Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Tomek 16 wrz 2007, 01:22
bethi spokojnie, wiesz, że tak bywa. Nie raz już to pewnie miałaś ale jakoś żyjesz i wierzę, że w przód brniesz :) Co tam u Ciebie btw. hmm?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez rob 16 wrz 2007, 01:44
bethi, jeszzcze jedna sprawa. Natychmiast masz sie usmiechnac czytajac ten tekst ;).

po 2gie robisz sobie podpis na dole taki: " ;-))))))) " lub cos bardziej pozytywnego, i obowiazkowo zmien avatara.
"... znów rozkładam skrzydła i unoszę się nad wami..."
rob

przez depresyjny86 16 wrz 2007, 02:38
Zaczynam wątpić w szczęście.

bethi-będziesz jeszcze szczęśliwa,zasługujesz na szczęście i będziesz szczęśliwa.Wiem że teraz w to nie wierzysz ale jestem pewien że jeszcze będziesz szczęśliwa.
Życzę Ci szczęścia z całego serca!!
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 16 wrz 2007, 11:25
rob napisał(a):brak Ci tylko troche wiary

Brak mi wiary :?: :?: :?: No, czasem się zapominam, ale tylko wtedy, gdy los pokrzyżuje mi plany ;)
Co do mojego avatara - hm, pooglądam się za czymś nowym, ale on bardzo mi się podoba, naprawdę muszę :?: ;)
Co się tyczy mojego podpisu: źle na niego patrzycie. On mi przypomina codziennie, że mam nie myśleć, co będzie po życiu, tylko koncentrować się na dniu teraźniejszym, wyłapywać z każdego dnia pozytywy i się nimi cieszyć. Poza tym, co jak co, ale mamy wpływ na swoje życie, więc jeśli dzieje się źle, mamy na to wpływ teraz, bo po śmierci już będzie za późno.

Darek, ja też wierze w Ciebie ;) Gdy zapomnisz lub zwątpisz, jakim jesteś wartościowym człowiekiem, pomyśl o tym :D

Więc rob się uśmiecham, bo jakoś tak mi dzisiaj wesoło :mrgreen: Życzę Wam wszystkim tego samego :!: :!: :!:
Pstryk

przez Tygryska 16 wrz 2007, 12:15
Ech :(
Odniosłam mały sukces: wygramoliłam się z łóżka (a myślałam że zostanę tam cały dzień), teraz jeszcze trzaba cos ze sobą zrobić :roll:

*maleństwo* pogadaj z psychiatrą, powiedz o swoich wątpliwosciach co do leków. Jak miałam problemy z dojazdami to najgorzej było na poczatku ale potem powoli się oswajałam.Miejsce siedzace, butla wody i jakos udawało mi się dojechac na miejsce.

przez smutna48 16 wrz 2007, 12:30
Bethi to prawda wiecej wiary Ci zycze Słoneczko
choć może to zabrzmi ironicznie bo mnie samej jej brak... chyba jak spałam ktos mi ją zwinął :roll: ide coś zjeść moze dokopie sie dso czegoś jadalnego bo do konca miesiaca chyba ze w tyg napłynął pieniadze zostało mi i mamie 2 zeta na zycie fajowo co :lol: :lol: :lol: :roll: :evil:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez rob 16 wrz 2007, 13:21
a ja mam kaca, ciagle mysle o dziewczynie ktora mnie zucila, nawet pozniej sobie impreze popsulem bo zaczelem o niej myslec, znowu nocka zarwana myslami. we wtorek egzamin ciezki nic nie umiem.

no ale co z tego? staram sie "miec wszystko w dupie :D"
rob

przez smutna48 16 wrz 2007, 13:30
Rozumiem tez miałam takie noce z takiego powodu czasami śni mi sie i to jest dopiero koszmar nocy letniej :cry: :?
kiedyś krązyła taka animacja po necie motylek strasznie bluzga ja to sobie dopasowywałam do niego właśnie do wszystkiego co mnie wkurza i boli ;)
ps. kurcze kończą mi się fajki dolarów ktore dostałam nie chcieli mi wymienić bo troche na dole rozdarte wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr co za kraj !!!!!!!!!!!!!! i nie mam grosza na nic i w związku z tym oszaleje bez fajków ;) :roll: :twisted:
Susan Taylor

przez rob 16 wrz 2007, 14:21
smutna48, dasz rade ;) to tylko meczy Cie nalog, a go da sie pokonac :P
rob

przez .Tomek 16 wrz 2007, 14:57
bethi napisał(a):Co do mojego avatara - hm, pooglądam się za czymś nowym, ale on bardzo mi się podoba, naprawdę muszę Question Wink

Nie zmieniaj avatarka jest zajebiaszczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I fajnie, że dzisiaj Ci lepiej :) A u mnie ten dzień nudny spędzony na nauce.
ExModerator

przez rob 16 wrz 2007, 15:04
no jest fajny, ale czy nie jest smutny ?
rob

przez smutna48 16 wrz 2007, 15:05
rob napisał(a):smutna48, dasz rade to tylko meczy Cie nalog, a go da sie pokonac

eghhh jakoś nie mam ochoty teraz rzucac palenia :oops: :lol:
Ostatnio edytowano 16 wrz 2007, 15:06 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
Susan Taylor

przez .Tomek 16 wrz 2007, 15:05
rob napisał(a):no jest fajny, ale czy nie jest smutny ?

Może jest, ale co to tak na prawdę zmienia? :)
ExModerator

przez VTEC 16 wrz 2007, 15:57
Hello All :)

Witam , po dluższej nieobecności , kolejne egzaminy do przodu więc nic tylko się cieszyć :D :D :D

Nerwica siedzi w budzie w miare spokojnie ... oprócz częstej derealizacji do ktorej już dawno przywykłem wszystko na swoim miejscu ...

Dziś miałem egz. ustny ... przyznam że stres mnie troche złapał ... podczas odpowiedzi przez chwilę straciłem kontakt z rzeczywistością , ale nie przestawałem mówić :lol: i sukces ....

a nachodzące mnie od około miesiąca zawroty głowy strasznie mi sie spodobały ... szkoda że popjawiają się tylko czasami 8)

Pozdrawiam . milego dnia .

Paweł
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

Sortuj wg