Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 23 lis 2012, 00:19
Raczej to nawrot w ciagu miesiąca straciłam ciążę mąż pracę. Kłótnie sa. W ciąży bylo wmiare. Dzisiaj taka kłótnia byla ze mąż mowi ze chyba rozejść sie będziemy musieli ja w płacz taki wpadłam ze az sie dławiłam i mialam wymioty boję sue on nie rozumie tej choroby tyle przykrości powiedział :(Mam parogenu jeszcze troche mialam zażyć chociaz cwiartke ale bałam sue że objawy sie rozwina

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 23 lis 2012, 01:32
perla86, to przykre, gdy bliska osoba nie rozumie Twojego, jakże ważnego problemu.
Niewątpliwe sytuację pogarszają te ważne wydarzenia, o których piszesz. Może sytuacja się ustabilizuje...rozmawiajcie jak najwięcej, bo czasem dzięki temu można wiele wyjaśnić, oczywiście pod warunkiem, że jest wzajemny szacunek, miłość i dobra wola z obu stron...powodzenia Ci życzę:!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 23 lis 2012, 13:03
A ja byłem u swojej psycholog, zaczynamy grzebać w przeszłości, czuję się troszkę gorzej ale powiedziała mi że to normalne. Do tego cieszę się bo wiem że mnie słucha i zapamiętuję bo się odnosi do wcześniejszych moich wypowiedzi a tego się bałem że jak na nfz to sobie to oleje. Muszę zrobić projekty, do tego moja rodzicielka dzisiaj przyjeżdża bo jutro ma szkolenie a jestem taki śpiący że spałem od 10 30 do teraz, kiedy normalnie w dzień nie śpię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 23 lis 2012, 13:13
Nic dziś nie udało mi się załatwić.Nie potrzebnie tak rano jechałam.W poniedziałek znów od rana kierowniczka (opiekunka)-pracodawca-lekarz medycyny pracy
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 23 lis 2012, 13:26
secretladykkk napisał(a):bvb25, ja też miałam problemy ze wzrokiem, a potem było już tylko gorzej. Też prowadziłam jak ty imprezowy tryb życia, no i rach ciach stało się nerwica. Neurolog stwierdziła migreny, kręglarz problemy z kręgosłupem, internista nic nie wiedział,a psychiatra nerwicę.
Planowałam robienie rezonansu z rozmazem i miliona innych badań. Na próżno...

A jakie masz objawy ze wzrokiem? mnie najbardziej drazni ostre sztuczne światło np w marketach, wszystko mi sie rozmazuje. Ogólnie po długich rozmowach z psychologiem to stwierdzam, że to tez nerwica ale wczoraj mnie ten lekarz nieźle wystraszył. Wyczytałem, że prawdopodobieństwo udaru dla ludzi do 45 roku życia wynosi 1:1000 więc niezłego pecha miał bym:/
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez JERZY62 23 lis 2012, 13:30
A ja dzisiaj mam zamianę leków, przechodzę z jednego leku na drugi, jak na razie czuje się jako tako, nie najgorzej ;) :roll:
♪♪♪

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 23 lis 2012, 13:49
Zaraz do lekarza. W autobusach jak staruszka histerycznie szukam miejscówki :(
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 lis 2012, 14:11
rano śnaidanko, potem wpadły znajome na kawę i poszłyśmy na spacer do lasu z psami
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 23 lis 2012, 14:11
perla86, ja tez rok temu stracilam ciaze.strasznie ml sie wtedy pogorszylo,bralam tabletki jak cukierki i popijalam piwem. wiedzialamm ze mam nerwice lekowa ale mimo to. z mezem bylo coraz gorzej,temat rozwodu wracal codziennie.nawet juz osobno sppalismy. jaakos udalo mi sie to przerwac,dlugo zanim nasze relacje sie poprawily.teraz jest roznie-czasem widze ze on nie radzi sobie z moja choroba.stara sie,ale ktos kto nie przechodzi przez to co my nigdy tego nie zrozumie.wczoraj tez plakalam z bezsilnosci

-- 23 lis 2012, 13:13 --

perla86, ja tez rok temu stracilam ciaze.strasznie ml sie wtedy pogorszylo,bralam tabletki jak cukierki i popijalam piwem. wiedzialamm ze mam nerwice lekowa ale mimo to. z mezem bylo coraz gorzej,temat rozwodu wracal codziennie.nawet juz osobno sppalismy. jaakos udalo mi sie to przerwac,dlugo zanim nasze relacje sie poprawily.teraz jest roznie-czasem widze ze on nie radzi sobie z moja choroba.stara sie,ale ktos kto nie przechodzi przez to co my nigdy tego nie zrozumie.wczoraj tez plakalam z bezsilnosci
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 23 lis 2012, 14:20
Jade sprobowac sie dostac do psychiatry niech da leki bo chyba musze nie daje rady:(:(

Przebudziłam sie po 4 nie moglam spac pila syrop jakis neopersen usypialo mnie to ale lęk nie pozwalał Boze było tak dobrze jak tu sie starad o dzidzi na lekach:(:(

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 23 lis 2012, 14:23
ja dzis obudzilam sie z lekami. do tej pory nie jadlam,tylko ttabletki,kawa za kawa i papierosy

-- 23 lis 2012, 13:25 --

ja dzis obudzilam sie z lekami. do tej pory nie jadlam,tylko ttabletki,kawa za kawa i papierosy
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 23 lis 2012, 14:27
Na lekach czułam sie jak człowiek nowo narodzony życie jest niesprawiedliwe :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 23 lis 2012, 14:36
perla86, na lekach to faktycznie strach. ale jak dojdziesz do siebie? wiem ze sa takie tabletki ze w ciazy mozna je brac.kobiety sie lecza i rodza zdrowe dzieci. ale teraz to zadbaj przede wszystkim o siebie
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 23 lis 2012, 15:46
Od rana jestem senna. Już ucięłam sobie godzinną drzemkę. Muszę psychicznie przygotować się do wyjścia z domu i dość długiej jazdy autobusem.... :( :(
Ostatnio edytowano 23 lis 2012, 15:57 przez jasaw, łącznie edytowano 1 raz
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg