Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 26 paź 2012, 15:08
Wystarczyła wczorajsza niedyspozycja fizyczna, by dzisiaj odczuć blokadę psychiczną. Niestety, tak to działa.
Jakoś sobie radzę, ale ogarnia mnie wściekłość, bo czasem sił już brak...
Dobrze, że wiem, iż to mnie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 26 paź 2012, 15:17
jasaw, Aniu jakos dawno nie moglam trafic na Twoje posty...pewnie dlatego, ze wybiorczo czytam forum i myslalam co u Ciebie. To minie Aneczko ...przytulam mocno Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 26 paź 2012, 15:25
wczoraj po terapii jakos gorzej sie czułam..na noc wziełam 'mózgojeby'..tak odleciałam, ze spałam dzis do 12..obudziłam sie w dobrym nastroju, niebawem jade na koncert..a jutro warsztaty plastyczne jupi :yeah:
bedzie.dobrze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 26 paź 2012, 15:27
wizyta znajomych poprawila mi humor :smile:

-- 26 paź 2012, 14:28 --

bedzie.dobrze, na jaki koncert jedziesz? o warztaty plastyczne, miłego wekendu ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 26 paź 2012, 16:01
amelia83, koncert kapeli afterglow ( metal):) hihi fenk ju i wzajemnie:)
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez ladywind 26 paź 2012, 16:34
bedzie.dobrze, jakie leki bierzesz ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 26 paź 2012, 16:38
cudak napisał(a):bvb25, grożą Ci sprawa w sądzie ? Ja mam sie stawić w US i zapłacic mandat :evil:

Narazie nie wiadomo mam jechac i z nimi gadać bo chca to wysłac do prokuratury:/
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez bittersweet 26 paź 2012, 16:48
bvb25 napisał(a):
cudak napisał(a):bvb25, grożą Ci sprawa w sądzie ? Ja mam sie stawić w US i zapłacic mandat :evil:

Narazie nie wiadomo mam jechac i z nimi gadać bo chca to wysłac do prokuratury:/

A to głupki leśne :evil: zawsze możesz powiedzieć, że każdy podpis masz inny - ja tak mam /z powodu prochów chociażby lub stresu/ czasami 2 do 2 nie potrafie dodać i zapominam jak sie nazywam. Pewnie Ci jakies wyjasnienie każą napisać i na tym sie skończy.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 26 paź 2012, 16:56
Cały weekend w szkole...jeszcze się nie zaczelo, a juz mi sie nie chce. Chyba zrobie sobie male wagary, szkoda, ze tu nie ma nikogo z okolic Katowic.
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 26 paź 2012, 17:01
cudak no zobaczymy co da się zrobić, dzisiaj mam jechac ze znajomym do tego gościa do domu rozmawiac z nim żeby mi nic nie robili ale na samą myśl o tym łapie niezłego stresa ehh - to nie są idealne warunki do leczenia nerwicy.

Dzisiaj mnie mocno otępiło, wzrok mnie tak nie męczy jak wcześniej do tego jakieś bóle głowy, skurcze na czole, trochę lęki. Dzien ogólnie mógłby sie już skończyć
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez ladywind 26 paź 2012, 17:07
bvb25, troche powykrecaj się złym samopoczuciem i mysle że wszystko dobrze się skończy. Trzymam kciuki
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny21lat 26 paź 2012, 17:18
zrobiłem fikołka z rowerem, cały jestem poobijany :evil:
depresyjny21lat

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 26 paź 2012, 17:47
Poszedłem na siłowanie po raz pierwszy od 8 dniu. Musiałem w końcu przełamać strach. Oczywiście jakoś po godzince ćwiczeń poczułem, podczas biegania na takiej maszynce, jakieś dziwne uczucie w sercu i to był koniec wysiłku. Od razu strzała do szatni, prysznic i do domu. Ale i tak jest nieźle.

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 26 paź 2012, 18:19
no Ja mam przełożona rozmowę na jutro.
Doszła do mnie miła wiadomość na koniec dnia, że mój czas okrążenia na okolicznym torze gokartowym kwalifikuje się na jutrzejszy darmowy wyścig TOP10 najlepszych czasów. Trzymajcie jutro o 12.00 za mnie kciuki;)

Doraźnie xanax

Sortuj wg