Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 01 gru 2012, 11:51
Ostatnia noc fatalna.Nie moglam zasnac ze 4 godz ,na tabletkach rowniez ledwo spalam snem plytkim I co sie okazalo?Miesiaczka.Zawsze,,przed'' mialam i mam problemy ze spaniem.Cala noc wyglada jakbym czekala na jakies wielkie wydarzenia.Kiedys nie spalam w przeddzien wycieczek szkolnych :))Taki stres i eksytacja.
Cale szczescie juz mam i na wolnym.Bede tylko lezec i nic nie robic dzis.Praca dopiero od wtorku.Oby dzis zasnac normalnie na malej dawce:)Milego dnia

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 01 gru 2012, 12:10
sniezka, miesiaczka? ja wczoraj wieczorem dostalam. nie dosc ze mniie trzesie to jeszcze to.brzuch bbolii i w ogule.niepojde dzis chyba do terapeuty
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 01 gru 2012, 12:50
napisałam dzisiaj do kilku osób, mam nadzieję, że wkrótce wyjdę do ludzi :D
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 01 gru 2012, 14:04
fatuma03, tak,ale sie ciesze,ze mam wolne.Zawsze, pare nocy przed miesiaczka sie kotlowalam lub pocilam.Spanie na sile itd.Zauwazylam,ze nawet zolpidem nie dziala w wiekszej dawce.Chyba hormony robia swoje bo zazwyczaj zasypiam na 1/3 dawki :)))

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 01 gru 2012, 14:05
coma, pisanie jest latwiejsze. mozesz zrobic sobie przerwe,zastanowic sie co dalej pisac. jak rozmawiasz na zywo to jest raczej nie bardzo. ktos moze pomyslec ze sie jakasz albo nie chcesz z nim gadac bo zacinasz sie w rozmowie. najtrudniej sie prrzelamac. potem jest juz latwiej

-- 01 gru 2012, 13:08 --

sniezka, a ja slaba,ledwo zyje i wszystko mnie drazni. no i ten bol brzucha
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 01 gru 2012, 14:19
fatuma03, mnie tez boli:( Zawsze ,,przed''mam typowy PMS:((( Teraz sie nasililo od tych nerwow.Moze wybrac sie do ginekologa? Moze to wszystko od hormonow? Zygam tym.Czytam,ze mnostwo kobiet ma z tym problem.
Ja wczoraj z moim mezem stalam w sklepie bo podpisywal umowe ponad godzine i myslslam,ze dostane ataku paniki i zlosci.Wychodzilam z siebie,a sprzedawca sam poddenerwowany bo widzial moja mine.I jak tu zyc?Opanowac sie nie da tej zlosci i frustracji.Pozniej zlosc wyladowalam na mezu.Niedlugo mnie kopnie w dupe.Ile mozna wytrzymac z baba niestabilna emocjonalnie.

Dziewczyny ,czy na Was tez leki dzialaja gorzej przed lub w trakcie miesiaczki??

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 gru 2012, 14:24
Dzień dopiero się zaczyna, ale moje "filozofowanie" nie ustaje. Dzielenie włosa na czworo. Żeby wykonać prostą czynność, musi być w tym jakiś cel, sens. Pograłbym sobie w grę, ale wiem że zaraz ją wyłączę, bo się znudzę.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 01 gru 2012, 14:27
sniezka, ja jestem osspala i bez sil. musze sprzatac a nic mi nie idzie. na zmiane wsciekam sie i doluje. też trudno ze mna wytrzymac
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez on23 01 gru 2012, 18:01
Witam wszystkich :)

Dawno tu nie zaglądałem, powiem wam ze ze mna jest duzo lepiej nie moge wyjsc do konca z tego bo nie potrafie sie przelamac i pojsc na psychoterapie zamknieta na 2-3 miesiace

Tak ogólnie coraz mniej mysle od chorobie leki działają do 80% wiec jest bardzo dobrze

Pozdrawiam wszystkich
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 01 gru 2012, 18:13
znajomi się przeprowadzili i jadę na parapetówę
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 01 gru 2012, 18:20
amelia83, zazdroszcze. ja wieczor jak co dzien. ale ty baw sie dobrze. moze choc na troche wyrwiesz sie z choroby
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 01 gru 2012, 18:29
amelia83, :great: super, wczoraj krótko byłam na forum, mam nadzieję, że dotarłaś na terapię spokojnie i wszystko jest OK. Czy tak???

-- 01 gru 2012, 18:30 --

Wyjście do ludzi naprawdę bardzo pomaga w pokonywaniu nerwicy i innych problemów , co mnie bardzo zdziwiło, oczywiście musimy czuć się względnie dobrze.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez liar 01 gru 2012, 18:57
Mój dzisiejszy dzień, to 3h zmuszania się do wstania, a reszta to bezsensowne krążenie po domu. Kolejny raz, gdy czuję się jakby każda część mojego ciała ważyła 2x więcej niż zwykle... Następny z rzędu zmarnowany dzień :/
Wszyscy mówią - to normalne...

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 01 gru 2012, 19:04
dzien pod znakiem bolu brzucha, nerwow na zmiane z dolami i lekami. przez tte szalejace hormony tabletki chyba tez slabiej dzialaja...
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Sortuj wg