Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 17 gru 2012, 14:42
omeeena, drozdzowke zjem przed :P do swiąt to kamień będzie :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 17 gru 2012, 14:56
slow motion, mam takii nastroj ze nic mnie nie cieszy. wolalabym wyjsc i czuc sie normalnie,a nie jak jakis odmieniec

-- 17 gru 2012, 13:57 --

slow motion, mam takii nastroj ze nic mnie nie cieszy. wolalabym wyjsc i czuc sie normalnie,a nie jak jakis odmieniec

-- 17 gru 2012, 14:35 --

chcialabym zeby ten dzien sie juz skonczyl. moze jutro nie bedzie tak koszmarnie zle...

-- 17 gru 2012, 14:36 --

chcialabym zeby ten dzien sie juz skonczyl. moze jutro nie bedzie tak koszmarnie zle...
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 17 gru 2012, 16:45
dzis tylko 3 godziny snu beznadziejnie nudnosci problemy z oddychaniem, poł dnia na uczelni wziełam hydro i jest spoko :)
Jeśli ktoś nie dba zbytnio o prawdę w sprawach drobnych, nie można mu ufać w sprawach istotnych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 17 gru 2012, 16:56
Męczący, w szkole od 7 do 15, wzięłam benzo w trakcie, teraz wróciłam do domu i jestem wykończona. Muszę sie jeszcze trochę pouczyć, ale pooootem...
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 17 gru 2012, 16:57
she1992, mi tez jakby lepiej na wieczor. za to spac mi sie zachcialo i pije nie wiem ktora juz kawe.

-- 17 gru 2012, 15:58 --

she1992, mi tez jakby lepiej na wieczor. za to spac mi sie zachcialo i pije nie wiem ktora juz kawe.
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 17 gru 2012, 16:59
fatuma03, to idź spać, choć na chwile ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 17 gru 2012, 18:21
cholera, też bym sie połozyla kompletnie sie nie wyspalam dobrze ze odpuscilam 2 ostatnie zajęcia bo gniłabym na uczelni do 18. co z tego jak musze zaraz posprzątać calutki pokój . Dzis musze spac w moim rodzinnym miescie u ojca i dziadka gdyz moj chlopak ma nocke w pracy a ja sama w domu nie przeżyje nocy .juz sie boje tej nocy w innym miejscu ,biore dzis podwojna dawke na sen, oby ojciec sie nie awanturowal bo lubi po alko ;/ a do mamy jade dopiero w piatek :( w koncu nareszcie po miesiacu szkoda,ze dzieli nas aż 340 km
Jeśli ktoś nie dba zbytnio o prawdę w sprawach drobnych, nie można mu ufać w sprawach istotnych.

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 17 gru 2012, 22:06
jeden z gorszych oostattnio. teraz jest troche lepiej. ciesze sie ze przezylam
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez bułka 18 gru 2012, 00:15
całkiem dobry, jeden krótki atak w pracy pokonany :smile:
Shine on you crazy diamond...

F41.0
escitalopram 10 mg
pramolan 50 mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 18 gru 2012, 11:16
dziś będę lepić uszy i pierogi z kapusta i grzybami :yeah:
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez Selenhe 18 gru 2012, 11:51
Dzisiejszy dzień totalnie zdołowany. Przyszły rachunki za gaz, okazało się, że pracodawca za L-4 mi nie zapłaci, bo jak orzekł nie jest urzędem miejskim, żeby wypłacać komuś za to, że go nie ma w pracy, okazało się, że zostaliśmy przed świętami z gołymi alimentami, których też jeszcze nie ma na koncie, a nawet jak przyjdą, to po zrobieniu podstawowych opłat i oddaniu długu w sklepie, zostanie mi ok. 300 zł do następnego miesiąca. Tak, że świąt, w tym roku nie będzie, a pod choinką pusto. Nawet jej nie będę wyciągać z kartonu, bo i po co? Do tego zadzwoniła siostra z propozycją wyjścia na zakupy, bo jej dziecko ma ochotę na rogaliki. Nie wytrzymałam i powiedziałam jej co myślę o jej propozycji. To już nie pierwszy raz, kiedy wiedząc, że jestem bez pieniędzy zupełnie proponuje mi jakieś zakupy, a potem wytyka, że nie kupuję swoim dzieciom lepszego jedzenia, bo dzieci powinny zdrowo się odżywiać.
Miałam myć okna, zmienić firanki, ale już mi się odechciało wszystkiego. Noc znowu nie była najlepsza, znowu pojawiły się kolejne lęki, nie wyspałam się, próbując nad nimi zapanować relaksacją. Leków też jeszcze nie wykupiłam, bo kasy brak, a nerwica coraz bardziej zaczyna nade mną panować. W styczniu mam kolejną wizytę prywatną, nie wiem za co ją zapłacę.
Coraz poważniej zaczynam zastanawiać się nad oddaniem moich młodych do rodziny zastępczej, a samej... do piachu. Bo i po co mam łazić po tym świecie, skoro i tak nie jestem w stanie utrzymać siebie i dzieci?
Dobija mnie choroba, której nie mam za co podleczyć, dobija mnie sytuacja finansowa, dobija mnie fakt, że dzisiaj znowu na obiad będą ziemniaki z margaryną.
Dzisiejszy dzień jest totalnie do d....

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 18 gru 2012, 12:31
dopiero net mi wlaczyli. juz sie czuje lepiiej. co oni koombinuja?

-- 18 gru 2012, 11:43 --

jestem na prawde szczesliwa, ..jakies glupoty mi wychodzily,ze niby forum zaniklo mi i w ogole nie bede mogla pisac. wszystko inne dzialalo tylko tu mnie tak przestraszyli . wychodzilo na to ze juz tu nie wejde. mial ktos z Was cos takiego?

-- 18 gru 2012, 11:44 --

jestem na prawde szczesliwa, ..jakies glupoty mi wychodzily,ze niby forum zaniklo mi i w ogole nie bede mogla pisac. wszystko inne dzialalo tylko tu mnie tak przestraszyli . wychodzilo na to ze juz tu nie wejde. mial ktos z Was cos takiego?

-- 18 gru 2012, 11:44 --

Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 18 gru 2012, 14:05
fatuma03, forum bylo przenoszone na inny serwer .. jak byk byla informacja przerwa techniczna... gdyby nie dzialalo wyskakiwalby blad
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 18 gru 2012, 14:10
L Candy14, u mnie wyskakiwalo co innego,jakies dziwne kody. dlattego sie przestraszylam
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Sortuj wg