Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 29 lis 2012, 17:59
kasiątko napisał(a):kamilwin, ale ja nie mam nerwicy ani paniki tylko schizofrenie,a moja terapeutka mówiła,że osoba po przejściach która nadal tkwi nieprzyjaznym środowisku u takiej osoby terapia będzie trwała długo nawet przez całe życie z krótkimi przerwami remisji.

Acha, to nie doczytałem. Na schizofrenii się nie znam. Mam nadzieję, że uda Ci się ją wyleczyć.

Trzymaj się ciepło!
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 29 lis 2012, 18:05
fatuma03, miałam, i mam czasem, takie myśli, ale jest już dużo lepiej.
Niedawno wróciłam ze spaceru z Mężem i pieskiem, choć nie czułam się najlepiej /jakieś problemy w jamie brzusznej/. Kiedyś zrezygnowałabym, ale od jakiegoś czasu podejmuję wyzwania mimo wszystko :D Bo tak chcę :D :D

-- 29 lis 2012, 18:07 --

Ciekawe, jak nasza amelia83, poradziła sobie??? Bo, że poradziła, jestem pewna...czekamy na wieści :!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 lis 2012, 18:26
jasaw, to ja mysle podobnie.ale ciagle zazdrooszcze tym ludziom ktorzy bez problemu z domu wychodza. nie moge uwierzyc ze kiedys sama taka bylam
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez bigfish 29 lis 2012, 18:47
średni, znowu mnie jakieś zjazdy dopadają :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 lis 2012, 19:25
bigfish, ja ciagle mam uczucie napiecia,jakby to rano bylo.bo ja rano mam takie szopki. wieczorem sie zwykle wyciszalm
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 29 lis 2012, 19:45
jasaw, poradziłą, poradziła i jestem mega szczęsliwa :smile: dziękuję za wsparcie :!: :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez bigfish 29 lis 2012, 19:59
fatuma03, ja mam prawie od dwóch tygodni, rano i wieczorem, ogólny zjazd :evil:

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 29 lis 2012, 20:15
Omeeena, co tam u Ciebie? Nie mam siły przejrzec 40 stron postów ;p
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez Siddhi 29 lis 2012, 21:03
Dzisiejszy dzień oficjalnie uważam za udany. Poza tym, że czuję się teraz jakby rozjechał mnie walec, to załatwiłem wszystko co miałem załatwić. :yeah:
Siddhi

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 29 lis 2012, 21:27
Przełamałam sie poszłam na to ug piersi ufff jest ok :):) gdyby nie nerwica pewnie bym poszla na nfz ale ja chcialam juz miec to za soba...nie powiem strasznie sie bałam i teraz chyba sie odbilo i mdlosci mama :(:(
A teraz cos cisnienie skacze z tego co mierzyłam jest ponizej 140/90 (mam najwieksze 133/87) nie wiem moze to wina tego ze wczesniej usg

amelia83
ja pamietam jak nie wychodziłam sama z domu z ponad pół roku koszmar :( a potem jak już swobodnie wyszłam ojeje normalnie jak nowo narodzona :)
No to gratki :):)ciesze sie ze sobie poradziłas :)

Co do psychoterapii mój psychiatra mowil ze też bedzie dlugo trwała terapia ta co oni dają..

Mój dzisiejszy dzień

przez Misiak89 29 lis 2012, 21:36
Może taki okres jakiś niedobry dla nas bo u mnie jest tragedia.
Jakieś bóle w sercu a może w klatce ból w lewej ręce i strach że jednak coś jest z tym sercem że może wszyscy i ja się mylą co do nerwicy.
Wczoraj byłem na treningu ostro ćwiczyłem i nie padłem a dzisiaj siedzę w domu i schiza jedna wielka schiza.

Jednak staram się nie panikować choć już czuję że będzie to długa noc :(

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 29 lis 2012, 21:47
Candy14 napisał(a):
ona uważa, że wszystko wie i pozjadała wszystkie rozumy... wiec zasadniczo nie jestem tam potrzebna, tylko co chwile partaczy robotę i muszę wszystko poprawiać!

a dlaczego ona tego nie poprawia?

bo twierdzi, że ona zrobiła dobrze i to mi coś nie pasuje, więc jak uważam, że jest coś nie tak, to sama to mam poprawić! Ona przecież wierzy w swoje umiejętności! tylko cholera jak można mieć o sobie takie mniemanie i uważać, że zna się na social mediach, jak nigdy w życiu się tym nie zajmowała?!

Mój dzisiejszy dzień

przez lukasz1995 29 lis 2012, 22:18
Wczoraj czułem się źle miałem uczucie jakby gorąca w głowie nie mogłem się uspokoić zwolniłem się ze szkoły. Dzisiaj cały dzień czułem się dobrze dopiero wieczorem zaczęło mi coś jeździć po brzuchu jest mi nie dobrze mam helikobakter czy coś ale nie wiem czy to przez to cały czas nie mogę uwierzyć że to nerwica myślę że to rak albo coś boje się że umrę :cry: Mój psychiatra też nie nazywa tego w prost nerwicą lękową tylko jakimś systemem zaburzeń nerwow depresyjnych Co o tym myślicie? czy to nerwica? czy nie? Mi sie wydaje że nie. Byłem u lekarza rodzinnego miałem robione podstawo badania krwi i moczu w których nic nie wyszło w sprawie brzucha miałem robione USG na którym też nic nie było.

Mój dzisiejszy dzień

przez freya 29 lis 2012, 22:26
Byłam na uczelni, a popołudniu u lekarza. Cały dzień czułam się ospała i jakaś obca.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg