Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 09 wrz 2007, 23:36
No ja mam za sobą jakieś nieznanej nazwy przepyszne ciacho i do tego straciatellę - MNIAM! :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 23:38
łomatko widzę ,że totalne obżarstwo od razu mi lepiej, że nie tyko ja poszalałam :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez slitzikin 09 wrz 2007, 23:53
Odchudzanie a nerwica :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 09 wrz 2007, 23:54
No tak wiemy już czemu Dżejem tak ślinka cieknie ... zakazany owoc smakuje podwójnie dobrze :P
Przyjaciel forum

przez anonim 10 wrz 2007, 00:01
A ja chyba wychodzę z tego cholernego dołka w którym siedziałem jakiś tydzień...Dawno już nie byłem w takim stanie, że tak bardzo chciałem śmierci . Cóż, było gorzej, teraz jest lepiej, jest lepiej, będzie znowu gorzej... Ten schemat powtarza się u mnie od lat... ale przynajmniej kupiłem te cholerne książki do szkoły, ba nawet usiadłem dziś i spisałem sobie na karteczce ładnie kiedy i z czego będą sprawdziany w szkole, kartka wylądowała na tablicy korkowej, może to jakoś zmobilizuje mnie do nauki.

Byle ten cholerny rok wytrzymać...

W środę byłem na pierwszym w tym roku treningu karate, było kiepsko i dodatkowo się wkopałem, tak że prawie zerwałem kontakty z rodziną i siedziałem ciągle w pokoju.
W piątek poszedłem na trening i były walki Byłem w sobie pełen agresji do wszystkich ludzi, dobry humor senseia: niewinne żarty o mnie powodowały, że zacząłem się gotować w środku czekałem tylko na wybuch...i tłukłem równo, waliłem z całej siły, jak szalony omijałem gardę bardziej zaawansowanych , byłem jak w transie, kierowała mną nienawiść, nie czułem bólu, zmeczęczenia. Liczyło się tylko to żeby wygrać i komuś dokopać... Kilka razy przez przypadek uderzyłem kolesia w szyję i to dość mocno, czego nie przyjął z wyrozumiałościa, widziałem złość...(dodam że walczymy na gołe pięści, bez żadnych ochraniaczy, prócz piszczeli), ale ja wtedy chciałem się tylko bić i się wyładowac. Każdy silny cios który spadał na brzuch, klatkę piersiową czy na nerki powodował u mnie wielką satysfakcję, to jak człowiek się wkręci w coś i robi to coraz intensywniej. Biłem się jakbym był na ulicy, albo ja albo on... w końcu, komenda stop...i medytacja kilka minut, a na duszy wielka ulga, czuję że brzemie które nosiłem w sobie od dłuższego czasu zniknęło. Dodatkowo jestem z siebie dumny, z tego, że walczyłem jak równy z równym z cięższymi i bardziej doświadczonymi przeciwnikami, a zawsze byłem taki kruchy i dostawałem zadyszki... W szatni, zaskoczenie, całe ręce poobijane, opuchnięte, poździerane i miejscami zakrwawione, tak, to był prawdziwy trening kyokushin...
Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 00:18 przez anonim, łącznie edytowano 2 razy
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez anonim 10 wrz 2007, 00:25
W końcu jesteś fighterem

Dzięki za to określenie, dodało mi sił ;)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

DZIEŃ

przez Maza 10 wrz 2007, 01:08
Witam kochani!!
Dość długo mnie tu nie było i prawdę mówiąc wiele się u mnie pozmieniało. Gybym zaczęła pisać co się dział o u mnie przez ten czas, to obawiam się, że zabrakło by mi czasu (a rano do pracy), odpadły by mi ręce i zabrakło by miejsca na stronie,hehe
Ogólnie jestem na etapie podnoszenia się z ziemi. Bolesny upadek, pełen bólu fizycznego i psychicznego. Złamane serce jeszcze u Nas nerwusów to beznadziejna sprawa...
Czuje się beznadziejnie i tak cholernie bezsilna, bo nie moge nic zrobić. Ani naprawić, ani zapomnieć. A ja potrzebuje miłości, wyrozumiałości, bezpieczeństwa, bliskości... Czy to tak dużo?! Nie daje rady już wiecie? Boje się, że się poddam... Aż wstyd...

Dobranoc słoneczka:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 10 wrz 2007, 12:49
Oki, chyba muszę się troszkę wytłumaczyć, bo jak zapewne zauważyliście nie zniknęłam tak do konca z tego forum... No po pierwsze dlatego, że podjęłam się organizacji spotkania ludzi z Katowic i chce to dociągnąć do końca. Po drugie dostałam kilka smsów i PW z prośbą, żebym jednak została na forum i przynajmniej odpisywała ludziom którzy tego potrzebują...

przemyslałam to i rzeczywiście postanowiłam zostać, ale troszke mniej się udzielać... Tzn. koniec kłótni z moderatorami i atruchą!!!! nie mieszam się już w to.

Sorki, że odbiegłam od tematu. Ale żeby nie było to mój dzisiejszy dzień upływa pod znakiem prania, sprzątania i gotowania... Czyli zwykłe poniedziałkowe przedpołudnie ;)

przez smutna48 10 wrz 2007, 13:18
Hejka piszecie o ciachach az mi sie zachciało bo ja cialge jakas głodna jestem mam ochote zjeśc tego czego nie ma w sumie to nic nie ma jakiś takiś taki miesiac kiepski i ja kuchni nie mam lodowke tak ale kuchni nie mam tu jeszcze :roll: a marzy mi się jakies ciacho albo zupka :roll: 8) albo jedno i drugie :D mam juz psiaka owczarka niemeickiego suczkę kochana jest poprostu mądra i najkochansza i wszystko naj na świecie :) :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:20 pm ]
anonim napisał(a):A ja chyba wychodzę z tego cholernego dołka w którym siedziałem jakiś tydzień...Dawno już nie byłem w takim stanie, że tak bardzo chciałem śmierci

wiesz co ja juz najgorsze mam za soba ale w sobote mialam taki dzien kiepski do południa ze to samo myśli takie ze juz dłuzej nie moge nie mam siły naszczęscie przeszło bo naprawde bezsilna się czulam i ojj brrrrr naszczęscie juz jest lepiej ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Jaśkowa 10 wrz 2007, 14:03
dżejem napisał(a):
smutna48 napisał(a):mam juz psiaka owczarka niemeickiego suczkę kochana jest poprostu mądra i najkochansza i wszystko naj na świecie

To świetnie!!! Z psiakiem zawsze raźniej :D

Oj tak nie ma to jak psiak :lol: moja krowa znowu uwalona na moich nogach a jak cieplutko :D
Przyjaciel forum

przez arla 10 wrz 2007, 15:40
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen: super dzien dostalam prace jejejejejejejej nareszcie dostalam prace ;d;d;d;d;d
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez Jaśkowa 10 wrz 2007, 15:46
WOW GRATULACJE

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:47 pm ]
wiecie co trochę mi brakuje ludzi Bethi, Twiligha :cry:
Przyjaciel forum

przez arla 10 wrz 2007, 15:56
dzieki;]
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez Jaśkowa 10 wrz 2007, 16:06
qrcze zupełnie nie rozumiem czemu jest niemożliwy przecież pomógł wielu osobom i z tego co wiem to użytkownicy nie mają mu niczego za złe tylko moderatorzy :?
Przyjaciel forum

Sortuj wg