Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 26 paź 2012, 11:52
ladywind, mam bardzo dobrą przemiane materii. Przykładowo utuczę się przez weekend u babci, przytyje jakies 3kg, ale po kilku dniach moja waga wraca do normy i wałki tłuszczu same znikają :)
Jak siedze przy kompie, to moge caly dzien dzialac na szklance herbaty i 1 jogobelli. Ogólnie nawet, gdy sie głodzę to nie umiem schudnac, a gdy jem duzo, to nie umiem przytyc. Oczywiście ten przykład z babcią to czyste obżarstwo, ktore mozna praktykowac nie dluzej niz 2 dni :)

bvb, moze sprobuj tego do snu:
http://www.youtube.com/watch?v=7cHjaJRl ... re=related
jedynie na słuchawkach. Ja po tym wstaje wypoczęty i z pozytywnym nastawieniem
Ostatnio edytowano 26 paź 2012, 11:56 przez zenon1989, łącznie edytowano 2 razy
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 26 paź 2012, 11:53
bvb25, też......a najlepiej się czuje o północy, albo jeszcze później.....tylko co wtedy robić?
Czasem sobie myślę, że jak noc zarwę, to w dzień dłużej pośpię i krócej się będę męczyć. A tu doopa. Potrafię zasnąć po 1szej, a obudzić się już o 6tej
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 26 paź 2012, 12:06
secretladykkk Tez chce przejść nerwice sennie. Jak wracam do domu zaraz wstawiam podwójna melisę do tego jakis persen i robie sie wtedy taki senny wyciszony wyluzowany.
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 26 paź 2012, 12:08
To ja się mogę nawpieprzać hydroxyziny (strasznie mnie usypia), melisy i Pramolanu , a i tak póki nerwy jak postronki i zmysły na maxa, to nie zasnę
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 26 paź 2012, 12:30
bvb25 napisał(a):secretladykkk Tez chce przejść nerwice sennie. Jak wracam do domu zaraz wstawiam podwójna melisę do tego jakis persen i robie sie wtedy taki senny wyciszony wyluzowany.

bvb25, to ziółka tak na Ciebie działają? szczerze zazdroszczę...
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 26 paź 2012, 12:52
ziółka średnio ale jak wrócę zmęczony do domu po pracy to działają. Ogólnie mam awaryjnie jeszcze relanium ale staram się ograniczać do minimum bo wiem, że uzależnia
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez bittersweet 26 paź 2012, 13:02
US mnie zawiadomił że zostałam przestepcą karno-skarbowym, bo złożyłam jakis PIT po terminie. Urocze. :great:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 26 paź 2012, 13:15
też mam przerabane z urzedem skarbowy o rzekomo podrobiony podpis

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 26 paź 2012, 13:17
No to chyba się przeprowadzam. Jestem jednocześnie podjarana i zdenerwowana. Uh. Jest niby fajnie ale trochę się boje i mix uczuć.

Mój dzisiejszy dzień

przez bittersweet 26 paź 2012, 13:18
bvb25, grożą Ci sprawa w sądzie ? Ja mam sie stawić w US i zapłacic mandat :evil:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 26 paź 2012, 13:37
cudak, oni zawsze takie pisma wysylaja , ze masz sie stawic pod grozba blablabla. Tez czasami takie dostaje. Idz i mam nadzieje, ze trafisz na faceta bo baby w skarbowce sa wredne. Ja tam zawsze w takich wypadkach udaje glupia blondynke i facet za mnie wypelnia PIT z data wsteczna i zapewnia ze nic sie nie stalo

-- 26 paź 2012, 13:40 --

aa zapomnialam o temacie... przytargalam 20 wiaderek ziemi do wielkiego nowego kwietnika i rak nie czuje..mysle, ze moge sobie dzisiaj darowac cwiczenia z ciezarkami bo spalilam wiecej kalorii niz przy tych cwiczeniach :P Zgrabilam 2 worki lisci ktore opadly z drzew sasiada :evil: Obiecal wyciac je na wiosne bo stoja przy samej granicy dzialki i tylko robote mam z nimi.
Pozbieralam i wymylam psie zabawki z ogrodka i schowalam na zime. I na razie to chyba tyle.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez MARIAN1967 26 paź 2012, 13:53
Od siódmej rano jestem w Poznaniu.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 26 paź 2012, 14:20
Nie pojechałam dziś na kurs.Nie dałam rady wstać.
Wyspałam się.Pójdę trochę na grzyby.Posprzątam pokój.Może zajmę się nauką.
Potrzebowałam tego.Już nie wyrabiam.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 26 paź 2012, 14:23
Wstałem naje*any :D poszedłem do psycholog. Pieką mnie oczy i chce mi się mega spać. Ale jestem zadowolony, dawno nigdzie nie byłem w klubach :) miło spędza się tak czas ze znajomymi 8)

Sortuj wg