Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez niepamietam 30 paź 2012, 22:51
bvb25 napisał(a):Ja to lubię sobie wieczorem zrobić melisę i odpalić youtube i puścić sobię jakąś spokojną nutkę, też tak macie? a jeżeli tak to czego słuchacie? Ja np:

http://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk

http://www.youtube.com/watch?v=HClZwFNNMKs

Ja osobiście wolę się wyciszyć, ewentualnie herbatka i tv :)

Dziś miałem elegancki dzień. W pracy trochę bilarda i Xboxa dla relaksu.
Czas minął szybko. Jednak wracawszy do domu przez godzine czułem rozdrażnienie. Przeszło ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 30 paź 2012, 23:42
ja tam lubie poćwiczyć na wieczór, później melisa :lol: i puszczam sobie fale delta, ktore dzialaja jak narkoza-nie pamietasz momentu zaśnięcia o_O
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 30 paź 2012, 23:52
ZEN a Twoje dolegliwości ze wzrokiem po alku zupełnie znikają? Bo u mnie chyba nie, tzn jak jestem po kilku piwach i pójde do pomieszczenia gdzie jest ostre sztuczne światło to mnie dalej razi tylko może troche mniej i to zlewam zupełnie
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 31 paź 2012, 11:12
Właśnie, długi weekend....córka będzie patrzeć na moje jazdy całe dni. Boże, jak ciężko...
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 31 paź 2012, 12:03
secretladykkk, wiesz, jak wygląda mój dzień? Ja chodzę po ścianach, a ona się zaszywa nad kompem w pokoju babci. Jak nerwy i spięcie odpuszcza, to też nie bardzo trybię, bo muli mnie od rana do wieczora. Jakbym w obcym ciele była

-- 31 paź 2012, 12:13 --

Giada, odpisali mi z Mosznej, że na pobyt w ramach NFZ czeka się ok. roku!!!

-- 31 paź 2012, 12:18 --

Rany, matka wraca ze szpitala za 3-4 godziny! Muszę wstać i ogarnąć, a nie mam siły totalnie!!!

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 31 paź 2012, 12:19
omeeena napisał(a):Giada, wysłałam do nich zapytanie o termin. Pewno za 3 lata...

Wiesz, wcale nie trzeba tak długo czekać. Moja siostra dostała termin na 4 miesiące po wysłaniu zgloszenia więc czas nie jest tu raczej problemem. W Mosznej jest jednak pewien szkopuł- jeśli jedziesz tam z myślą o wypoczynku, odstresowaniu się i pobycie w pięknym malowniczym miejscu to będziesz zadowolona. Jeśli jednak stawiasz na leczenie z prawdziwego zdarzenia, dobrą i intensywna terapię możesz się niestety zawieść :( miejsce i nastawienie kuracjuszy przypomina bardziej sanatorium niż ośrodek terapeutyczny. Są co prawda jakieś grupowe zajęcia ale jest ich tyle co kot napłakał. Na dodatek polegają bardziej na integracji grupy niż ogólnej problematyce. Czasu wolnego masz tyle, że nie wiesz co ze sobą zrobić- no chyba, że poimprezować z innymi kuracjuszami, którzy przyjeżdżają z kilkoma flaszeczkami na cały pobyt co by się nie nudziło. Siostra była bardzo zawiedziona i wróciła przed czasem.. Nie znam Twoich problemów i hostorii choroby ale osobiście poleciłabym poświęcić czas i energię na szukanie jakiegoś dobrego, indywidualnego psychologa bo w Polsce nasze kliniki terapeutyczne to niestety pomyłka.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 31 paź 2012, 12:21
another_memory, czyt. wyżej.
Ale dzięki za info, tak właśnie sobie myślałam czytając ich stronę. Ciągle jesteśmy w Polsce...

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 31 paź 2012, 12:24
niestety moja droga, niestety...
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Mój dzisiejszy dzień

przez niepamietam 31 paź 2012, 12:29
secretladykkk napisał(a):omeeena, Inne myślenie, w końcu spędzę trochę czasu z córką i nie będę sama. Uśmiechnę się do niej niech wie że dzielnie to znoszę. To ciężkie ale chyba da radę - tak swojej podświadomości nagadać- tej łajzie jednej. Jak ja mam ochotę ją skopać i gdybym wiedziała gdzie ma tyłek to bym to zrobiła.!!!!!!!!!!!

Bardzo ciężko, ale jak to wspomniał pewien raper "Twoja głowa ma największą moc". Szkoda że czasem nie idzie to w parze z "tym czyms"...

omeeena napisał(a):secretladykkk, wiesz, jak wygląda mój dzień? Ja chodzę po ścianach, a ona się zaszywa nad kompem w pokoju babci. Jak nerwy i spięcie odpuszcza, to też nie bardzo trybię, bo muli mnie od rana do wieczora. Jakbym w obcym ciele była
-- 31 paź 2012, 12:13 --

No nietstey pokolenie internetowe... Ona nie ma tych problemów co Ty, nie zrozumie Ciebie. To ze ona tam sie zaszywa to pewnie dodatkowo działa na Ciebie negatywnie :/

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 31 paź 2012, 12:35
niepamietam, nie, ona się nie zaszywa, bo lubi, ona zajmuje sobie czas, który do niedawna spędzała ze mną. Nie jest maniakiem komputerowym, godz-dwie dziennie, a często kilka dni w ogóle. Widzi, że ja nie jestem sobą, nie bardzo trybię, co się do mnie mówi, wiecznie się trzęsę albo mam ataki, przytula, pociesza, ale przecież nie będzie przy mnie 24 godz na dobę. Zresztą niech swój wolny czas poświęci na przyjemności, a nie na siedzeniu przy nieobecnej matce

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 31 paź 2012, 13:23
Ale się dziś wygadałem u psychologa. Powiedział chyba o wszystkich rzeczach, które męczą mnie od dzieciństwa. Każdy fakt, który mógł wpłynąć na mój charakter i zachowania. Czuję się jak po spowiedzi. Chyba dziś podziękuję mamie na kolanach za to, że powiodło jej się w życiu i jest w stanie finansować leczenie mojej pieprzniętej choroby.

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 31 paź 2012, 13:38
Ide na Bonda najnowszego :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Giada 31 paź 2012, 14:00
Dzisiaj się fatalnie czuję i przychodzą mi myśli, że po raz drugi te tabletki nie zadziałają:(

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 31 paź 2012, 14:09
Mama dziś wraca ze szpitala, a ja zamiast się cieszyć, zaraz zaliczę jazdę. Co za gówno??? Koorwa, już nie mam siły!!!
Boże, za co ???!!!

Sortuj wg