Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 09 wrz 2007, 00:17
Nie będę opisywała jak wyglądał mój dzisiejszy dzień, bo nie po to pisze! Nie wiem gdzie umieścić ten post dlatego napisze go w temacie gdzie chyba spędzałam najwięcej czasu.
Tak po prostu powiem - żegnajcie!
Tak będzie chyba najlepiej dla mnie i dla sfery rządzącej tym forum. Nie potrafiliśmy się dogadać i postanowiłam już dłużej nie utrudniać im ani sobie życia!
Mam swoje zasady, które tu zostały publicznie naruszone!
Pamiętajcie kochani, że zawsze możecie na mnie liczyć. Macie moje gg, więc śmiało piszcie. Ja ze swojej strony życze wam wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły do walki.
Czasem wpadne na forum zobaczyć co u was słychać, więc nie poddawajcie się!

Całuje was gorąco. Ewa!

przez gusia 09 wrz 2007, 00:19
Ewuś sory ze zapytam...czy Twoje życie to tylko net?
Przepraszam ale takie odnoszę wrazenie :?
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 09 wrz 2007, 00:23
gusia napisał(a):Ewuś sory ze zapytam...czy Twoje życie to tylko net?

Nie wiem po czym wyciągnęłaś takie wnioski....
Moje życie to nie tylko net, wręcz odwrotnie moje życie to parszywa rzeczywistość. A to forum było kiedyś odskocznią.
Mam nadzieje, że takie wyjasnienie ci wystarczy, chociaz tak naprawde nie weim o co ci chodzi... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 00:23
Ewik a ja nie bardzo rozumiem czemu odchodzisz ?? czy ktoś z userów Cię obraził ??przecież masz tu dużo przyjaciół a że wrogowie są też no cóż takie jest życie nikt nie mówił, że będzie łatwo ;) daj spokój nie warto!!
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Dino 09 wrz 2007, 00:26
Ewik zostań nie uciekaj,nie dawaj satysfakcji tym którzy cię urazili
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez gusia 09 wrz 2007, 00:26
Ewik 22 napisał(a):Nie wiem po czym wyciągnęłaś takie wnioski....

Nie wyciągam wniosków tylko już nie pierwszy raz czytam ze jakieś niesnaski na forum są w stanie zepsuć Ci dzień......zdystansuj ;)

Mam nadzieje, że takie wyjasnienie ci wystarczy

Nie musisz mi się tłumaczyć ;]
Pzdr
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 01:08
Dobranoc Wszystkim kolorowych snów :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 09 wrz 2007, 01:13
Dobranoc ;)
U mnie dzisiaj dzień bez lęków za to z natręctwami tak ogólnie taki sobie.No i troche mama mi chciala zepsuć dzień..A samoocene w dalszym ciągu poprawiam ;)
:)

przez natik 09 wrz 2007, 08:55
Dzień dobry wszystkim:)
troszkę nieładnie dziś na zewnątrz,pochmurno i chyba niezbyt gorąco,ale taka to już pora roku i nie ma co się nad tym rozwodzić :D
za moim bielańskim oknem galęzie opadaja mi na balkon i jak sie drzewko bardziej rozrosnie bedzie jak w buszu:)
miewam ostatnio zmienne nastroje,depresja przeplata sie z eforia.
na szczescie jednak chwil w ktorych widze sens i rozkladaja sie przede mna cele jest duzo wiecej.jakis czas temu kiedy nie wiedzialam jeszcze o swojej chorobie i nie dawala kompletnie zadnych objawow chcialam sie poddac,mysli samobojcze i takie tam czarne scenariusze.teraz jak mam jej swiadomosc pojawila sie rowniez silna potrzeba walki i determinacja.czyzby wiec nerwica objawila mi sie w chwili w ktorej jej "potrzebowalam"by sie pozbierac i bym dostrzegla piekno rzeczy prostych i banalnych nie szukajac bog wie czego,ciagle wiecej i wiecej...nie wiem ale cos w tym jest,bo obecnie nie miewam mysli,ze chcialabym ze soba skonczyc by nie meczyc innych bo jestem kiepska matka ktora sobie z niczym nie radzi,a wrecz przeciwnie postanawiam sobie i innym glownie sobie udowodnic,ze dam rade ze wszystkim.
czego i Wam życze jak rowniez dużo slonka i przemilego dnia.
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez nextfriday 09 wrz 2007, 11:17
U mnie ostatnio poprostu fatalnie, a że im jest gorzej tym ja się bardziej nakręcam i koło się zamyka, juz nie wiem co robic...

Jaśkowa cieszę się że udało ci się z dzieciaczkiem, dzięi tobie pojawiło sie jakies swiatełko w tunelu że jest to możłiwe i oby wyszło..

A poza tym juz za 5 dni wraca moja połowa z morza !!! po 3 miesiacach i nie moge się doczekać, wierzę że jak wróci to wreszcie sie jakoś rozweselę, nie ma to jak ktoś bliski przy boku ;)

przez anonim 09 wrz 2007, 11:28
e stypa ostatnio, ostatnio jestem ciągle zdołowany i nic mi się nie chce :/ jeszcze matematyczka się na mnie uwzięła i będzie dzwoniła do mojej matki, że sie nie uczę...(bo już pikę dostałem)...Do tego ciągle się z każdym kłócę i cały weekend spędziłem w swoim pokoju(nie licząc wyjścia do wc) a słowa które wypowiedziałem da się policzyć na palcach jednej ręki.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg