Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Autumn 01 paź 2012, 06:13
Nie ma to jak obudzić się z koszmaru o 5 nad ranem, serce wali, niepokój, w dodatku gardło nawala bo przy otwartym oknie zasnęłam... Czuję się pobudzona jak w południe. Afobam, melisa i czekam, aż zadziała, chcę spaaać :(
Escitil 10mg
Afobam doraźnie

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 01 paź 2012, 16:36
Dzień odpoczynku,a powinnam sprzątnąć pokój i się pouczyć z florystyki i z projektowania stron poczytać.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 01 paź 2012, 18:34
Wczoraj byłem w pracy, cały dzień tj od 12 do 19 stałem za barem (nalewanie napojów,soków,piwa, robienie herbaty i kawy, mycie podkladów, zawijanie sztućców i nakładanie sosów do sosjerek) naprawde ciężkiej pracy się nie boje a się orobiłem strasznie :( Jeszcze kociół był niemiłosierny od 13-17 30 oczywiscie uszy mi rozrywało od wewnątrz jakby chcialy pęknąć, bół z tyłu głowy, słabo itp itd znowu pewnie atak paniki albo skok ciśnienia ale biore leki więc nie powinien? :( Bardzo sie bałem że to wylew lub zawał ;( Ostatnio nie daje sobie rady z nerwica przerasta mnie :( :time: Dzisiaj odebrałem wyniki badań krwi TSH 3,03 norma 0,4-4,0 rok temu miałem 3,16 nie wiem czy to dobrze bo gdzies czytałem że niby 1-2 to prawidłowo :| Za to naszczescie cholesterol całkowity, HDL, LDL i trójglicerydy wyszly elegancko :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 01 paź 2012, 19:39
Cóż... Ostatni wieczór wakacji jakoś niezwyczajnie spokojny u mnie. W sumie byłby kompletny luz gdyby nie fakt, że mam jakieś trzy przedmioty z nieznajomymi wykładowcami, jak dotychczas prawie wszyscy okazywali się bez zarzutu... Zawsze mam na siebie nerwy, bo zawsze wypadam w porządku, a i tak zawsze mam strasznego stresa - cóż, pierwsze wrażenie... pfff!
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 01 paź 2012, 20:13
Jutro praktyka w kwiaciarni :why: Ja chcę wypocząć.Zostać w domu.Iść z psiakami na grzyby :why:
Mam znów kryzys.Dziwne uczucia i ból.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 01 paź 2012, 20:54
Powiedzcie mi jedno niezależnie co zjem, niezaleznie od czasu kiedy zjadlem cokolwiek mam ostatnio tak ze zaczynam sie denerwowac, staje sie niespokojny, wyobrazm sobie ze jestem mega chory, nakrecam sie, robi sie lekko duszno, nie radze sobie i nagle mam uczucie scisniecia zaladka gardla i przelyku i zaczynam wymiotowac ale nie leci mi nawet do gardla ani kropka z zaladka a tym bardziej nic z buzi. "zwymiotuje" sobie tak 3-4 razy wygladam idealnie jakbym wymiotowal i mi wtedy przechodzi silny stres. To normalne czy udac sie do lekarza na badania?

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 01 paź 2012, 21:55
Mightman, sądzę, że są to przypadki dla psychologa. Nasza psychika potrafi wytworzyć najdziwniejsze historie.
Doświadczam tego ja i wszyscy zmagający się z nerwicą. Od dwóch lat walczę z przekonaniem, uczuciem, że za chwilę się przewrócę, nie mogę utrzymać równowagi ciała itd...
Niedawno, jak codziennie, wróciłam ze spaceru z Mężem i pieskiem i doświadczyłam wielu różnych leków, z którymi z trudem sobie poradziłam, bo miałam dzisiaj gorszy dzień. Ja już wiem, co jest powodem mojego samopoczucia, ale jak wspomniałam, pracuję z tym sama od 2 lat, a od niespełna 4 miesięcy z p.Psycholog.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 01 paź 2012, 22:37
Najgorsze jest to że ja podchodze czysto teoretycznie do swiata jest albo lewo albo prawo. Jest białe i jest czarne nie ma form pośrednich. Jesteś ścisłowcem i chciałbym się z tego bardzooo wyleczyć ale gadanie z psychologiem dla mnie to jest takie samo leczenie jak podawanie tik taka na zapalenie płuc :( Chciałbym uwierzyć że to mi pomoże. :(

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 01 paź 2012, 22:59
Śniło mnie sie w niocy ,ze jakis facet chciał mnie nozem zadzgac , uciekałam a on mnie gonił schowałm sie do sasiadki a on walił drzwi i wywalił dziure tym nozem a jak zadzwoniłam na policje to powiedzieli,ze mam zadzwonic jak mnie dzgnie, obudziłam się taka wydygana ,ze myślałam ze umrę :twisted: :pirate:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez niewidoczny 01 paź 2012, 23:04
tahela, jak w "Lśnieniu" prawie :)
niewidoczny

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 paź 2012, 23:14
Dzień nie był zły, słuchałem muzyki, załatwiłem sprawę odnośnie szkoły. Ogólnie OK.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 01 paź 2012, 23:26
Mightman, oczywiście, jeśli nie przekonasz się, nie zaufasz psychologowi, nic z tego nie będzie. Pozostaną Ci tabletki...wybór należy do nas. Są przypadki, gdzie stosuje się i psychoterapie i farmakoterapię.
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 01 paź 2012, 23:29
ja nie rozumiem dlaczego wszyscy myślą że terapia z psychologiem to tylko gadanie..moja terapia zdecydowaniie się do tego nie ogranicza..mam zadania na cały tydzień..

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 01 paź 2012, 23:33
Mightman, ja także jestem osobą, której pragmatyzm jest bliski. Wierzę w psychologiczne praktyki, bowiem ich skuteczność jest potwierdzona, jakkolwiek są jednostki nie poddające się psychoterapii, odrzucające te metody.

-- 01 paź 2012, 23:37 --

dominika92, a mnie właśnie to przegadanie problemów daje bardzo dużo. Czuję, że jestem rozumiana i chętnie dyskutuję z p.Psycholog na różne tematy.
Do tego dochodzą właśnie zadania, z których lubię się wywiązywać, nie dla sprawienia przyjemności Terapeucie, ale dla siebie samej, sprawdzenia swojej siły woli, sprawdzenia swoich możliwości i zrozumienia swoich ograniczeń.
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg