Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 22:54
Dżejem tak najlepiej. Kiedyś w takim deszczu spacerowałam kilka godzin.. spotkałam wtedy drzewo bzu.. mmm.. przyjemnie wącha się deszczowy bez..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez *maleństwo* 06 wrz 2007, 23:04
najfajniej to chodzic po deszczu boso , no ale w lecie oczywiscie :), nie wiem zupełnie dlaczego ludzie nie lubia deczu ..?

przez Jaśkowa 06 wrz 2007, 23:48
mój synek raczył zasnąć :twisted: padam na ryj :twisted: jakbym miała takich dwóch to bym wymiękła po jednym dniu :roll: idę spać
Buziaczki Kochani :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 06 wrz 2007, 23:59
Tygrysko, chapeau bas! Gratulacje za to co osiągnęłaś i kciuki za powodzenie w pracy.

Uff. Wróciłem do domu. Teraz czas spać i o 6.00 pobudka, wyrywanie zęba i znów do pracy. Potem już tylko odbieram wypłatę i mam 2 dni wolnego - ja to nazwyam dobrą perspektywą :]

A dziś po robocie, poza zmęczeniem, ogarnia mnie to miłe uczucie bycia wolnym od fobii społecznej. Dziś, gdy chcę pogadać w pracy z ludźmi, to mam z kim. Gdy mi się nie chce, to nie rozmawiam i mnie to nie stresuje. Takiego luźniego i pewnego podejścia do życia nie miałem już dawno. Pewnie się chwalę po raz pincetny, ale przecież mam czym :> A i tak mam jeszcze sporo do zrobienia, coby nie zgnuśnieć.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez depresyjny86 07 wrz 2007, 00:23
Takiego luźniego i pewnego podejścia do życia nie miałem już dawno

Życzę Ci żebyś takie podejście miał zawsze ;)
:)

przez Maciej_Z 07 wrz 2007, 11:44
Jaśkowa napisał(a):jakbym miała takich dwóch

... Co ukradli księżyc? :D

Zorki, gratulacje! I to jest właśnie to.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez natik 07 wrz 2007, 12:25
i nie przyjeli mnie do pracy,ale wiedzialam ze tak bedzie bo jak podalam kwote to panowie chrzakac zaczeli,ze az mialam zapytac czy fervexu nie potrzebują:)szukam wiec dalej i przynajmniej upewnilam sie,ze potrafie panowac nad soba i swoimi atakami i mialam taki maly trening meetingowo-pracowy:)milego dnia dla wszystkich!
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Maciej_Z 07 wrz 2007, 12:27
Hej, ale dobrze, że sie nie dałaś - trzeba się cenić :smile:
PersonaNonGrata

przez Dino 07 wrz 2007, 12:30
natik napisał(a):i nie przyjeli mnie do pracy,ale wiedzialam ze tak bedzie bo jak podalam kwote to panowie chrzakac zaczeli,ze az mialam zapytac czy fervexu nie potrzebują:)szukam wiec dalej i przynajmniej upewnilam sie,ze potrafie panowac nad soba i swoimi atakami i mialam taki maly trening meetingowo-pracowy:)milego dnia dla wszystkich!

Widzisz ty szukasz pracy,a ja miałem kilka super propozycji od zaraz i co?
i dupa nerwica obecnie mnie zniechęca do jakiejkolwiek aktywności,nawet w najprostszych czynnościach :x
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez IceMan 07 wrz 2007, 12:32
natik to prawidłowo panów zostawiłaś... ale z życzliwości mogłaś ten fervex polecić bo się w końcu zachrząkają na śmierć... ale już musztarda po obiedzie - teraz szukaj już bardziej rozmownych panów - bez kłopotów z wymową.

Dino trzeba na przekór i na upartego...
Przyjaciel forum

przez natik 07 wrz 2007, 12:33
oczywiscie :D jeszcze mnie nie wywalili z poprzedniej pracy wiec brak desperacji pozwala mi na male szalenstwo w tej kwestii,ich strata bo moja z pewnoscia nie:)a co u Ciebie Maciej_Z:)?
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Maciej_Z 07 wrz 2007, 12:36
12 dni do powrotu do Polski :D :D :D I pierwszy porządny posiłek od 3 miesięcy... Już się nie mogę doczekać. Ze 3 razy już to tym pisałem, kolejny więc nie zaszkodzi :lol:

Teraz tylko mam nadzieję się dogadać bez problemu z landlordką (właścicielką domu, w którym wynajmuje pokój) - z moich 100 funtów depozytu chce kupić bilet na pociąg, ale i opłacić ostatnie 35 za mieszkanie... (czyli, zwraca mi tylko 65) Jeśli będą kłopoty, to kiepsko, bo ostatnią kasą wydałem ponad tydzień temu, ale liczę, że będzie wporządku :D
Ostatnio edytowano 07 wrz 2007, 12:38 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 1 raz
PersonaNonGrata

przez natik 07 wrz 2007, 12:37
kolega mi wczoraj poradzil przed rozmowa ze jesli dopadnie mnie atak lub bede na maxa zestresowana to mam walnąć glowa o stol i skomentowa iz zawsze tak mam jak rozmawiam z idiotami:)to pomoglo rowniez:))

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:39 pm ]
to super,a ja bym sobie gdzies wyjechala w swiat,ale mam juniora a on tu swoich kumpli wiec musimy pozostac i tu sie odnalezc,ale moze kiedys..

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:01 pm ]
i powodzenia Macieju_Z bedzie dobrze a nasz kraina absurdu czeka na Cię
z niecierpliwością,naprawde nigdzie nie jest tak zabawnie i ciekawie jak tu,ja tam bym tesknila za ta paranoja i wszedzie by bylo chyba za normalnie :D ide jakies ciasto upiec czy cos:)

przez Jaśkowa 07 wrz 2007, 14:41
hej wszystkim :) zjadłam kg orzechów laskowych i słowo daje idę się porzygać bo zjadłam je na pusty żołądek normalna to ja nie jestem :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Sortuj wg