Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 14:51
Ale ja się nie zgadzam. Twilight był ( i chciałabym, żeby dalej był) jedną z najbardziej udzielających się na forum użytkowników. BARDZO dużo razy pomagał wielu osobom. I popieram Ewik, że te rady były naprawdę dobre. Jeżeli faktycznie był złym moderatorem (czego nie zauważyłam) to mimo wszystko stratą jest dla forum zbanowanie Twilight'a i kasowanie jego postów, które są zwykłymi (w sensie nie wykraczającymi poza regulamin) i przyjaznymi wypowiedziami. Jest mi na prawdę przykro, że tutaj się tak dzieje.

Twilight napisał(a):Uważam, że nie jest normalne, gdy poważne zarzuty wymieniają pomiędzy sobą moderatorzy, a nikt nie ma odwagi postawić ich ''w twarz'' i muszę sie o nich dowiadywać z 15 ręki. Oczernić kogoś łatwo, gorzej wziąć na siebie odpowiedzialność za jasne postawienie sprawy.

To jest racja. trzeba mówić wprost, bo wtedy daje się możliwość 'usprawiedliwienia'. Może coś źle zrozumiane i już wielki problem. Z igły widły. Wiem, że nie wiem bardzo dużo, bo rozmowy prowadzone są w subforach ukrytych, więc może nie powinnam się wypowiadać, ale wiem, że z postów twilighta zawsze można było wyciągnąć wiele cennych rad. Może i w kłótni pojawiło się wiele niepotrzebnych wyzwisk, ale to chyba można wybaczyć?
Powtarzam jeszcze raz.. jest mi bardzo przykro, że się tak dzieje..

I jeszcze bardziej przykro, że nawet nie dajecie możliwości wyrażenia własnej opinii i użytkowników. Forum to głównie użytkownicy. A nie moderatorzy. Nasze zdanie też się przecież liczy!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez IceMan 06 wrz 2007, 14:51
Tygryska wielkie wielkie gratulacje :D

Dino może tych ataków będzie coraz mniej - a może już tak jest...
Przyjaciel forum

przez Dino 06 wrz 2007, 14:54
Piotrek napisał(a):Dino może tych ataków będzie coraz mniej - a może już tak jest...

co miałęś Piotrek na myśli "że tak już jest"nie załamuj mnie buuu :cry:
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez raven 06 wrz 2007, 17:26
A ja troche posmęce dzisiaj:/ Wkurza mnie że ludzie z wiekiem sie tak zmieniają, zaczynają dbać tylko o siebie, o swoje szczęście, a "kumple" pojawiają się tylko wtedy gdy czegoś potrzebują. Niektórzy robią sobie przykrości po długich latach znajomości dlatego że jeden ma "więcej" niż drugi, wychodzą różne rzeczy z przeszłości itp., a ktoś musi pozniej wybierać pomiędzi jednym ktosiem a drugim.
Kiedyś było fajniej, jak sie ktoś pokłucił to w miare szybko sie to załagodziło. W dorosłym życiu nie jest tak łatwo. Nie chce pisać w internecie o co dokładnie chodzi, więc tak po krótce opisałem co mnie gryzie...
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 17:33 przez raven, łącznie edytowano 1 raz

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 17:29
Tygryska napisał(a):Pochwalę się: dostałam pracę Zaczynam od poniedziałku

No to wielkie buziaki i powodzenia!

Moje popołudnie upływa pod znakiem tęskonty, za jednym z urzytkowników tego forum.... Właśnie przeglądam jego zdjęcia... szkoda, że już nie mamy kontaktu :cry:
Łukasz 12345 - pamiętam o tobie ;)

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 17:30
Ale to od nas zależy, jacy będziemy - dorosłość itp to tylko ''usprawiedliwiacze''.

A ja idę właśnie spać i mam nadzieję, że nie przyśni mi się formularz forum :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Lukasz1987 06 wrz 2007, 17:44
a mi dzień mija, żeby nie powiedzieć dosyć dobrze ...
a Ja poczytałem trochę nowszych i starszych postów i powiem, że strasznie żal mi jednego użytkownika ... niestety nie powiem który to, ale ...
i ogólnie jutro piątek a jak wiadomo w piątki nerwica nie atakuje ... żart oczywiście ...
pożyjemy zobaczymy ...
Mam dopiero 19 lat ...

przez IceMan 06 wrz 2007, 18:19
co miałęś Piotrek na myśli "że tak już jest"nie załamuj mnie buuu

Miałem na myśli - już jest mniej ataków.

Tygryska wielkie gratulacje :D
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 06 wrz 2007, 22:02
ups ja jak zwykle obudziłam się po fakcie cos mnie na forum ominęło 8) ale ja dziś byłam na pierwszym spotkaniu terapeutycznym i miałam nostalgiczny dzień :roll: doszłam do wniosków nadal tych samych do których już dawno doszłam tylko co z tym dalej zrobić to jest pytanie
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez *maleństwo* 06 wrz 2007, 22:06
Dziś jak wczoraj brzydka pogoda ( jak dla kogo :P) ja lubie jak pada :))Wstałam dziś o 11 co ja mowie prawie o 12! :shock: wogole ostatnio tak wstaje a chodze spac o 03:00 i strasznie mnie wkurza to ze sie tak przestawiłam!! mam cały dzien w dupe pozniej!a dzis to sie zbieram żeby sie uczyc ale jakos nie moge ;/! moj mąż robi regały w magazynie a ja wycisnęłam swoja twarz :evil: tak wyglądam!pije sobie piwo i ide sie zaraz kapac!może jeszcze coś poczytam sobie z tej geologii regionalnej ;/
Wogóle to jakoś od rana jest mi goraco w jedna noge .... czy cos ze mna nie tak?jakby mi ktos raz na jakis cza termofor przykładał....

przez Amy Lee 06 wrz 2007, 22:19
Jaśkowa napisał(a):ups ja jak zwykle obudziłam się po fakcie cos mnie na forum ominęło 8)

Nie masz czego żałować.

A ja nic specjalnie mądrego dziś nie zrobiłam, bywa.
Już chcę, żeby było po egzaminie, wtedy to będzie sielanka, żyć nie umierać :shock:
Amy Lee

przez raven 06 wrz 2007, 22:44
Ja też lubie jak pada:) A pozniej po deszczu spacerek z psem jest super... Dobrze że ten dzień sie już kończy, niedługo spadam spać - ostatnio spanie to moja ulubiona część życia:P. Dzisiaj sporo nerwów i wogóle beznadziejne sytuacje, których nigdy nawet bym nie przewidział...

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 22:48
raven napisał(a):A pozniej po deszczu spacerek z psem

Gdzie tam po deszczu. W deszczu lepiej :mrgreen:
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez *maleństwo* 06 wrz 2007, 22:54
Mój pies ie sika w deszczu , kuje go w brzuszek mokra trawa ;) hehe

Sortuj wg