Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 06 lis 2012, 13:28
sniezka, to tak jak ja....pół nocy do bani.
A co lekarza, to też nigdy nie ma pewności. Mi pierwszy wciskał Coaxil, mimo, że było mi po nim jeszcze gorzej, a może jakbym go wytrzymała jeszcze ze 2 tyg, to by już było dobrze. A tak to walczę teraz z paro od drugiego lekarza. I z takim samym efektem, czyli jazda za jazdą. Ale już przynajmniej wiem, że żaden kolejny lekarz nie da mi nic co podziała od razu.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 06 lis 2012, 13:36
Ja lubię sobie pomarzyć przed snem i używam technik wizualizacji. Zazwyczaj pojawiają się w nich kobiety, z którymi chciałbym spędzić resztę życia. Bardzo fajnie się śpi po tym :)
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 06 lis 2012, 13:42
a jakie Ci się najbardziej podobają? Mi brunetki z grzywką na czole z niebieskimi oczami:D
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 06 lis 2012, 13:45
Ja ostatnio wizualizowałem hetmana dającego szacha po długiej diagonali. Mało romantyczne.
Liczę na produktywność tego dnia, nadal chęć zniknięcia, ale to tylko takie gadanie. :tel:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 06 lis 2012, 13:54
Mnie się podobają brunetki z jasną cerą, kolor oczu bez znaczenia :)
blondynki jakoś niespecjalnie szczerze mówiąc, również ze względu na IQ ;q
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 06 lis 2012, 14:25
wyszłam do pobliskiego sklepu, a od kilku dni mam lęki przed wychodzeniem z domu...Dlaczego te cholerne lęki wracają :?: :?: Zmusiłam się.... Moja przyjaciółka jest w Polsce, miałyśmy się spotkać, tak za nią tęskniłam a teraz się boję, wstydzę, o czym ja będę rozmawiała,...okropna pustka w łepetynie
odebrałam telefon z propozycją pracy, ale nie czuję się pracować w tym stanie co jestem, podziękowałam :zonk:
jednak wierzę, że musi być lepiej, w czwatrek mam lekarza, będę błagać o zmianę leków i psychoterapię
Ostatnio edytowano 06 lis 2012, 14:28 przez amelia83, łącznie edytowano 1 raz
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 06 lis 2012, 14:27
amelia83, te lęki są najgorsze. Ja boję się wyjść do sklepu, do kościoła. Drażnią mnie ludzi, którzy mnie otaczają. Nie wiem dlaczego, ale poprostu boję się tych ludzi...

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 06 lis 2012, 14:33
Śniło mi się, że się wieszam. Ostatnio często mi się to śni. Budzę się w momencie zawisania, a punkt kulminacyjnu snu poprzedze ciąg rozmaitych wydarzeń, dość spójnych, które obrazują moje przegrane życie.

Co tam jeszcze? Zrobiłem to i owo. Na dworze pada.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 06 lis 2012, 14:53
bvb25 napisał(a):a jakie Ci się najbardziej podobają? Mi brunetki z grzywką na czole z niebieskimi oczami:D

Mówisz o mojej Kobiecie, brunetka z grzywka z niebieskimi oczami :D :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 06 lis 2012, 14:53
u mnie słońce świeci. Zajadam smutek ciastkami
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 06 lis 2012, 14:55
u mnie nie ma słońca od kilku dni. bardzi mi go brakuje.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 06 lis 2012, 14:57
secretladykkk napisał(a):Jak wygram w totka to wezmę was wszystkich na wakacje. Polecimy NERWOLOTEM , by odpocząć od narzekania w np. Egipcie. Znajdziemy Hotel gdzieś blisko szpitala, no i po udanym odpoczynku będziemy zdrowi. Przeznaczę na to 2 mln, no 48 muszę przeznaczyć na inne cele ;->>>

Pamiętajcie że dzisiaj gramy LOTKA !!!!!!!!!!!

:D :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez acherontia-styx 06 lis 2012, 15:03
Dzisiaj jest złe.
Nie dość, że mam gorączke, katar i kaszel to jeszcze za chwilę muszę jechać na ten głupi oddział na praktyki z tą jędzą.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 06 lis 2012, 15:18
bedzie.dobrze, pozbylam sie leku przed lozkiem i nie zakladam z gory,ze nie bede spac.Wczoraj wrecz pozytywnie z dobrym nastawieniem sie polozylam i nic.Boje sie,ze nie zapadne w sen i bede miec ciagle swiadomosc:((( Nigdy mi sie film nie urwie.Pewnie to dla Was nudne,ale mnie taki lek dopada.Na dodatek,ze nawet tabletki mi nie pomoga.Niewiem dlaczego tak sobie wymyslilam.Poprostu sie boje i plakac mi sie chce.
Ogladalam moje stare fotki,jaka byla zadowolona i beztroska.Ehhh :cry:

Sortuj wg