Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez bittersweet 01 lis 2012, 18:51
shinobi napisał(a):
bittersweet, moim zdaniem koty są mniej inteligentne od psów, wydają się być fałszywe.

I wysysają śpiącym dzieciom tlen z płuc, a to już kurestwo.

Nie, nie, one skaczą na grdykę i gardło przegryzają :P moja Babcia tak mnie przestrzegała :P

@sniezka, no właśnie ja też stres w pracy m.in. :? ale za kilka dni urlop i zobaczymy co będzie :P mi na spanko robi najlepiej alko + seks, ale na dłuższa metę to nie rozwiązanie, trza znaleźć cywilizowane metody :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 01 lis 2012, 19:38
Candy14, Pamięć Absolutna z Farellem była spoko :) jeśli podejdziesz do nowych Bournów z myślą, że to nie ma być ekranizacja, a po prostu dobry film akcji, to powinnaś być zadowolona, skoro lubisz takie kino :P. A mój dzisiejszy dzień pod słowem - zamuła. Wziąłem rano Lorafen, bo wizyta na grobach mogła być ciężka bez wspomagacza.

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 01 lis 2012, 19:39
Koty wskakują na stół i liżą masło.
Każdy to wie : )
zenon1989

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 01 lis 2012, 19:43
Ja rano wzięłam Klozapol bo Solian mi się skończył i cały dzień się męczę z przymuleniem i sennością.Teraz gorzej bo muszę się spakować do szkoły,a wszystko dziś robię od niechcenia z wielkimi oporami.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 20:10
Rano przymusowe wyjście. Wszędzie pełno ludzi. Później rozdrażnienie i poczucie beznadziei. Przed chwilą kłótnia z mężem i dwa mocne driny. Zostawił mnie jak zwykle i poszedł sobie. Samotność i ból.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 01 lis 2012, 20:12
@Candy, co za 'miałeś' ? to ja cudak, jestem płci żeńskiej :P

Chryste! Cudak nie strasz mnie :D Czemu zmienilas login paskudo :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Martynka33 01 lis 2012, 20:13
Przesiedziałam w domu z mężem. Gotowanie, czytanie książek, ciepło i bezpiecznie. Myśli hipochondryczne przychodzą i odchodzą, staram się nie dać zawładnąć lękom. Nie jest najgorzej, ale czekam z ciekawością do przyszłego tygodnia, kiedy to mam wizytę u lekarza. Sama nie wiem, czy dojrzałam już do psychoterapii, czy nie.

Mój dzisiejszy dzień

przez bittersweet 01 lis 2012, 20:18
Candy14, he he a mogłam Cie postraszyć na PW z zaskoczenia :P zmieniłam bo mnie kilka osób prosiło, że cudak + av /kura w klatce/ przygnębiające są :P a ja mam miekkie serduszko :angel:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 20:21
secretladykkk, jeśli jeszcze nie mam nerwicy to na pewno szybko się jej nabawię. Życie jest do dupy.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 20:38
secretladykkk, to nawet się nie zanosi. To po prostu się dzieje. Tylko że ja jestem bardzo słaba i boję się całkowitej samotności.

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 01 lis 2012, 20:50
łyknełam perazyne..w sumie ladnie mnie wyciszyla. Na sen wezme miansec..chce spac jutro dłuuuugo
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 20:55
bedzie.dobrze, ja żebym nie wiem ile pernazyn się nałykała to nie usnę a biorę jeszcze mirtazapinę i też nic. Koszmar.

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 01 lis 2012, 22:31
Dzień jak co dzień.Trochę męczący.Coś odpocząć ostatnio nie mogę..
Może to minie,bo ostatnio miałam trochę stresu...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 01 lis 2012, 22:33
Witam wieczornie. U mnie też dzień jak co dzień. Byłam na cmentarzu i u rodziców na obiedzie. Marzę już o wiośnie... nienawidzę jesieni? :why:

Sortuj wg