Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez arla 07 wrz 2007, 16:00
jak ja sie dzisiaj do du.... czuje.
Smutno
Szaro
Brzydko
Grubo
Głupio
:cry:
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez *maleństwo* 07 wrz 2007, 16:33
natik taki własny interes to fajna sprawa ja prowadze sklep interentowy , w zasadzie to już 2 z różnym asortymentem :) tyle ze ja nie mam możliwości normalnej pracy bo studjuje dziennie! pozatym napewno zarbiam duuzo wiecej niż w normalnej pracy mogłabym dostac! ale zapiepsz niesamowity! no ale teraz zrobiłam sobie przerwe bo sie ucze! na poprawki! ;p
arla ja tez sie dzis do bani czuje :(

przez IceMan 07 wrz 2007, 16:42
Ewik 22 napisał(a):sorki, ale kto zgłosił post Maciej_Z do moderatora? I co z nim niby jest nie tak????

Nie wiem o co chodzi - usunąłem raport.
Maciej_Z napisał(a):Po 3 miesięcznym pobycie w Anglii, wolę już mentalność Polaków, mamy przynajmniej poczucie humoru

Anglicy też ... tylko jakieś ... angielskie :P

Dzień potworny - dokładnie taki jak arla napisała... ale po kawie jakoś wstałem na nogi ;)

*maleństwo* po złym dniu zwykle przychodzi ten dobry :) więcz czekaj do jutra
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dino 07 wrz 2007, 17:05
a ja właśnie wróciłem z wizyty od pani psycholog,dużo rzeczy sam o sobie wywnioskowałem,naprawdę zmierzam do źródła moich lęków,obaw.
A nawet wiem dlaczego one sie pojawiają tylko chyba nie chciało mi się wziąć za siebie i ciężką praca zlikwidować ich przyczyny,poszłem na łatwiznę i wolałem sie szprycować prochami.Po każdej wizycie u psychologa zaczyna mi być coraz lepiej i wszystko zaczyna nabierać wyraźnych kształtów.
Czyli to jest prawda wszystko zależy od nas ,specjaliści mogą nas tylko nakierować na drogę ku Wolności reszta zależy wyłącznie od nas co my z tym zrobimy :D
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez Tvvilight 07 wrz 2007, 17:17
Dino, dokładnie - i super, że do tego doszedłeś.

Piotrek, właśnie rzecz w tym, że ze świeczką szukac ''brytyjskich'' brytyjczyków. Pomijam już język - ze 3 razy może słyszałem tu porządny angielski, bełkoczą tragicznie - mam wrażenie, że już lepiej ''ogólnie'' Polacy mówią po polsku. Jakoś tak bardzo rzadko czuc brytyjski klimat na wyspach... ''English way'' zanika.

Pozdrawiam
Tvvilight

przez From_NewYork 07 wrz 2007, 17:18
Moj dzisiejszy dzien hmmmmm.Wstałem rano o 6 do pracy w ustach znowu sucho chyba skutki uboczne leku,i tak cały dzien mysle czy ma tą shizofrenie czy nie :(bylem juz u 5 lekazy i kazdy z nich mi mowi ze ma NN i skłąnnosci hipohądryczne głowa mi peka od rana uczucie jak by mi ją rozrywało głowe i cały dzien albo panika ze mam te cholerną shizofrenie i chwilowe uczucie radosci a moze jednak mam NN.Sam juz nie wiem co o tym myslec ciagle sie czuje otepiony nie chce mi sie nic zupełnie nic nie chce mi sie mówić jak cos mowie to tylko dlatego ze sie do tego zmuszam z drugiej strony przychodzą mi mysli ze moze mam shizofrnie i dlatego jestem juz taki otumianiony i na zaden temat nie moge sie wypowidziec bo mi sie nie chce i brakuje mi słów w głowie :/nie wiem czy to od leków czy cos sie dzieje ze mna nie tak :(
Szlachetne zdrowie nikt sie nie dowie jako smakujesz aż sie zepsujesz

przez Jaśkowa 07 wrz 2007, 17:25
Dino super, że terapia działa brzmi to tak optymistycznie ja też zaczęłam terapie oby u mnie też wszystko się jasno klarowało z wizyty na wizytę :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez natik 07 wrz 2007, 17:48
tez na to licze,chociaz juz po pierwszym spotkaniu z psychologiem do jakichs wnioskow doszlam i obym z kazdym kolejnym bylo ich wiecej:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Dino 07 wrz 2007, 17:54
lepiej sie terapeutyzować niż zbytnio szprycować :D
Dzisiaj pani psycholog podała mi jeden przykład jak przychodzą do niej kobiety przeważnie z depresją i się skarzą ze mąż pije później je bije,na to ona sie pyta jednej pani a ile pani jest lat w związku?pacjentka na to 30lat,a od kiedy ma pani depresje 25lat,no widzi pani,jak ja pani mam pomóc.
Wniosek zostawiam dla was jest prosty.

przez *maleństwo* 07 wrz 2007, 18:09
Ja byłam u 2 psychoterapeutów i nic z tego :( wyszło samo zło o mnie , tzn.jaka to ja jestem niedobra!:( samolubna , rządna sukcesów ...i materialistka!i niby przez to?niesądze!
może ktos z was ma dobrego psychologa w krakowie??

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:10 pm ]
pilnie poszukuję! :)

przez Dino 07 wrz 2007, 18:13
*maleństwo* napisał(a):Ja byłam u 2 psychoterapeutów i nic z tego :( wyszło samo zło o mnie , tzn.jaka to ja jestem niedobra!:( samolubna , rządna sukcesów ...i materialistka!i niby przez to?niesądze!
może ktos z was ma dobrego psychologa w krakowie??

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:10 pm ]

sory nie zrozum mnie źle,ale może szukasz takiego psychologa który powie ci to co ty chcesz usłyszeć?

przez natik 07 wrz 2007, 18:28
a ja chce uslyszec prawde,nawet kiepska.z wiekszosci zdaje sobie sprawe,ale napewno jest mnostwo rzeczy ktore sa gleboko i o ktorych nie mam pojecia.wlasnie to chce odkryc i mysle,ze bedzie to odpowiedz na wiekszosc moich pytan i glowna przyczyna mojej nerwicy.
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Maciej_Z 07 wrz 2007, 18:29
Właśnie, Maleństwo, nie zrozum mnie źle, może zbyt ogólnikowo napisałaś, ale dokładnie tak to zabrzmiało - może coś w tym jest, co mówili dwaj niezależni specjaliści? Może faktycznie masz przesadne ambicje?

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez *maleństwo* 07 wrz 2007, 19:28

Sortuj wg