Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 14 lis 2012, 14:27
Tukaszwili, spróbuj przez tlen.pl
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 14 lis 2012, 15:25
hahaha nie wiem czemu ale po tylu latach wciaz w jakis sposob mnie przeraza pytanie lekarza 'a te mysli uwaza pani za swoje? Czy wg pani sa one absurdalne?'...tak czy siak upewniła mnie, ze nie zwariuje od mojej nerwicy, ze w sumie to jestem na dobrej drodze do wyjscia z tego..haha i juz mysli, aby na wiosne probowac odstawic leki hahahahah..ale po konfrontacji z moja mina powiedziała 'no dobrze, to chociaz zmiejszymy dawke'. Jutro sesja z terapuetka..a zaraz ide na basen i saune...przez to siedzenie w domu na dupie przytyłam 3 kg:/
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 14 lis 2012, 15:33
Ja boję się zważyć.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Martynka33 14 lis 2012, 16:35
Mnie jak się uda przytyć ze dwa kilo, to zaraz przychodzi brak apetytu i znów spada. Właśnie wmuszam w siebie barszcz, przed nerwicą nie wiedziałam, że jedzenie to może być taka ciężka praca...

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 14 lis 2012, 16:47
Ja nie jestem w stanie przytyc ani schudnac. Miałem swego czasu diete na mase i nic to kompletnie nie dało :x, to chyba jakas blokada genetyczna
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 14 lis 2012, 17:07
zakupy
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 14 lis 2012, 17:28
i byłem na tej siłowni i dostałem tam ataku, po każdym ćwiczeniu mierzyłem puls :| do tego czułem jakbym musiał szybko oddychać, jakbym mi się obraz lekko rozmazywał, już głupie myśli że może zawał/udar/wylew albo że mi może tętniak pęknąć bo wczoraj o nich czytałem KUR*A MAC!! to co kiedyś kochałem teraz mnie paraliżuje :( :( chciałem gdzieś uciec, wzywać pogotowie ale poszedłem do kibelka znowu włączyło mi się to moje wymiotowanie bez wymiocin nawet chciałem żebym wkońcu się zrzygał czymś ale nic nie poleciało poszedłem po siłce na zakupy i do domu... oczywiście ciśnieniomierz na ręke i jazda mierzenie i co?! i gówno! 125/68 puls 55 nosz kur*(&(* mac :(( Nie chce siedziec w domu i jedyną moją aktywnością to pójscie na uczelnie i sex :/

Wogóle musiałem mieć w nocy dobrze spiętą szyję jak od rana mnie boli cała wszystkie mięsnie szyi :/

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 14 lis 2012, 18:01
mightman, sprobuj pocwiczyc w domu, skoro siłka daje ci takie rezultaty
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 14 lis 2012, 18:19
Od jutra się muszę wziąć za zbieranie dokumentów do ZUS. Zostały mi 2 miesiące limitu :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 14 lis 2012, 18:23
uwielbiam plywac..uwielbiam byczyc sie w saunie mrrrr...pograłabym sobie moim najt elfem..ale milo by bylo z kims pobiegac, nie lubie sama robic kłestów...gamon ze mnie :oops:
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 14 lis 2012, 18:27
Mightman"] :(( Nie chce siedziec w domu i jedyną moją aktywnością to pójscie na uczelnie i sex :/

Ciesz się, dla niektórych i to nieosiągalne. Siłka nie ucieknie ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 14 lis 2012, 18:34
zenon1989 napisał(a):Ja się najlepiej czuje poznym popoludniem i wieczorem. Zazwyczaj wszystkie zaplanowane zadania wykonuje wlasnie o tej porze, bo wczesniej jestem jakis sflaczały :S.
BVB, i jak samopoczucie po bieganiu? Ja dzisiaj zrobilem jakies 8km i nie czuje tej "euforii biegacza", a powinienem sie czuc jak po trawie wg. tego co jest podane.

Po samym wysiłku czułem się znowu taki nie dotleniony ale potem prysznic, melisa i było juz spoko

-- 14 lis 2012, 18:41 --

bedzie.dobrze napisał(a):te poranki mnie wkurwiaja na maksa..najchetniej wymieniłabym sobie mózg grrr

Dokładnie najgorsze sa poranki, ja spie ostatnio średnio do 10-11. Moim marzeniem to jest wymienienie głowy na nową
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 14 lis 2012, 18:44
Mightman - jak idzie się na siłkę z lękiem to zawsze Cię złapie atak. Znam to doskonale z autopsji. Moja ostatnio wizyta na siłowni (czyli jakieś 3 tygodnie temu) skończyła się dokładnie tak samo. Jechałem spięty jak cholera, nerwy szargały mi mózg. Ćwicząc cały czas oczekiwałem najgorszego. Również mierzyłem puls jak szalony.

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 14 lis 2012, 20:48
otworzył piwko(okocim o.k.beer -ktos pił takie?) i przygotowuje sie do jutrzejszego cięzkiego dnia
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Sortuj wg