Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Jaśkowa 05 wrz 2007, 09:37
Twilight to Ty wracasz na ziemię ojczystą? ;)

u mnie dziś całkiem przyjemnie no nie licząc ulewy za oknem :roll: no cóż nie można mieć wszystkiego :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez natik 05 wrz 2007, 10:37
zimno,buro i ponuro...mam wyrzuty sumienia bo nakrzyczalam dzis rano na synka,moze nie bez powodu,ale to nie uprawnia mnie i tak do takiej reakcji,jak rowniez to ze mam nerwice...
wymyslam sobie wlasnie powody zeby jednak nie udac sie na rozmowe w sprawie pracy,a to nie jestem na to gotowa,a to nie mam kasy zeby sie tak taksami rozbijac...zeby chociaz przestalo lac to bym sie moze zmobilizowala jakos szybciej,kolejna wymowka....
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Jaśkowa 05 wrz 2007, 12:42
też rozważam położenie się spac pogoda do bani co tu robić :?:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez natik 05 wrz 2007, 13:29
udalo mi sie przełożyć na jutro:))a jutro mam z kim jechac,wprawdzie jak mnie przyjma ewentualnie to nie wiem jak tam bede docierac,moze jak flash man:)pogoda fatalna,wymyslam sobie zajecia,troche tworze a zaraz wroci moj junior i napewno nie bede sie nudzic bo czyms mnie zajmie jak zawsze:))
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez depresyjny86 05 wrz 2007, 13:42
Dzisiejszy dzień jest taki szary i ponury,chce mi się spać....ale niestety musze się uczyć na egzamin...
:)

przez Lukasz1987 05 wrz 2007, 14:23
co za dzień ...
pobudka i od samego rana deszcz ... nie wiem, ale taka pogoda jest tragiczna - powiem tak: czuje się baaardzo smutno
wszyscy w pracy / szkole a mi cholera jakoś z pracą nie chce wypalić ... co dzwonie do nich to oni zbywają / olewają :/ a to mówią, że zadzwonią w tamtym tygodniu, za dwa dni :/ a kończy się tak, że Ja muszę do nich dzwonić ... i mówią znów, że na pewno w tym tygodniu i dalej od początku :/
i ogólnie nic mi się nie chce robić :(
i dodam jeszcze, że przed każdym telefonem zjadam nerwy, żeby tylko dobrze powiedzieć o co mi chodzi :(
aj tam pozdrawiam
powiedzcie jak tam u was z załatwianiem pracy się działo / czy było bez problemów czy jak
Mam dopiero 19 lat ...

przez natik 05 wrz 2007, 14:44
no ja dzis wymieklam i nie pojechalam na spotkanie,ale pojade jutro:)
nie boje sie samego spotkania a jedynie podrozy.dawno nie szukalam,teraz jednak nie mam wyjscia i jesli wczesniej nie mialam z tym problemow to teraz tez cos znajde,jesli nie natychmiast to za jakis czas.Lukasz1987 nie poddawaj sie znajdziesz z pewnoscia:)jesli stresuje sie przed takim meetingiem to robie cos takiego,szukam u osoby z ktora mam rozmawiac jakiegos defektu,pognieciona koszula,potargane wlosy,krzaczaste brwi itp zawsze cos znajde:),skupiam sie na tym i na samej rozmowie i czuje sie duzo swobodniej,moze bez sensu ale dziala:))

przez Dino 05 wrz 2007, 18:41
kurde a ja wczoraj sie nawet super czułem ,myślałem ze już może lek się wkręcił bo to przecież trzy tygodnie brania,a dzisiaj jest do dupy mdli mnie,szczękościsk i lęk cały czas się czai w okolicach serducha :cry:normalnie czuje że zaraz za przeproszeniem pierdolca dostane :x
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 19:28
Dzisiejszy dzień wolałabym wymazać z pamięci... Ciemno, zimno, ponuro i to potworne uczucie SAMOTNOŚCI!!!! Niech juz ten dzień się skończy, bo zwariuje do reszty.... :cry:

przez .Tomek 05 wrz 2007, 19:33
Ewik 22 napisał(a):Dzisiejszy dzień wolałabym wymazać z pamięci... Ciemno, zimno, ponuro i to potworne uczucie SAMOTNOŚCI!!!! Niech juz ten dzień się skończy, bo zwariuje do reszty.... Crying or Very sad

Hej Ewik może położyła byś się spać? Powinnaś chyba. Połóż się spać i wyśpij się. Przynajmniej spróbuj zasnąć.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Atkaa 05 wrz 2007, 19:36
Ojeeeeeej :D Jak mnie tu dawno nie było :mrgreen: Witam wszystkich znajomych, szczególnie Ciebie Dareczku :D i wszystkich nieznajomych również bardzo serdecznie!!!!! Mam nadzieję, że osoby, które wiedzą :oops: odezwą się szybciutko... Bardzo się za wami stęskniłam :D
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 19:39
.Tomek napisał(a):Hej Ewik może położyła byś się spać? Powinnaś chyba. Połóż się spać i wyśpij się. Przynajmniej spróbuj zasnąć

Próbowałam, ale nic z tego nie wyszło. Tylko przewracałam się z boku na bok :cry:

przez .Tomek 05 wrz 2007, 19:43
Ewik 22 napisał(a):Próbowałam, ale nic z tego nie wyszło. Tylko przewracałam się z boku na bok Crying or Very sad

A możesz spróbować się czymś zająć czy to raczej przerasta Twoje siły? A może masz jakieś proszki nasenne?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 19:54
.Tomek napisał(a):A możesz spróbować się czymś zająć czy to raczej przerasta Twoje siły? A może masz jakieś proszki nasenne

Nie chce się faszerować dodatkowo żadnymi proszkami. A moje zajęcie ogranoicza się dzisiaj do siedzenia na forum. NIC mi się nie chce, nawet myśleć.

Sortuj wg