj wg