Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 27 lis 2012, 09:52
fatuma03, ja też po przebudzeniu odczuwam lęk..nie umiem sie w ogole rano zrelaksowac...wziełam rano pernazinum ale cos srednio działa..za bardzo sie nakrecam.
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 27 lis 2012, 10:00
bedzie.dobrze, ja jak zawszze clona i propramolol. na razie ok ale co dalej? zobaczymy
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 27 lis 2012, 10:04
fatuma03, ja boje sie benzo..wystarczy, ze jestem psychicznie uzalezniona juz od jednych hehe
bedzie.dobrze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 27 lis 2012, 10:16
bedzie.dobrze, ja znow od clonow.raz c :o :( hcialam odsstawic ale sie nie udalo.
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 27 lis 2012, 10:29
fatuma03, no ja tez probowałam swoje odstawic 4 miesiace temu i nastapil nawrot nerwicy:/
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 27 lis 2012, 10:35
bedzie.dobrze, ja tez mam nawrot bralam kiedys mniej ale teraz6 mg dziennie.
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 27 lis 2012, 11:42
Może dlatego macie nawroty, że leki Was nie leczą z nerwicy, tylko otępiają Wasze mózgi? Przez psychotropy Wasza percepcja się zmniejsza i jesteście mniej podatne na różne bodźce z wewnątrz (bicie serca, kłucie w klatce) i zewnątrz. Ale nic poza tym. Jeśli równolegle z braniem leków nie prowadzicie jakiejś terapii to Wasz stan stoi w miejscu i się w ogóle nie poprawia (a może i się pogarsza). Nie chodzi o to, żebym Was nakręcał, ale taka jest prawda.

Pozdrawiam!
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez sarna87 27 lis 2012, 12:12
bedzie.dobrze napisał(a):fatuma03, no ja tez probowałam swoje odstawic 4 miesiace temu i nastapil nawrot nerwicy:/

ja pare lat temu leczylam fobie poleczna zoloftem i jednym benzo,lykalam przez poltora roku,nie umialam sie ruszyc bez lekow.Ale wiecie co?to tylko siedzialo w mojej glowie,ja sama sobie tak wpajalam ze bez lekow nie dam rady.Potem odstawilam je z dnia na dzien,nawet dawki nie zmniejszalam.Stwierdzilam ze juz nie chce,ze to psychiczne uzaleznienie,nic innego.Nie mialam zadnych ale to zadnych skutkow ubocznych.Wiem,ze zalezy to od czlowieka.jedni maja a drudzy nie.Ale nie trzeba sie nakrecac niepotrzebnie ze bedzie zle jak odstawie,ze nie dam rady itp Teraz,po kilku latach od tamtej fobii,zlapala mnie nerwica spowodowana traumatycznymi wydarzeniami.Lykam leki,nie balam sie zaczac je brac,bardzo mi pomogly przetrwac ten najciezszy okres ale leki nie zalatwia sprawy.Glowa,umysl,wbijanie sobie do baniaka ze DAM RADE,to jest dobra droga

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 27 lis 2012, 12:17
chcialabym miec taka glowe jak ty. i taki organizm. bo to tez nie jest bez znaczeniasarna87,
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez sarna87 27 lis 2012, 12:21
pewnie ze nie jest bez znaczenia.Ja wtedy,5 lat temu,nie wyobrazalam sobie rozstac sie z tabsami,myslalam ze tego nie przezyje.Ale przezylam i wiem ze sie da.To nie jest tez taka ze "ja mam glowe"do tego,jestem bardzo wrazliwa,empatyczna i po prostu lęki,nerwice itp mam juz wpisane w uklad nerwowy,taki moj urok.na razie tez czuje ze nie jestem jeszcze gotowa odstawic calkowicie lekow,najpierw musza sie utrwalic.Ale mysle ze jeszcze ze 2 miechy..i sie z nimi pozegnam.Czy sie boje?pewnie.Ale sama sobie jestem przykladem ze sie da,to mnie motywuje

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 27 lis 2012, 12:29
kamilwin, chodze na terapie od 1,5 roku...ja jestem uzalezniona psychicznie od leku...w sumie on na mnie i tak juz nie działa..takie placebo..ale psychicznie daje mi poczucie bezpieczenstwa..dlatego na terapii ucze sie konfrontowac z lękiem.
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 27 lis 2012, 12:51
bedzie.dobrze napisał(a):kamilwin, chodze na terapie od 1,5 roku...ja jestem uzalezniona psychicznie od leku...w sumie on na mnie i tak juz nie działa..takie placebo..ale psychicznie daje mi poczucie bezpieczenstwa..dlatego na terapii ucze sie konfrontowac z lękiem.

To dobrze, że na terapii uczysz się konfrontować z lękiem. Mam nadzieję, że już niedługo zrozumiesz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują ;)

Ja żadnych psychotropów nie brałem nigdy, ale po tym jak wyszedłem ze szpitala ojciec mi polecił, żebym sobie zażywał jakiś taki lek bez recepty ziołowy - nazwy nie pamiętam. Miałem jeszcze jakiś taki miętowy, orzeźwiający i podobno też uspokajający. Zawsze kiedy mnie łapała duszność (czyli bardzo często hehe) to go zażywałem w autobusach, pociągach, supermarketach, itp. Tak często go zażywałem, że bardzo szybko mi się skończył i musiałem sobie radzić bez ;) To wymyśliłem, że będę sobie "zażywał" tic taci miętowe. I tak się przerzuciłem z jakiegoś tam leku uspokajającego dostępnego bez recepty na tiktaki. To było takie moje placebo. Jak nie miałem przy sobie tiktaków, to się czułem dużo mniej spokojnie ;) Ale w końcu zacząłem sobie też radzić bez tiktaków.

Powodzenia!
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 27 lis 2012, 12:59
Muszę szukać drugiego miejsca na staż.W policji mi odradzają bo oni się przenoszą do innego budynku i będzie nieciekawie.
Startuję do ZOLu najpierw.Trzymajcie kciuki.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 27 lis 2012, 13:04
kasiątko, trzymamy kciuki :smile: powodzonka!!!
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg