Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 13 wrz 2007, 14:39
Tygryska to całe cholerstwo po prostu kombinuje na wszelkie sposoby żeby człowieka usadzić. A ja obecnie mam czeski film w pracy w której pracowałem. Dostałem o ponad 100 zł za mało i jakoś do szefa nie dochodzi. Dzisiaj z nim gadałem, okazało się że w grafiku 1 cały dzień przepracowałem na konto kumpla z pracy (bo kierownikowi się pomyliło przy wpisywaniu). Dopatrzyli się, poprawią... spoko, ale nadal jestem w plecy niecałą stówkę (czyli jakieś 2 służby). Także wypiszę wszystko czarno na białym - dni w których pracowałem, zliczę godziny, podam kwotę jaką powinienem dostać - i niech się facet z tym kołuje teraz jak namieszał. Ale wkurza mnie że muszę biegać za tym co mi się należy bo sobie na to zapracowałem.

Ciekawe co Tobie wywinęli - Tygryska?
Przyjaciel forum

przez natik 13 wrz 2007, 14:43
Nie martw się Tygryska,tak to czasem bywa jak niektorzy nadal myslą ze ogromne bezrobocie mamy a faty sa troche inne bo wszysyc w Irlandii:) i tak naprawde nie ma kto pracowac,robilam jakis czas temu rekrutacje to wiem jak jest:)niedlugo sami zakasza rekawy i do roboty albo zaczna gląby ludzi szanowac :!:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:45 pm ]
Jaśkowa napisał(a):natik wspaniale balsam na moje oczy to co piszesz oby kochana takie samopoczucie było już standardem u Ciebie :D
a ja miałam dziś dziwny ucisk głowy tak jakby mi ktoś ją w dyby wsadził mało przyjemne to było, ale zajęłam się smażeniem mielonych ;) i przeszło, jedyne co mnie zastanawia to to iż dalej chudnę :roll: nie to żebym się tym martwiła bo mam z czego, ale ja raczej miałam problemy z odchudzaniem łatwiej mi się tyło zdecydowanie ;) a tu taka zmiana.

też mam takie uciski czasem,ale rowniez za mielone czy tam schabowe się biorę i mija :D .fajnie masz z tym chudnieciem,ja tam z kilka kilo bym mogla tez stracic,chociaz mam to gdzies i niech zostanie jak jest:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Tygryska 13 wrz 2007, 15:03
Nie chcę się rozpisywać bo mi ciśnienie podskoczy ;) ale tak w skrócie: poszłam do pracy,było ok., poznawałam co i jak, umowę miałam mieć podpisana drugiego dnia ale zamiast niej dostałam (podobnie jak druga dziewczyna która miała być zatrudniona) umowę zlecenie za te dwa dni i zostałam pozegnana bo jednak ktoś stwierdził że chcą osoby z większymi kwalifikacjami (zaznaczam że nie miałam okazji nic przeskrobac, zepsuć ani niczym negatwnym się wykazać).Do tego wszystko zostało przeprowadzone po chamsku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 13 wrz 2007, 15:07
ja towczoraj wogolenie mogłam zasnac :( bez mojego mężusia ;)kochanego zle w wyrku samemu ... ale lęki miałam straszne :( wogole ostatnio mam :( kurcze nie wiem z jednej strony tak bardzo chce wychodzic a z drugiej sie boje ! musze to przełamac! ojoj

przez rob 13 wrz 2007, 19:46
ja biore lexotan i cloranxen sporadycznie w chwilach zalamania, chodz cloranxen mam przepisany na codzien 5mg(przez gastrologa), to i tak biore tylko jak sie zdenerwuje.
ciagle o niej mysle, nie moge cos oszukac serca, obdarzylem ja uczuciem, staram sie to olac, ale nie daje sie. zebym chociaz mogl spac!

pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)
"... znów rozkładam skrzydła i unoszę się nad wami..."
rob

przez .Kinga. 13 wrz 2007, 20:39
Jak wczoraj euforia to dzisiaj totalny dołek.
Jestem masakrycznie pusta w środku.. i ta samotność... Boziu..Pusty dzień..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez .Tomek 13 wrz 2007, 22:53
A ja mam dzisiaj taki dzień przymulony :shock: sam jestem nieziemsko przymulony. Też staram się o jakąś pracę. Widzę że połowa forum się stara :mrgreen: ech....ogólnie dzień do d.py jak każdy inny. Matrix mnie nęka co chwila hehe. Ale zaczęło mi się to nawet podobać.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Jaśkowa 13 wrz 2007, 23:35
Kochani głowa do góry wiecie, że to minie :smile:

a ja dopiero usiadłam, zapchała mi się pralka zalałam przy tym pół łazienki :roll: i z filtra wyciągnęłam dwie pięćdziesięciogroszówki i skuwkę od długopisu :roll:, potem mój zdolny synek wysypał wielką paczkę konfleksów na środek przedpokoju i na koniec rozlał z pół butli wody mineralnej na dywan w salonie, do tego moja sucz mi linieje więc włosów wszędzie moc, oj ciężki ten wieczór miałam, a mój mąż stwierdził, że jest zmęczony i polazł spać :twisted: nie ja jestem wypoczęta jutro to sobie jeszcze szczotkę w tyłek wsadzę i będę od razu zamiatać :roll: :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 13 wrz 2007, 23:48
A ja teraz czuje się fatalnie...
Pomimo tego że zdałem,czuje się fatalnie dziś bo znowu zawiodłem psychicznie....do nikogosię nie odezwałem na uczelni wczoraj,znowu się bałem,znowu miałem ten strach.....kiedy to w końcu przejdzie??????
Poza tym uświadomilem sobie że moje życie ma forme wegetacji...chce to zmienić....wierze że mi się uda....byle to nastąpilo szybko.
W dodatku niszcze siebie biologicznie-żle jem,mam problemy natury fizjologicznej<wszystko przez moje natręctwa!!!! :twisted: >
Ogólnie mam dziś doooooła......... :roll:
W dodatku mamuśka jeszcze dołożyła swoje :( <tym razem traktowała mnie jak gościa który nic nie umie>
:)

przez Jaśkowa 13 wrz 2007, 23:59
człowiek nerwica <tule> ".... a po nocy przychodzi dzień a po burzy słońce"
Darek mnie od trzech dni mój ślubny tak wyprowadza z równowagi, że Bóg mi świadkiem nie wyszłabym za niego drugi raz ;) tak sobie jednak kombinuje, że takie "kuksańce" od najbliższych powinny nas właśnie hartować na podłość tego świata i choć nie jest to miłe bo niby czemu miłe ma być gdy ktoś bliski sprawia nam przykrość to trzeba starać się wyciągać jak najwięcej pozytywnych rzeczy z takich gówien dla siebie, na zasadzie nauczki, lekcji życia, która kiedyś się przyda ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Tygryska 14 wrz 2007, 09:37
.Tomek napisał(a): Też staram się o jakąś pracę. Widzę że połowa forum się stara :mrgreen:

:mrgreen:

Ja powinnam siedzieć i szukać pracy, ale wyjatkowo olewam, wyjeżdżam na kilka dni.Będę sie martwić jak wrócę.

Darek kiedyś w końcu przejdzie, małymi krokami przebudujesz swoje życie, ale doceniaj też te mniejsze sukcesy.Gratuluję zdanego egzaminu :D

przez rolingstone 14 wrz 2007, 09:50
Witam,

kolejny dzień silnego lęku i ogromnego ściskania głowy ;) Mam tylko nadzieję, że ta męczarnia się kiedyś skończy.

A tak poza tym wszystko ok ;) ;)
Nerwicę można pokonać :)

przez Rzaba 14 wrz 2007, 09:57
A ja dzisiaj czuję się nareszcie dobrze :mrgreen:

Ostatni edni były koszmarne. na szczęście mineły. Wam też miną. Zobaczycie!!!!

Buziaczki :D
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

przez Tygryska 14 wrz 2007, 10:05
Jednak nigdzie nie jadę :x Ech, a miało byc tak miło...Ostatnio nic nie udaje mi się zaplanować.

rolingstone trzymaj się!

Sortuj wg