Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 06 lis 2012, 01:11
Aktywny, podzielić go można na 4 fazy. Nie będę opisywał, ale ogólnie było aktywnie, myślę ze i produktywnie. Tylko tej książki nie czytałem!
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 06 lis 2012, 10:55
Dzień dobry. Giada, na poczatku na przeprowadziłam się z miasta na wioskę to też miałam wrażenie w nocy, żę straciłam wzrok. Z czasem przyzwyczaiłam się do tego.
Wczoraj nie mogłam usnąć, a dzisiaj rano nie mogłam się dobudzić. Przed chwilą zwlokłam się z łóżka dopiero...

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 06 lis 2012, 11:52
sniezka, ja mam tak zawsze z tym "zasypianiem" w dzień. Muli mnie po prochach, że ledwo na oczy patrzę, ale nie mogę zasnąć. Jak tylko zaczynam odpływać, przelatuje mi przez głowę jakaś myśl, obraz, dźwięk i walące serce wyrywa mnie z letargu. To czego nigdy nie mogłam zrozumieć, ciało pada, a mózg wariuje.

-- 06 lis 2012, 11:54 --

Dave38, przerażasz mnie

-- 06 lis 2012, 12:02 --

Wczoraj tak się zastanawiałam, czy się przerzucić na branie paro wieczorem, że z godzinę się przewracałam z boku na bok, a jak w końcu zasnęłam, to się budziłam co i rusz i bałam, że już nie zasnę. Cholerna mózgownica!
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 06 lis 2012, 12:27
Macie i cieszcie się życiem http://www.youtube.com/watch?v=-JhwxTen ... re=related
A lalala long A lalala long long li long long loooongggg :yeah:
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 06 lis 2012, 12:28
secretladykkk, a mi paro robi sieczkę z mózgu i dlatego się boję takich jazd w nocy. Bo sen chyba coraz płytszy niestety :(
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 06 lis 2012, 12:28
secretladykkk, cieszę się, że czujesz się dobrze :)

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 06 lis 2012, 12:29
Na mnie paro działa rewelacyjnie, natomiast pernazyna-bez szału
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 06 lis 2012, 12:34
secretladykkk, super:) ciesze sie, ze wracasz do zdrowia:) Ja tez sie juz nie moge doczekac kiedy poczuje sie 'normalnie'. U mnie najgorsze sa te natrectwa...lęk jakos da sie okiełznac..remisja to moje najwieksze marzenie...nie marze o pieniadzach, podrozach, itd...ale o spokoju ducha:] U mnie nawrot nerwicy trwa 4 miesiace i mam wrazenie,ze juz zapomniałam jak to jest 'normalnie'
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 06 lis 2012, 12:34
Secretlady,od 2 miesięcy, dawka 20mg dziennie
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 06 lis 2012, 12:40
zenon1989 napisał(a):Na mnie paro działa rewelacyjnie, natomiast pernazyna-bez szału

mi psychiatra przepisal pernazyne na wyciszenie lęków..i w sumie niezle spelnia swoja role...tyle,ze powoduje masakryczne zaparcia. Odstawiłam ja i czasem wezme mala dawke jak czuje jakis wiekszy niepokoj.
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 06 lis 2012, 12:56
Ja zażywam przeciwlękowy Lafactin dawka 1-0-0 37,5 mg od jakiegoś 1,5 miesiąca, puki co szału niema ale chociaż troche alku moge od czasu do czasu wypić
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 06 lis 2012, 12:59
I noc mialam z glowy.Nie moglam zasnac.W glowie pelno roznych mysli.Beret nie chce mi sie wylaczyc.Oczywiscie mowilam sobie w duchu zasnij juz i zero.Musialam wziasc leki.Po nich i tak ledwo spalam.
Bylam u nowej doktorki .Moze z 33 lata gdzies miala.Nic mi nie dala.Mowilam ,ze mam nerwice natrectw.Czytala kasizke,pozniej stwierdzila,zebym poodwoila dawke amitryptyliny.Niewiem juz.

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 06 lis 2012, 13:05
sniezka, po co ta presja " Zasnij juz"? Takie 'zmuszanie' sie do spania tylko nas nakreca..zamiast martwic sie,ze znow mozesz nie spac mow sobie ' to nie zasne no i co z tego?' Załoze sie,ze juz sama mysl " o Boze, juz wieczor, zaraz trzeba isc spac, a ja pewnie znow nie zasne" tak Cie nakreca, ze zaczynasz odczuwac lęk i przez ten lęk nie mozesz spac!!! Wiem co pisze, bo sama to przerabiałam.
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 06 lis 2012, 13:09
U mnie noc spokojna. Przed snem wziąłem długi gorący prysznic, a leżąc w ciepłym łóżku wykonałem trening relaksacyjny Schultza. Poczułem się zrelaksowany i spokojny. Jedyną pobudkę miałem po 7, ale nie z powodu lęków, tak po prostu otworzyłem oczy. Nie poszedłem jednak na zajęcia, mimo że ćwiczenia na studiach mam tylko we wtorki. Wmówiłem sobie, że przez chorobę (wczoraj pisałem o zatruciu żołądkowym i grypie) jednak wprawdzie dziś już czuję się o niebo lepiej, może apetytu nie mam, ale brzuch nie boli. Obawiam się, że przestraszyłem się podróży na uczelnie. No, ale nic, niewiele straciłem ponoć, dziewczyna już do mnie jedzie, zatem liczę na spokój ducha, choć nie chcę nic zapeszać. Nieważne co się dziś będzie działo za każdym razem powtórzę sobie: to tylko nerwica głąbie, nic ci nie będzie. Amen.

Sortuj wg