Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 11 wrz 2007, 15:28
U mnie historia literatury :o
Amy Lee

przez Jaśkowa 11 wrz 2007, 15:37
łomatko :roll: ja jak miałam ustny z historii wychowania to mało nie zeszłam od tej literatury miałam odruch wymiotny na widok książek historycznych ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez natik 11 wrz 2007, 15:46
a ja sie ciesze,ze egzaminow nie mam zadnych,chociaz planuje rozpoczac ponownie nauczanie za czas jakis,psychologia miala byc,ale w tej sytuacji odpada bo bede jak ten moj wczorajszy pan tabelka:)skoro Ty Jaśkowa po placach to ja wezme z Ciebie przyklad i wczesniej synka odbiore i tez pobiegamy :D i po kuwetke dla kota bo wkrotce nam go przywioze.choc mamy juz zuzke chomika i ponoc moze byc dym,my jednak udowodnimy,ze pies z kotem to nie tak samo jak kot z chomikiem.
a jak cos to silniejszy przetrwa,obstawiam zuzke bo ma bariere ochronna w postaci klatki:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lukasz1987 11 wrz 2007, 19:53
Ha Witam, Witam ...
Dzisiejszy dzień poleciał z górki czyli dobrze ...
Cały dzień zmarnowałem na szukaniu pracy .... i jutro mam rozmowę uuuuu
muszę się jakoś ogarnąć :)
Oczekuję trzymania kciuków ... :) , ale na pewno nie obędzie się bez nerwów :/, żeby nie było ...
Mam dopiero 19 lat ...

przez depresyjny86 11 wrz 2007, 19:53
U mnie historia literatury

U mnie psychologia :o i to jeszcze u takiej kobity co lubi uwalać na poprawkach....
Jest wieczór a mi zostało do przerobienia z 15 kartek jeszcze :-|
Chciałbym żeby mi dała pytanie związane z nerwicą albo depresją albo rozwojem samooceny...na te tematy mógłbym się nieżle rozgadać :P
Łukasz1987-trzymam kciuki!!!!
:)

przez IceMan 11 wrz 2007, 20:01
Amy Lee, Darek - dacie na pewno radę!!
człowiek nerwica napisał(a):Jest wieczór a mi zostało do przerobienia z 15 kartek jeszcze

Ja się tak do matury uczyłem ;)

Jesień mi się daje we znaki...
Przyjaciel forum

przez .Tomek 11 wrz 2007, 20:36
zmęczony, zmęczony, zmęczony, zmęczony....... :) ale jakoś żyję. Dzień w szkole jak zawsze (nie)miły.
dżejem napisał(a):Na wizytę chodzę co miesiąc.

Ja jak na razie to co tydzień zapierdzielam :mrgreen:
Amy Lee, Darek spoko, na pewno pójdzie dobrze :mrgreen: :mrgreen: wierzę w was :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Jaśkowa 11 wrz 2007, 20:58
Darek ja to z psychologii dziecięcej miałam poprawkę ;) porażka na całego najśmieszniejsze jest to, że uwaliła mnie moja własna promotorka :D psychologie ogólną miałam z taki dupkiem :twisted: że szkoda gadać palant straszny :twisted: kazał nam kupić swoją durną książkę " stres to brzmi groźnie", która była równie głupia co on, i z niej przepytywał tak jakby to była kwintesencja psychologii :roll: śmieliśmy się, że on sam potrzebuje pomocy i to dobrego psychiatry ;)

mój dzień mija mi całkiem całkiem, wykąpałam Jaśka ( łazienka płynie) a teraz siedzimy sobie przed tv i czekamy na film :D P na meczu więc cisza i spokój tylko ja mój synek i nasza domowa krówka :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez *maleństwo* 11 wrz 2007, 21:47
A ja to mam geochemie :( i nie mam zaliczenia jeszcze a to własnie zaliczenie robia nam w dzien egzaminu zebysmy na niego nie poszli ... powiedzcie czy to nie jest złośliwość??? .... kupa chamstwa i tyle .....

Wogole to mam dzis jakis lepszy dzien ,w każdym razie nie taki smutny i depresyjny jak wczoraj!
Ale cos sie zaczełam bac i wypisłam sobie własnie piwo i dostałam wypieków :( i parzy mnie buzia!
Otrzezwieje i bede sie uczyc dalej ....:( masakra z ta szkoła!

przez *maleństwo* 11 wrz 2007, 23:37
Praktiker?:)

przez MaRiAnEk 11 wrz 2007, 23:40
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 11:11 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 11 wrz 2007, 23:47
Tyle, że PNJA to umiejętności, a nie wiedza wkuta, więc z mojego punktu widzenia... uczciwszy egzamin :mrgreen:

A z fonetyki to pani mi różne rzeczy mówiła, że jakąś wadę mam, że niby w Ameryce byłam... a mnie po prostu przez 20 lat nikt nie powiedział, że się nie wymawia [r] przed spółgłoskami :oops:
Amy Lee

przez depresyjny86 12 wrz 2007, 00:16
Teraz czas na noc pełną przemyśleń psychologicznych.
Amy Lee-będe trzymał za Ciebie kciuki ;)
Mam nadzieje,że dzisiaj<bo już środa> będziemy oboje mogli powiedzieć że zdaliśmy,
:)

przez Amy Lee 12 wrz 2007, 00:20
Ja za ciebie też!

Oczywiście ja będę musiała poczekać jeszcze parę dni na wyniki, ale powiem jak wrażenia...

No nic, chyba sobie jeszcze w łóżeczku papiery poprzeglądam.

Dobranoc wszystkim!
Amy Lee

Sortuj wg