Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 29 lis 2012, 14:44
amelia83, jest jeszcze jeden sposób, jaki ja stosuję. Otóż mam ze sobą zawsze trochę pieniędzy i w razie nasilającego się leku, myślę, że zawsze mogę wysiąść i zadzwonić po taksówkę. Oczywiście nigdy tego nie zrobiłam, bo chyba szkoda byłoby mi pieniędzy, ale zawsze pozostaje w myślach ta alternatywa....to mi bardzo pomaga i uspokaja.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 lis 2012, 14:45
amelia83, dużo,prawie 9 będzie.Terapia jedna nie została zakończona tylko przerwana z powodów technicznych.Póki co nie czuję potrzeby kontynuacji.Chcę zrobić przerwę,ale po pewnym czasie pewnie coś wylezie i będę musiała znów z korzystać z pomocy fachowca.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 29 lis 2012, 14:46
fatuma03, też mam za sobą baaaardzo długi okres niewychodzenia z domu i nie chcę już tak żyć :!: :!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 29 lis 2012, 14:46
kasiątko, 9 lat ?? :shock:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 lis 2012, 14:50
amelia83, tak
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 lis 2012, 14:51
amelia83, dzis blylam z dzieckiem uk lekarza choc obudzilam sie z okkropnymi lekami. myslalam ze nie dam rrady pojscc ale bylam i mam wielka satysfakcje :smile:
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 29 lis 2012, 14:52
fatuma03, super, kasiątko, długo...ale ważne, że pomaga...nie wazne ile trwa
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 lis 2012, 14:53
amelia83, dokładnie.Mocno mnie terapia postawiła na nogi.Nie ta ja przed a teraz oczywiście na plus.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 29 lis 2012, 15:08
kasiątko, to miło się słyszy, że jest sens w terapii, bo czasami przychodzi zwątpienie i brak wiary w leczenie
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez Siding Spring 29 lis 2012, 15:18
fatuma03, super, kasiątko, długo...ale ważne, że pomaga...nie wazne ile trwa

Az takim zagorzalym przeciwnikiem psychoterapii nie jestem ale nie sadzicie ze jednak 9 lat to troche przy dlugo? wychodzac z zalozenia ze "nie wazne ile trwa,wazne ze pomaga" mozna psychoterapie ciagnac nawet jak dana osoba odejdzie z tego swiata( np nad jej grobem) . Pisze tak ostro bo wydaje mi sie to absurdem i skutecznosc takiej terapii jest wielce watpliwa ..

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 lis 2012, 15:28
jasaw, bo to nie zycie tylko wegetacja. patrzysz przez okno a tam ludzie,dokads ida,gdzies sie spiesza. i nawet nie zdaja sobie sprawy z tego,ze cos co jest dlla nich oczywiste,dla kogos innego moze byc niewykonlne
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 29 lis 2012, 15:36
lubudubu napisał(a):fatuma03, super, kasiątko, długo...ale ważne, że pomaga...nie wazne ile trwa

Az takim zagorzalym przeciwnikiem psychoterapii nie jestem ale nie sadzicie ze jednak 9 lat to troche przy dlugo? wychodzac z zalozenia ze "nie wazne ile trwa,wazne ze pomaga" mozna psychoterapie ciagnac nawet jak dana osoba odejdzie z tego swiata( np nad jej grobem) . Pisze tak ostro bo wydaje mi sie to absurdem i skutecznosc takiej terapii jest wielce watpliwa ..

Podobnie uważam. Z nerwicy i paniki można wyjść po paru miesiącach i to za darmo. Wymaga to "tylko" zmiany nastawienia, odwagi i samodyscypliny.
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 lis 2012, 17:41
kamilwin, ale ja nie mam nerwicy ani paniki tylko schizofrenie,a moja terapeutka mówiła,że osoba po przejściach która nadal tkwi nieprzyjaznym środowisku u takiej osoby terapia będzie trwała długo nawet przez całe życie z krótkimi przerwami remisji.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 lis 2012, 17:57
lpjjkdqnie wiem jak sie skonczy moj dzisiejszy dzien. szczerze to chcialabym zeby juz sie skonczyl jakas taka niespokojna chodze,choc z regoly im blizej wieczora ym lepiej mi bylo. dzis tak nie jest

-- 29 lis 2012, 16:58 --

lpjjkdqnie wiem jak sie skonczy moj dzisiejszy dzien. szczerze to chcialabym zeby juz sie skonczyl jakas taka niespokojna chodze,choc z regoly im blizej wieczora ym lepiej mi bylo. dzis tak nie jest
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Sortuj wg