Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 04 wrz 2007, 19:30
Kurcze boje się że mam wylew.Jadłem sobie loda i przez przypadek kawałek patyczka od tego loda połknąłem...wleciał mi pewnie do żołądka.....zaraz potem poczułem olbrzymi ostry ból w głowie.Teraz jakoś tak dziwnie się czuje
:)

przez anonim 04 wrz 2007, 19:34
Kurcze boje się że mam wylew.Jadłem sobie loda i przez przypadek kawałek patyczka od tego loda połknąłem...wleciał mi pewnie do żołądka.....zaraz potem poczułem olbrzymi ostry ból w głowie.Teraz jakoś tak dziwnie się czuje

A to nie było czasem od nadciśnienia?
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Amy Lee 04 wrz 2007, 19:34
Wylew od patyczka? Nie może być. Zmięknie i przejdzie.

A mnie jest dzisiaj niedobrze, zimno i żarówki mi się przepalają.
No ale wkręciłam nowe, to się chyba położę i poczytam.
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dino 04 wrz 2007, 19:37
a ja tak sobie siedzę i myślę jak nerwica może nagle człowiekowi odebrać chęci do działania tak w krótkim czasie jeszcze na wiosnę czułem sie super i wyremontowałem Mercedesa 206 z 73r rzadko już spotykanego kupionego za cenę złomu,jak ktoś chce obejrzeć to podaje linkhttp://jaco73.fotosik.pl/albumy/150246.html
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez .Tomek 04 wrz 2007, 19:41
ładny remoncik Dino a w środku jak tam?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Dino 04 wrz 2007, 19:47
.Tomek napisał(a):ładny remoncik Dino a w środku jak tam?

w środku też go zrobiłem od podstaw ale zapomniałem foty zrobić,Osiołek bo tak na ten model się mówi jest już u nowego właściciela.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez smutna48 04 wrz 2007, 20:08
nextfriday napisał(a):A ja już nie mam sił, w ogóle mam dosyć, nie wytrzymuje ze sobą , nidgy już nie będzie dobrze, nigdy z tego gówna nie wyjdę..........

ja wyszłam wyczołgałam sie jak pod bramą z prądem to Ty tez dasz radę i mają rację nie mysl tak powtarzaj sobie że dasz radę że jestes silniejsza i niezniszczalna i zadna cholera nie da Ci rady uda się zobaczysz tylko uwierz w to Pozdrawiam ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez *maleństwo* 04 wrz 2007, 20:57
Ja dziś tez miałam jakis lepszy dzień :) pojechałam sama na zakupy do miasta którego nie cierpie ;) , byłam w markecie kórego sie "boję" sama , z psem do szczepienia.... teraz mieszkam z mezem pod Brzeeskiem a całe zycie mieszkałam w Krakowie za którym okropnie tesknie! kłuce sie z mężem że musze na taki zadupiu mieszkac , ze nie mam tu nikogo itd...;( pod byle pretekstem! a mieszkamy tu bo rodzice mojego Tomka wyremontowali ten domek w sumie dla nas ....No ale od pażdziernika bede musiała dojezdzac codziennie do Krakowa na studia ;) tylko troszke sie boje bo wiecie 60 km samemu z nerwica w aucie..... ojoj bedzie bardzo ciężko :(
CZłowieku Nerwico widzisz ty boisz się wylewu a ja boje sie ze zemdleję.... i ten lek mnie męczy :( nie wiem jak mam zrobic zeby o tym nie myślec!a najgorsze są dla mnie wieczory...

No a własnie teraz jest wieczór :(

przez natik 04 wrz 2007, 21:19
ja tez sie boje,ze zemdleje mimo iz wiem,ze tak sie pewnie nie stanie
bo jak do tej pory nie zdarzylo sie to nigdy jeszcze.mysle sobie,ze ok nie zdarzylo sie,ale moze tym razem sie jednak zdarzy...z drugiej strony jesli nawet,jesli w koncu zemdleje,padne na twarz,to nie umre przeciez i kiedyś sie ockne,najwyzej sie troche porozbijam no,jesli zdarzy sie to na ulicy czy w jakims innym miejscu publicznym to przeciez ktos to zauwazy i jakos zareaguje,zadzwoni po pogotowie czy cos:)nie sadze zeby przeszedl po mnie i udal ze nie widzi.zemdlec to nie obciach,kazdemu sie moze zdarzyc w koncu:)tak sobie to dzis tlumacze bo jestem po wizycie u psychologa i razem tak wymyslilismy:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez *maleństwo* 04 wrz 2007, 21:24
natik ja tez tak myśle ale ... i tak sie stresuje ..a czasem mam juz takie napiecie że wydaje mi sie ze tylko atak mi pomoże i pozwoli sie rozluznik macie cos takiego??
no ale ja nadal boje sie ze zemdleje np.ide na spacer i mysle sobie zaraz zrobi mi sie słabo ... itd... bo w sumie tak se nie mdleje odrazu ... ja sie boje ze zle sie zaczne czuc .. pare razy tak sie czułam inie jest to przyjemne :( i tego sie boje!

przez slitzikin 04 wrz 2007, 21:25
natik napisał(a):ja tez sie boje,ze zemdleje (...)
mysle sobie,ze ok nie zdarzylo sie,ale moze tym razem sie jednak zdarzy

nie zdarzy się wiem, bo mi się 3 lata jak jestem chory nie zdarzyło ani razu!

przez *maleństwo* 04 wrz 2007, 21:28
a ja 4 ale może akurat :) ojoj już sie boje ze sobie wygadam.... :( no i widzicie jak to ze mna jest :(((((

przez natik 04 wrz 2007, 21:32
wiem slitzikinale lęk i tak sie pojawia a wraz z ni objawy somatyczne,lek sie poteguje i zamkniete kolo.w sumie to czasem nawet jak o tym nie mysle to zaczynam sie bac,swieci slonce czuje sie dobrze,jest super a mi robi sie slabo,moze to nieprzyzwyczajenia do tego ze tak fajnie i za fajnie jak dla mnie zeby bylo realne:)bez sensu troche:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez slitzikin 04 wrz 2007, 21:45
No cóż tak to jest. Mnie dzisiaj zaczęło kuć w pracy serce i od razu myśli czy nie boli mnie w mostku znów? A może to to albo tamto, ale przeszło i git :)

Starajcie się więcej spać o ile się da.

Sortuj wg