Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 07 paź 2012, 19:30
Rainbow26, sądze, że wiele osób ma podobne natręctwa, jak ty - nawet niekoniecznie chorych na nerwicę.
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Fkusia 07 paź 2012, 19:30
akurat takie myśli to chyba każdy ma, przynajmniej ja miałam... Ale jeśli kochasz kogoś to to się po prostu wie, a jeśli chcesz się upewnić czy na pewno zależy Ci na jakiejś osobie, to zastanów się czy obecność wśród innych ludzi Ci wystarcza, czy potrzebujesz tej konkretnej osoby. A to czy być w związku czy nie to może wynikać z tego że boisz się cierpienia i odrzucenia. Czasami trzeba po prostu kierować się sercem i spontanicznością wtedy rozwiązują się wszystkie problemy.
'I had a way then losing it all on my own
I had a heart then but the queen has been overthrown
And I'm not sleeping now, the dark is too hard to beat
And I'm not keeping now, the strength I need to push me..
'

Mój dzisiejszy dzień

przez Rainbow26 07 paź 2012, 19:31
mysli typu kocham ją ,ale ranię też moim zachowaniem. może powinienem być sam. Piszę o moim byłm chłopaku, rozstaliśy się miesiąc temu, on cierpi na OCD, bylismy razem ponad 2 lata, on sie poddał, ja cierpię!!

-- 07 paź 2012, 19:33 --

pozwoliłam mu odejść,wiem że tyo była miłość, mysli nade nim wygrały. Ja wciąż kocham, nie moge zapomniec i wiem że mi sie to nie uda:((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 07 paź 2012, 19:37
Rainbow26, czasem po prostu trzeba "przepracować" pewien temat, zmęczyć się nim. Ciężko cos powiedzieć, bo przeciez tak naprawdę nikt tutaj nie ma pojęcia, jak wyglądał wasz związek.
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Rainbow26 07 paź 2012, 19:38
on chciał przyjazni, ale przyjazn nam też nie wychodziła, bo zawsze był płacz, i do tego towarzyszyły uczucia. a teraz zrobiło sie tak pusto...ja powiedzialam ze to koniec kontaktu skoro nie mozemy być razem:( nie zaluje , bo do niczego by to tez nie zaproawdziło nas...czy są szanse że on wróci , cos przemyśli , czy to juz nie ma szans../?

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 07 paź 2012, 19:38
Masz problem i to widać. Ja też miałem takie natrętne myśli czy ja naprawde kocham? Czy to tylko może zauroczenie i chęć fizycznego zblizenia? Czy ja tej osoby nie ranie? Czy sie od siebie nie oddalamy? Czy ona czuje to że ja kocham? Szczera rozmowa pomogła :) i jakoś samo przeszło :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Rainbow26 07 paź 2012, 19:41
on bardzo kochał, walczył z myślami, ale poddał się terapii, która trwała zdecydowanie za krótko...:( był to piekny zwiazek, bez zadnych kłotni, dogadywalismy sie i nigdy sie nie nudzilismy,ale choroba była straszne, on zaczłą miec mysli że nie wie czy kocha, potem jednak zrozumial ze kocha, a potem bal sie przebywac ze mna, jakis strach go ogarniał, raz jak chciał odejsc, to mu nie pozwolilam i tego nie zrobił, to przyjechał i mowil,że dziekowal Bogu ze tego nie zrobiłó wtedy..a wiecie co jest najgorsze???ze jednak to zrobił po miesiacu, bardzo plakał!!!

-- 07 paź 2012, 19:45 --

Ale ja mu ciągle pomagałam!!! ciągle rozmawiałam!! i wtedy sie jakos uspokajał przy mnie. raz jak chcialam mu ulzyć zeby nie cierpiał to powiedzialam ze jesli on ma problem i sie meczy w tym zwiazku to ja odejde i bedzie mu łatwiej to sie błagam zebym daslka mu szanse i tak naprawde nie chcialam odejsc!! chciualam zrobic cos przeciwko sobie!! bo go kocham!

-- 07 paź 2012, 19:49 --

a teraz nie mamy kontaktu:( musiałąm zerwac kontakt bo nie dało sie przyjaznic:(( czy to ze on jusz nie szuka kontaktu przez miesiac oznacza ze już nie bedzie go szukał...???

Mój dzisiejszy dzień

przez Lukrecja. 07 paź 2012, 19:52
Fkusia ja biore solian ale pomogl mi tylko troche a reszta zostala
Lukrecja.

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 07 paź 2012, 19:53
Rainbow26, OCD potrafi być naprawdę trudną przypadłością i sądze, ze odchodząc od Ciebie, nie zrobił tego świadomie, a ze strachu. Przez takie myśli człowiek może czuć się bardzo splątany i kompletnie nie wiedzieć, czego chce. Tłumaczenie, że to nerwica, na niewiele się wówczas zdaje - wiem, bo sam miałem podobne stany. Być może nie wszystko jest przekreślone, być może twój chłopak potrzebuje czasu, może najpierw chce zrobić porządek ze sobą, ze swoimi problemami, rozpocząć terapię...
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Rainbow26 07 paź 2012, 19:57
naprawde przez te 2 lata bycia razem bardzo w siebie wrośliśmy, a jednak on sie poddał:( czy ten brak kontaktu uświadomi mu coś, przynajmniej czy jest taka szansa, wiem że to dla niego też cieszkie jest!jak myslicie..? ale on zrezygnował z terapii na którą chodził przez pół roku, chciał to zsrobić dla Nas, ale się poddał. Terapeutka powiedziala mu że on mnie wykończy, powiedział mi to , ja powiedzialam ze razem damy rade!!ale i to nie pomogło. wiem że kochał baardzo, wiem to na 100%!! tak naprawde zerwał w lipcu, asle ciagle mielismy kontakt, zaproponował mi wyjazd na wakcje, zawsze planowaliswmy wyjazd do Francji bylismy tam ok 3 tygodni niby jak przyjaciele ale tak sie nie dało, bo pękliśmy oboje!!

-- 07 paź 2012, 20:03 --

powiedział że niedługo chce zejść z leków, chce sie nauczyć żyć bez nich! że musi popracowac nad sobą. jak wrócilismy z tych wakacji to ja nie wytrzymałam i zadzwonilam do niego , że ja tak nie potrafie byc bez niego ,że go kocham i tesknie i cierpie jak go nie ma. to on przyjechał po kilku dniach i rozmawialismy i on powiedzial ze on nie chce mie ranic, ze przeanalizowal ze nie chce byc w zwiazku, ze tez teskni ,ale nie przeskoczy tych natrectw i ciagle plakał jak to mowił, potem zaczelismy sie calowac, on zaczął w sumie mnie baqrdzo przutulac. i strasznie płakał powiedział że on chce mojego szczescia,że kiedyś o nim zapomnę, ja powiedziałam że nie!!! że ja chce go że bedziemy walczyć!!! ja powiedziałam jak mnie kochasz to zostan, a on wyszedł zostawił mnie sama płaczącą:(( potem napisał tylko że dziekuje za wszystko co dla niego zrobiłam i przeprasza mnie za siebie, ze nie wie dlaczego tak zrobił,ze ma nadzieje ze mu wybacze to.

-- 07 paź 2012, 20:10 --

a ja teraz sobie nie radzę ,nie mogę o nim zapomniec!!bo wciaz kocham:((((((((((((((((((((((((((

Mój dzisiejszy dzień

przez rixaa 07 paź 2012, 20:58
Dzis sie czuje kiepsko.. zle mi sie oddycha, slabosc , strach przed zwariowaniem, derealizacja :( zastanawiam sie czy to nie dlatego ze jestem przed miesiaczka

-- 07 paź 2012, 19:59 --

Dzis sie czuje kiepsko.. zle mi sie oddycha, slabosc , strach przed zwariowaniem, derealizacja :( zastanawiam sie czy to nie dlatego ze jestem przed miesiaczka
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Mój dzisiejszy dzień

przez Fkusia 07 paź 2012, 23:30
źlee mi ;((
'I had a way then losing it all on my own
I had a heart then but the queen has been overthrown
And I'm not sleeping now, the dark is too hard to beat
And I'm not keeping now, the strength I need to push me..
'

Mój dzisiejszy dzień

przez Sandrus 08 paź 2012, 12:26
Witam wszystkich, trochę mnie tu nie było.
Jak tam u Was?

rixaa mi też zawsze przed miesiączką jest gorzej, nie wiem dlaczego? wszystkie kobiety tak maja?
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA. SPRAWDŹ CO TO NERWICA I STRES

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 08 paź 2012, 12:29
Bylam u lekarza... wlasnie sie zbieram wykupic leki
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg