Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 13 gru 2012, 13:06
kto tego nie przezyl- nie zrozumie. nawet jakby sie bardzo staral. takie jest moje zdanie. mnie tez zdrowi nie rozumieja,mysla ze przesadzam. nie maja pojecia przez co przechodze
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 13 gru 2012, 13:18
dokladnie tak jest..ja tez dlugo myslalam ze to tylko nerwy,ale to choroba jak kazda inna niestety inni tego nie rozumieja,ale dobrze ze chociaz tutaj mam glos zrozumienia :)

-- 13 gru 2012, 12:23 --

a jak mi juz naprawde beznadziejnie to sobie slucham aby bardziej nabrac dystansu tego : http://www.youtube.com/watch?v=w7uwQdBYxkY ,heh posluchajcie nerwuski :)
Jeśli ktoś nie dba zbytnio o prawdę w sprawach drobnych, nie można mu ufać w sprawach istotnych.

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 13 gru 2012, 13:27
Witam,
Idąc za namową Lady Em. spożyłem dzisiaj przed wyjściem do pracy solidne śniadanie (na przystawkę oczywiście afobam) zasadniczej różnicy nie widzę, ale ważne ze gorzej nie jest :D Dzień ogólnie znośny, do wytrzymania, dowiedziałem się dzisiaj że mam byś świadkiem na ślubie u kumpla w czerwcu i już mnie to niepokoi :zonk: Ale to jeszcze pół roku, pomyśle o tym później. Oby do 16:00 I do domu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 13 gru 2012, 13:30
solidne sniadanie to podstawa:) tez bym chciala tak jesc ale ja nigdy rano nie mam apetytu :) nie martw sie na zapas 'świadkowaniem' jeszcze na to czas a moze przez pol roku Twoje zdrowie ulegnie poprawie, 6 miesiecy to nie malo ..
Jeśli ktoś nie dba zbytnio o prawdę w sprawach drobnych, nie można mu ufać w sprawach istotnych.

Mój dzisiejszy dzień

przez zubryk 13 gru 2012, 14:09
fatuma03 napisał(a):kto tego nie przezyl- nie zrozumie. nawet jakby sie bardzo staral. takie jest moje zdanie. mnie tez zdrowi nie rozumieja, mysla ze przesadzam. nie maja pojecia przez co przechodze

Tak jest. Czasami może i nie zrozumieć lękowiec, który ma akurat remisję choroby. Mózg tak szybko wypiera złe wspomnienia.
Można takim osobom dawać do przeczytania ten wpis na blogu, którego odkryłem przez przypadek wczoraj
http://nerwicalekowa.com/2011/10/16/objawy-nerwicy/

Od siebie dodam, że czytanie tego ma tez ciekawe działanie terapeutyczne. Mniej się przejmuję dolegliwościami.
F41

Lepiej mieć nerwicę niż nie mieć nic.

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 13 gru 2012, 14:14
najgorsze to jak ktos karze mi sie wzziasc w garsc. no bo jak tu sie wziasc w garsc jak tu czesto i silne tabletki nie pomagaja? zeby to bylo takie proste, to psychiatrrzy by roboty nie mieli

-- 13 gru 2012, 13:15 --

najgorsze to jak ktos karze mi sie wzziasc w garsc. no bo jak tu sie wziasc w garsc jak tu czesto i silne tabletki nie pomagaja? zeby to bylo takie proste, to psychiatrrzy by roboty nie mieli

-- 13 gru 2012, 13:15 --

Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 13 gru 2012, 14:18
u mnie 100% objawów sie zgadza, lęk przed smiercia srednio co kilka nocy mam wrażenie 'zapaści' . Fatuma03 ciezko jest sie wziac w garsc bo to nie jest zwykly 'jesienny dół' mnie najbardziej wkurzaja gadki w stylu 'nie stresuj sie ,nie mysl tyle, NIE NAKRECAJ SIE' wtedy czuje sie totalnie bezsilna

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 13 gru 2012, 14:33
Noc w kratkę. Do południa w łóżku. Znów umysł zawładnął ciałem.
Cofka czy chwilowy kryzys?
O matko... :(
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 13 gru 2012, 14:37
she1992, dokladnie. ja jak slysze takie teksty to mnie poonosi. wole ttu pogadac,bo wiem ze mnie ludzie tu rozumieja. maja tak samo i leki i wpadaja w takie stany jak ja. nie cczuje sie wtedy taka samotna
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 13 gru 2012, 14:39
she1992, tu niestety też takie PORADY usłyszysz :?
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez kaja123 13 gru 2012, 14:42
omeeena napisał(a):Noc w kratkę. Do południa w łóżku. Znów umysł zawładnął ciałem.
Cofka czy chwilowy kryzys?
O matko... :(

:cry:

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 13 gru 2012, 14:46
ja tez :) tutaj nie musze odpowiadac na kretynskie pytania w stylu 'ale jak sie to dzieje, pewnie sie czyms stresujesz itp itd'' nie mialam latwego zycia przezylam kilka traum ich pietno czuje do dzis,ale moje stany nie sa wywolane bezposrednia przyczyna sa niewytlumaczalne sama juz nad tym nie potrafie zapanować :( mysle ze nasze rozmowy tutaj tez moga wpływac na nas jakos terapeutycznie ..

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 13 gru 2012, 14:55
nikt z nas nie pootrafi nad tym zapanowac bo to wlasnie jestt choroba a nie wymysly. ja dzis bylam na zakupach,sam fakt ze z domu wyszlam i lekow nie mialam to juz dla mnie sukkces. ale kto to zrozumiie? maz? kolezanka? nic z tego,bo dla nich wyjscie z domu too normalka. a dla mnie wyczyn i suukces
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez she1992 13 gru 2012, 15:08
dobrze ze dzis Ci się udalo :) malymi kroczkami osiąga sie sukces, ja dzis zasnelam bez leków choc noc byla cieżka bo od 3 dni mam rewolucje żoładkowe moze jest to tez spowodowane tym ,że jem nieregularnie ,malo i byle co. ale dzis mam taki plan ze zrobie obiad ,w koncu cos zrobie w tym domu.
a jak myślicie czy palenie papierosow wzmaga te objawy,czy wplywa to na zaburzenia oddychania zwiazane z nerwica? ja juz prawie odstawilam fajki ,naweet juz mnie tak nie odstresowuja jak kiedys.

Sortuj wg