Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 20 lis 2012, 13:15
jako tako
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez freya 20 lis 2012, 13:20
Czuję, że będzie ciężki.

girl anachronism, czasami warto pospać dłużej.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Mój dzisiejszy dzień

przez girl anachronism 20 lis 2012, 13:23
freya, ale ja albo nie śpię, albo śpię 12h i marnuję przez to mnóstwo czasu...
wild hearts can't be broken.

F31

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 20 lis 2012, 13:25
secretladykkk, nic nie biorę właśnie..to moja pierwsza wizyta u tego będzie..

Mój dzisiejszy dzień

przez freya 20 lis 2012, 13:33
girl anachronism, może to przez leki tak dużo śpisz?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 20 lis 2012, 13:33
secretladykkk, brałam ponad 2 lata temu paroksetynę. Odstawiłam bo myślałam, że juz jest dobrze. Moze teraz tez dostane to samo i potem jszcze jeden lek który mi zaszkodził zamiast pomóc

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 20 lis 2012, 13:39
secretladykkk, jestem, jestem...ja bez Was już nie umiem. Tylko staram się już nie zawracać Wam doopy, tyle się najęczałam, że wstyd.
Dziś też bym mogła, zły dzień mam...
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 20 lis 2012, 13:43
dominika92 napisał(a):secretladykkk, brałam ponad 2 lata temu paroksetynę. Odstawiłam bo myślałam, że juz jest dobrze. Moze teraz tez dostane to samo i potem jszcze jeden lek który mi zaszkodził zamiast pomóc

Leki Cię nie wyleczą. One Cię tylko "znieczulają" jak alkohol. Osłabiają Twoją percepcję przez co mniej się przejmujesz swoimi "akcjami".

Jeśli chcesz się uwolnić od lęku to powinnaś podjąć terapię.
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 20 lis 2012, 13:44
kamilwin, wiem o tym..mam terapię od marca ale przez lęki nie jest to typowa terapia..chce w koncu zacząć na nią jeździć..Długo się broniłam przed lekami. Ale straciłam już wszystko i mam dość.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 lis 2012, 13:46
dominika92, myślę,że to słuszna decyzja w każdym bądź razie nie zaszkodzi dać się poznać lekarzowi.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 20 lis 2012, 13:48
kasiątko, słuszna czy nie jest mi już wszystko jedno..nie w takim złym sense że mi nie zależy tylko..sama nie wiem jak to wytłumaczyć. przz ostatnie dni jestem taka zmęczona że juz jstem wypruta z emocji..

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 20 lis 2012, 13:54
dominika92, pogorszyło się i nie ma co czekać, aż sił na walkę zabraknie. Prochy, zioła, mantra, terapia, joga, forum....co komu pasuje, aby stanąć na nogi. Nie musisz lekarza witać w podskokach i ze śpiewem na ustach, byleś skorzystała z jego pomocy.
Ostatnio edytowano 20 lis 2012, 14:08 przez omeeena, łącznie edytowano 1 raz

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 20 lis 2012, 13:56
dominika92 napisał(a):kamilwin, wiem o tym..mam terapię od marca ale przez lęki nie jest to typowa terapia..chce w koncu zacząć na nią jeździć..Długo się broniłam przed lekami. Ale straciłam już wszystko i mam dość.

Sory, że tak cytuję co chwila, ale nie umiem jeszcze adresować wiadomości bez cytowania ;)

Pamiętam jak to było ze mną. Też się długo broniłem przed lekami, bo się bałem, że się od nich uzależnię. Ale jakoś mi się udało obronić i nigdy po żadne nie sięgnąłem. Podczas najgorszych ataków paniki jak się trząsłem jak galareta na talerzu, to przychodziły różne myśli. Chciałem się napić wódki, która była w lodówce, chciałem dzwonić na pogotowie, chciałem żeby mi coś wstrzyknęli na uspokojenie, chciałem umrzeć, byle tylko zaznać spokoju. Ale jakoś to wszystko zawsze udawało mi się przemóc i walczyć dalej. I walczyłem tak jakieś dwa lata. Dopóki nie zrozumiałem, że walka to nie jest skuteczna metoda ;)

-- 20 lis 2012, 13:00 --

dominika92 napisał(a):kasiątko, słuszna czy nie jest mi już wszystko jedno..nie w takim złym sense że mi nie zależy tylko..sama nie wiem jak to wytłumaczyć. przz ostatnie dni jestem taka zmęczona że juz jstem wypruta z emocji..

Skoro Ci wszystko jedno, skoro jesteś wypruta z emocji, to myślę, że jesteś bliżej wyzdrowienia niż Ci się wydaje.
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 20 lis 2012, 14:03
kamilwin, nie wszystko uda się zwalczyć siła woli i pozytywnym nastawieniem. Mnie nerwica powaliła somatycznymi objawami. I optymizm przydawał się, jak psu piąta noga. Mogłam zmusić ciało, żeby przestało się trząść, ale nie miałam siły go podnieść, bo nie jadłam i mdlałam.
Zresztą ile ludzi, tyle przypadków. Każdy inaczej przechodzi. Najważniejsze, żeby znaleźć sposób i wrócić do żywych.

Sortuj wg