Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 05 lis 2012, 13:27
Dziś znów pobudka o 5tej. Niezależnie o której zasnę, budzę się tak rano.
Mam dziś na 16 rehabilitację córki, a nie mam w ogóle siły!
Boję się o żołądek, mdłości od nerwicy to jedno, a prochy na pusto pewno też nie polepszają stanu. Kółko zamknięte :(
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 05 lis 2012, 14:07
Myślisz, że gdyby nie osoby, którym w minimalnym chociaż stopniu na mnie zależało nie wyciągały mnie prawie, że na siłę za szmaty z domu, w momentach w których jedyne na co miałam ochotę to siedzieć pod kołdrą i ryczeć byłabym teraz w tym miejscu gdzie jestem i w sytuacji jakiej jestem?! Pomimo, że wtedy wściekałam się na nie i pałałam wobec nich rządzą mordu :twisted:

Mialam tak samo..dzis na sama mysl o tym co bylo dostaje gesiej skorki.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Nenneke 05 lis 2012, 14:18
Omeeena, a próbowałaś afirmacji?
Cudów może nie zdziałają, ale skoro Twój stan nie pozwala na przyjęcie jakichkolwiek logicznych argumentów, może trzeba dostać się do siebie tylnym wejściem? Podświadomość czasem może pomóc zmaltretowanej świadomości...

Zdaję sobie sprawę, że w takim stanie jest cholernie ciężko zmusić się do czegoś( znam to niestety lepiej niż dobrze z własnego doświadczenia ) , ale może jak napiszesz sobie umiejętnie na kartce jakieś mądre zdanie i nawet siedząc nad tą miską będziesz to powtarzać głośno wiele razy w ciągu dnia, to będzie chociaż ciut lepiej?

Na przykład taki banał: ZAUWAŻAM REALNE MOŻLIWOŚCI UZDROWIENIA SWOJEGO CIAŁA. WYBIERAM ŻYCIE W ZDROWIU I SZCZĘŚCIU.

Mnie to pomagało właśnie w najgorszych stanach, kiedy rozum nie miał prawa głosu...

@ tukaszwili
Doskonale to opisałeś. Ja miałam problem, żeby w ogóle lekarzowi opowiedzieć co czuję.
Nie wiem czy to cię pocieszy czy nie, ale miałam identyczny objaw. Naprzemiennie z uczuciem, że mi jakaś niewidzialna łapa wewnątrz bębni palcami po mojej pompce. Oczywiście żadne badania niczego poza nerwicą mi nie wykazały.
Bądź zmianą, którą chcesz widzieć...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 05 lis 2012, 14:44
Nenneke, dzięki za słowa otuchy. Dziś mam wolne od zajęć, siedzę sam w domu, co chwila wpadam w płacz, tak po prostu, bez powodu. Serce natenczas jakiś wielkich numerów nie robi, jedynie jakieś kilkanaście minut temu podczas schylania się poczułem coś w pompce, jakieś ściśnięcie czy inne ścierwo, które promieniuje do gardła. Próbowałem zmierzyć ciśnienie - siadając przed ciśnieniomierzem specjalnie wpierw zmierzyłem puls - serce biło delikatnie i spokojnie, miarowo. Ubrałem rękaw, nacisnąłem guzik i JEB! od razu tętno skoczyło mi do 119 uderzeń na minutę, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Ciśnienie rzecz jasna 140/90, stres niewyobrażalny. Wiem, że ten wynik totalnie nie jest miarodajny, bo przy takim stresie w ogóle nie powinienem tykać maszynki. Chyba już ze sto razy przeglądałem dziś wyniki mojego Holtera z czerwca. 7 tachykardii w ciągu dnia i 29 bradykardii w nocy, czyli nic. Nie mam sił, totalnie nie mam sił.

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 05 lis 2012, 17:00
Nażarłam się prochów, żeby na 16 być na nogach i nie dałam rady!!!!!!! Na nic nie mam wpływu :evil:

-- 05 lis 2012, 17:07 --

Nenneke, robię tak, jak tylko choć kawalątek mojego zmasakrowanego umysłu na to pozwala.

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 05 lis 2012, 17:20
Ale tych postów naprodukowaliście :D
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 05 lis 2012, 17:29
zenon1989, bo jesień jest, większości nas odpier*ala za przeproszeniem ;P takoż jestem w tej zaszczytnej grupie.

Mój dzisiejszy dzień

przez kaja123 05 lis 2012, 17:48
Tukaszwili, a próbowałeś nie zwracać uwagi na to co serce Ci funduje? np zapierdziela a Ty mówisz sobie jak zwykle nerwica nic mi się nie stanie.
Ja jak tak mam (rzadko teraz) ale ostatnio mnie tak na ulicy dopadało i słabo mi się robiło w głowie kręciło zaczynałam panikować - zaraz pomyślałam - to nerwica co mi się może stać najwyżej zemdleję ktoś wezwie karetkę więc nie zwracam uwagi specjalnie - szybko przeszło bo nie podkarmiałam tego stanu i po chwili poszło sobie gdzieś :D
Nie mierz wtedy cieśnienia bo i po co? a 140/90 to i tak jest prawidłowe ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 05 lis 2012, 17:51
Dzis jestem sama w domu... byly maz u swojej kobiety, moje kochanie u siebie wiec zabralam sie za wieksze porzadki i doprowadzenie chalupy do stanu uzywalnosci skoro nikt sie nie kreci i nie przeszkadza :D Teraz wrzuce pranie i zabiore sie za cwiczenia a potem prysznic , kawa i odpoczynek :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 05 lis 2012, 18:06
Kawa.....marzenie....

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 05 lis 2012, 18:07
kaja123, oczywiście, że próbowałem. Swego czasu idealnie mi to wychodziło. Po prostu teraz znów mi odjebało. A mam podwyższone teraz, bowiem złapała mnie chyba grypa żołądkowa, boli mnie łeb, brzuch, nie mogę nic zjeść, temperatura ciała - 37,9 (a wiadomo, że wyższa temp. powoduje wzrost ciśnienia). Moja siostra wróciła dziś do domu z uczelni i też cierpi na to samo, zatem czuję, że mam cały tydzień w domu do spędzenia.

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 05 lis 2012, 18:45
Ja już przechodze do następnego etapu jeśli chodzi o lęk. Teraz jestem już delikatnie mówiąc wkurzony, a nie przestraszony czy zdołowany. No i przede wszystkim znużony całą tą sytuacją-nie wie Pani kiedy ze sceny zejść Pani Nerwico.
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 05 lis 2012, 19:15
I po raz kolejny musze się z Tobą ZEN zgodzić, że też tak mam: mój lęk zmienił sie w zdenerwowanie na ten długo ciagnący sie stan ale jest to spwodowane niecierpliwością i wielką chęcią wrócenia do świata żywych.
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 05 lis 2012, 19:31
zenon1989, bvb25, to ja się przyłączę, jeśli można

Sortuj wg