Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 25 lis 2012, 22:16
b]sarna87[/b], wiesz to takk jest po traumatycznych przejsciachh.ja rok temu stracilam ciaze a u synka stwierdzono autyzm. no i mam poggorszenie. tez mamm super lekarza a mimo to planuje konsultacje z innym. tobie tez tak radze.nie zaszkodzi,a moze akurat pomoze? powodzonka
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 25 lis 2012, 22:28
Leniwy, spokojny i bez wyzwań. Idę zasnąć na jakimś filmidle
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 25 lis 2012, 23:09
miałam taką listę rzeczy do zrobienia, a cały dzień przeleciał na bezproduktywnym nic-nie-robieniu :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 25 lis 2012, 23:14
tez ide juz0 prubowac spac. dzieki wam wszystkim za wsparcie.miych snow :zzz:
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 25 lis 2012, 23:35
rodzice wyciągnęli mnie na spacer po polach mokotowskich..broniłam się bo się bałam ale było ok..

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 25 lis 2012, 23:45
Piątek - przyjazd rodzicielki do mnie, zakupy i miła kolacyjka gdzie pracuje moje dziewczyna
Sobota - Praca, potem pomogłem wyjechać rodzicielce z miasta, projekt
Niedziela - Praca, kościół, projekt
Jak nie skończe projektu do jutra do godziny około 14:30 to moge pomachać mojej inżynierce w tym roku, a narazie jestem w czarnej dupie.

Z jednej rzeczy się ciesze. W pracy już prawie wogóle nie mam lęków, w życiu codziennym też bardzo mało. :105:

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 26 lis 2012, 00:58
dominika92, :great: chyba wszystko idzie powolutku w dobrym kierunku :mhm:
Oby tak dalej....

-- 26 lis 2012, 01:01 --

Mightman, naprawdę nieźle sobie radzisz :brawo:
Wydaję mi się, że dzięki dość napiętym, codziennym obowiązkom "lęki idą precz", a poza tym rozmowy z psychologiem swoje także robią.
Powodzenia!!!
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez freya 26 lis 2012, 01:04
W końcu doczekałam udanego dnia. ;)
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 26 lis 2012, 10:24
ja za chwile jade z synem na rehabilitacje. mam potworne leki choc tabletki wzielam. dobrze ze maz ze mna jedzie bo sama nie dalabym rady.jak wszystko dobrze pozalatwiam to moze mi sie poprawi bo bede wiedziala ze dalam rade
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez sarna87 26 lis 2012, 10:50
fatuma03 napisał(a):b]sarna87[/b], wiesz to takk jest po traumatycznych przejsciachh.ja rok temu stracilam ciaze a u synka stwierdzono autyzm. no i mam poggorszenie. tez mamm super lekarza a mimo to planuje konsultacje z innym. tobie tez tak radze.nie zaszkodzi,a moze akurat pomoze? powodzonka

Bardzo mi przykro,nawet nie wiem co napisac.Strata dziecka to cos niewyobrazalnego.Mama nadzieje ze uda Ci sie stanac na nogi i ze pokonasz nerwice.ja od rana mysli,mysli,mysli i uczucie obcosci siebie,brrr

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 26 lis 2012, 10:52
secretladykkk napisał(a):Mimo wielu udanych dni dzisiaj jest mi jakoś smutno. Czuję się winna, że nie chcę opuścić tego forum. Nie wiem czy nie robię wszystkiego by wrócić do poprzedniego stanu czytając o nerwicy. Jak bardzo bym chciała by to mi nie zaszkodziło, bo zżyłam się z ludźmi z forum.

kurde..tez ostatnio zauwazyłam, ze forum na mnie zle wplywa..tez mysle, aby je opuscic...zawsze jak tu zajrze, to mi smutno i sie nakręcam...ech
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez trek 26 lis 2012, 12:30
cześć, na mnie tak nie wpływa forum.
trek

Mój dzisiejszy dzień

przez Misiak89 26 lis 2012, 12:50
Mi forum z jednej strony daje poczucie że nie jestem sam i że jest wielu ludzi cierpiących bardziej niż ja z powodu nerwicy itp.
Ale ma też minusy ponieważ jestem w stanie przeczytać tu gorsze wariacje niż mi się przydarzają i potem się na nie nakręcać.

Weekend nawet udany wytrzymałem na uczelni na zajęciach od 8 do 19 wczoraj nawet poszedłem z dziewczyną do kościoła, więc przełamuje kolejne bariery i spałem bardzo dobrze.

Dzisiaj a kurde dzisiaj coś serce mocno wali spokojnie ale mocno widze jak cała klatka skacze od uderzenia ale staram się to ignorować na razie bez większych ataków paniki.

CZY JEST KTOŚ Z POZNANIA KTO CHCIAŁBY ZACZĄĆ BIEGAĆ?????

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 26 lis 2012, 13:03
Misiak89 napisał(a):Mi forum z jednej strony daje poczucie że nie jestem sam i że jest wielu ludzi cierpiących bardziej niż ja z powodu nerwicy itp.
Ale ma też minusy ponieważ jestem w stanie przeczytać tu gorsze wariacje niż mi się przydarzają i potem się na nie nakręcać.

Weekend nawet udany wytrzymałem na uczelni na zajęciach od 8 do 19 wczoraj nawet poszedłem z dziewczyną do kościoła, więc przełamuje kolejne bariery i spałem bardzo dobrze.

Dzisiaj a kurde dzisiaj coś serce mocno wali spokojnie ale mocno widze jak cała klatka skacze od uderzenia ale staram się to ignorować na razie bez większych ataków paniki.

CZY JEST KTOŚ Z POZNANIA KTO CHCIAŁBY ZACZĄĆ BIEGAĆ?????

no ja wlasnie tez sie nakrecam jak cos przeczytam grrrr..zero dystansu...w czasie remisji ten dystans jest...a teraz..ech..nawet nie ogladam/ nie czytam wiadomosc...bo wystarczy jakas zła informacja i juz pozamiatane.

Fajnie jest miec swiadomosc, ze nie jest sie samym ze swoim problemem...ze sa nas tysiace...z drugiej strony to smutne, ze tyle osob cierpi.
bedzie.dobrze

Sortuj wg