Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 02 gru 2012, 19:42
Ja juz wogóle nie miałem lęków tylko teraz, kiedyś czułem gaz w łazience mimo tego że mamy czujnik CO to sobie wkręciłem że zatrułem się właśnie tlenkiem gazu ale mija godzina i narazie mnie głowa nie boli ani nie zasłabłem.... :/

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 gru 2012, 19:56
ja tez nieraz sobie cos wkrecam i wtedy to juz koniec. nie idzie mi prrzetlumaczyc ze to od chorooby. chodze i draze tematt.sąma sie nakrecam.bledne kolo
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Saraid 02 gru 2012, 19:59
Przerósł mnie ..
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 02 gru 2012, 20:16
kamilwin bo jestem głupia :/ a tak wogole wczoraj rano było poniezj normy potem lekko wyzej wiec cos mi nie pasowalo i tak sie zaczzelo ze roslo z kazdym moim mierzeniem doszlo do 138/89 a nawet 92 i lekko opadalo zeby znowu nie chce przegabic nadcisnienia
Przez co do godziny 3 w nocy nie spałam brała hydro neopersen i syrop i jakos zasnelam meczyły mnie lęki strasznie. A dzisiaj po poludniu lekki lek juz nie wiem chce sie wybrac do kardiologa moze cos poradzi na to :(

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 02 gru 2012, 20:18
Mightman, fatuma03, być może w ciągu dnia nazbierało się Wam trochę trudnych emocji, do tego zmęczenie fizyczne i wystarczy...polecam spokojną muzykę lub relaksację...

-- 02 gru 2012, 20:19 --

Svafa, czy coś się stało?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 02 gru 2012, 20:20
perla86, moim zdaniem,nie fachowym,takie ciśnienie nie wymaga leczenia ewentualnie kontroli.Zdrenerwowałaś się to i ciśnienie poszło w górę.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 02 gru 2012, 20:21
Mój dzień był prawie normalny, jedynie małe lęki -które pokonałam - na spacerze z pieskiem, mnie dopadły ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 02 gru 2012, 20:26
Cały dzień jest mi smutno. Chciałabym jutro nie iść do szkoły żeby się jeszcze bardziej nie załamać ale znając moje lęki przed szkołą... Odpocznę jeszcze trochę żeby zebrać siły na cały ciężki tydzień... :bezradny:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez sleepwalker 02 gru 2012, 20:34
Lady Em. napisał(a):Chciałabym jutro nie iść do szkoły
Właśnie myślę o tym jak bardzo nie chcę nowego tygodnia :x
Saying all I know is I gotta get away from me.

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 02 gru 2012, 20:39
perla86 napisał(a):kamilwin bo jestem głupia :/ a tak wogole wczoraj rano było poniezj normy potem lekko wyzej wiec cos mi nie pasowalo i tak sie zaczzelo ze roslo z kazdym moim mierzeniem doszlo do 138/89 a nawet 92 i lekko opadalo zeby znowu nie chce przegabic nadcisnienia
Przez co do godziny 3 w nocy nie spałam brała hydro neopersen i syrop i jakos zasnelam meczyły mnie lęki strasznie. A dzisiaj po poludniu lekki lek juz nie wiem chce sie wybrac do kardiologa moze cos poradzi na to :(

Nie jesteś głupia, tylko przewrażliwiona na swoim punkcie. To naturalne przy nerwicy.

Serce prawdopodobnie masz zdrowe (tego Ci życzę), więc kardiolog niewiele będzie miał do powiedzenia.

Póki nie zaufasz swojemu organizmowi, nie zrozumiesz, że szybciej bijące serce i podwyższone ciśnienie nie jest niczym złym, to nie przerwiesz tej spirali lęku. Próbując nieustannie kontrolować swój organizm sprawiasz, że on się jeszcze bardziej "spina". Łatwo mi to pisać teraz, ale prawda jest taka, że ja miałem podobnie. Obecnie chętnie bym przejął od Ciebie Twój lęk jak John Coffey przejął chorobę Paula w "Zielonej Mili", bo ja już wiem jak z nim sobie poradzić, ale niestety nie mam takich zdolności. Musisz sama sobie z tym problemem poradzić, ja mogę tylko próbować Cię dopingować i dawać "złote rady", w które i tak większość z Was tutaj nie wierzy i nie próbuje się do nich stosować.

Mam jednak nadzieję, że w końcu uda Ci się uwolnić od lęku. Trzymam kciuki!
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 gru 2012, 20:47
perla86, nie mierz tak czesto cisnienia! ja tak kiedys mialam,mieerzylam non stop i dosżlo do tego ze na widok aparatu juz mi wszystko skakalo,zanim zmierzylam.teraz nie mierze choc powinnam( zalecenie lekarza) bo czuje kiedy mam wysokie i boje sie zmierzyc zeby sie jeszcze bardziej nie zdenerwowac

-- 02 gru 2012, 19:58 --

jasaw, podobnie u mnie. pod wieczor cos zaczelo mnie lapac ale jakims cudem przeszlo. jutro z synkkiem na rehabilitacje autyzmu.moze byc gorzej
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 02 gru 2012, 21:19
kamilwin hmm jak byłam na lekach do sierpnia to nawet nie mierzyłam tak ale po usunieciu ciazy gdzies od miesiaca wrociło wszystko (obecnie nie jestem na lekach) chyba zdecyduje sie na leki a w razie jak zajde w ciaze odstawie w poprzedniej ciazy odstawiłam i było super a tutaj mozna schodzic z dawki i jest dobrze...

fatuma wlasnie ciezko nie mierzyc bo głowa mowi mierz a co jak bedzie duzo dzu o ponad norme. Wczesniej mialam luzne stolce i skurcze jelit teraz od paru miesiecy to cisnienie i ciezkosc na klacie :/

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 gru 2012, 22:42
perla86, ciezko rozstac siee z aparatem ale uwierz-cisnienie ci bedzie roslo na mysl o mierzeniu. a to i tak wszystko na tle nerwowym. im bardziej sie denerwujesz tym wszystkoo w gore idzie
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 02 gru 2012, 22:47
Pierwszy dzień lekkiego chłodu,a ja czuję,że zamarznę w tym domu.Zimno przeogromnie.Nic tylko spać bo pod kołdrą cieplej.
Anna Maria

Sortuj wg