Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inez3 17 wrz 2007, 14:56
dżejem dziękuje za dokładne informacje... a jak tam tobie czas uplywa??

przez depresyjny86 17 wrz 2007, 15:02
czuje sie normalnie... zadnych lekow, strachow, wyjezdzam bez problemu, radze sobie sama...

Bardzo się ciesze że sobie radzisz!!!!!
A studiami się nie przejmuj<wszędzie tak jest że chcą zarobić niestety>
Jestem z Ciebie dumny że niemassz tych lęków,strachów itp.
;).
Tylko zaglądaj tu częściej ;) <oczywiście nie z powodów nerwicowych,bo mam nadzieje że nie będzie Cie lęk żaden dręczył, tylko tak zeby sobie z nami pogadać ;)>

Od 16 do 22 nie ma mnie :( więc nie piszczie na gg do mnie w tym czasie.
<wiadomo-dojazd do psychologa,potem godzina z psychologiem,potem czekanie na pociąg/autobus,potem jazda autobusem.....czyli całe 6 godzin poza domem>
:)

przez slitzikin 17 wrz 2007, 19:03
Ja też w przyszłym tygodniu skorzystam z trzech dni wolnych między zmianą jednej pracy na następną. Mógłbym zamieszkać w domu i tylko by mi jedzenie donosilili :) Ale nieeee :)

Ależ niemrawość Was ogarnia.

Kupiłem sobie dużego Lecha, puściłem Bedricha Smetana i będę walczył z pracą licencjacką! A jak, uda się :)

Choć sen skrada się do mnie po dywanie, na razie jest w drzwiach, ale widzę już jego przymróżone oczy i to jak podnosi miękką, pluszową łapę do uścisku.

Najwyżej powalczymy dalej rano :).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 17 wrz 2007, 21:26
hej wieceie byłam dzis u psyhiatry :)
wyczekałam sie z 2 godz naprawde babka z poświecenia! każdego pacjenta przyjmuje ok 30-40 min ... :shock: i bierze 30 zł!poprosiłam mame żeby z emna poszła! wogole to jest u mnie wprzychodni i kolezanka mi poleciła! jestem bardzo pozytywnie zaskczona ta lekarka :) naprawde kobieta pfosesjonalnie podeszła do sprawy!wogole kazala mi zrobic EEG głowy ... bo wiecie ja miałam ten wypadek z tlenkiem węgla i możliwe ze to było czynnikiem spustowym moich lęków ...wypisała mi też leki SEROXET i doraznie Afobem gdybym miała jakis naprawde silny atak ,ale wczesniej spytała czy napewno go chce ..bo może mi sie spodobac ze dobrze sie czuje po nim..i moge go miec ochote zbyt czesto barc!ale ja mam do tego dystans wiec chyba sobie poradze.... CZY KTOS Z WAS MIAŁ TE LEKI?
NO ZOBACZYMY CO BEDZIE Z TEGO MOJEGO LECZENIA!:)

przez Pstryk 17 wrz 2007, 21:38
Eh, co do psychiatrów, też muszę się rozglądnąć za nowym. Mam wrażenie, że mój obecny psychiatra traktuje mnie już mniej obiektywnie. Być może za dobrze mnie już zna. Nie wiem jak to wyjaśnić. Czy ktoś miał podobne odczucia???
Pstryk

przez *maleństwo* 17 wrz 2007, 21:43
Aha ...:) najważniejszy jest efakt ;) tyle ze zero alkoholu ;(... a ja tak lubie piwko pic rzed snem .... moje pyszne redsiki ;p mniam....

przez Pstryk 17 wrz 2007, 21:55
Ta, gdzie ten wzrost gospodarczy, o którym tak trąbili jeszcze niedawno... :?
Nie łam się Polina, Kochanie, jeszcze będą się o Ciebie bić!
Tulę
Pstryk

przez slitzikin 17 wrz 2007, 22:05
Spokojnie Polinko, znajdziesz. Na razie ciesz się wolnością :D. Jak ja pomyślę, że jutro na 7.30 muszę tam iść... O zgrozo.

przez Jaśkowa 18 wrz 2007, 00:37
mam mega katar :roll: jakbym mało miała efektów specjalnych to jeszcze gil do pasa mnie dopadł :cry:
Polina moja koleżanka zrobiła reklamę gdzie się da i dojeżdża do klientów na miejsce i tam ich maluje całkiem nieźle jej się to kręci nie myślałaś o własnym biznesie ??
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 18 wrz 2007, 00:47
Jaśkowa-życze Ci zdrowia
Wizyta u psychologa przebiegła ok.
A uczucie pustki chyba mineło ;)
:)

przez Mooni 18 wrz 2007, 10:12
cześć wszystkim,

cześc Bethi, też miałam takie odczucie co do mojego psychiatry. Pójdę jeszcze do niego, ale jak się utwierdzę w przekonaniu, to zmienię.

Polina, witaj w klubie. Ja też myslałam o własnej działalności, ale boję się nie wiadomo czego :| Teraz to wogóle... Jestem na lekach, podwyższyli mi dawkę. Beznadzieja mnnie dopada znów...
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 18 wrz 2007, 10:26
Mooni napisał(a): Jestem na lekach, podwyższyli mi dawkę. Beznadzieja mnnie dopada znów...

No to witaj w klubie Mooni. Wczoraj byłam u psychiatry i zmienił mi dawke leków - teraz dosłownie chodze po ścianach... Mam takie zawroty głowy, że nie umiem normalnie chodzić... jakaś masakra...

Mój dzisiejszy dzień

przez Mooni 18 wrz 2007, 11:01
Ewik, a parę dni temu śmiałyśmy się z tego... :)
Ja siedzę w pracy i nie umiem zebrać myśli. Dopadło mnie właściwie wczoraj, bo daweczkę większą mam już od tygodnia.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 18 wrz 2007, 11:27
No dokładnie kilka dni temu śmiech, a teraz... czarna rozpacz... Mam takiego doła, że masakra... Dawno juz nie było aż tak źle...

Sortuj wg