Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 02 wrz 2007, 20:59
:shock: ble, rodzinka... :shock:
Twój ojciec Piotrek najwyraźniej obawia się, że osiągniesz więcej niż on i to w tak młodym wieku :lol:

Eh, szkoła - to były piękne czasy. Eh, nawet nie pamiętam, kiedy to było. Eh, jestem już taka stara ;)
Pstryk

przez Jaśkowa 02 wrz 2007, 21:38
stara stara stara a ja co mam powiedzieć powinna się położyć i na łagodną śmierć poczekać :twisted:
co do rodziców to jest to tak standardowe gderanie starych, że w poradniku " do czego zdolni są nasi kochani rodzice" powinno być na pierwszej pozycji powiedzonek rodzinnych, więc wyluzuj kochany bo osobiście nie znam nikogo kto by takiej mentorskiej gadki nie słyszał :roll: ;) ot natura wapniaków i już

.........Boższssse abym ja tylko taka nie była :roll: ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez IceMan 02 wrz 2007, 21:49
Już wyluzowałem. Nie wiem czemu ale dzisiaj mnie to wyjątkowo dotknęło bo zwykle na takie teksty mam totalną zlewkę. A w ogóle dzięki Wam za odzew!
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 02 wrz 2007, 21:55
ojjjjj dziś też nie jest dobry dzień dla mnie zle sie czuje!!odczówam jakiś niepokój taki duży :(( w dodatku jestem przeziebiona tzn. mam problem z migdałkami i zle sie czuje , boli mnie gardło , migdałkie ,stawy :(( pozatym psychicznie sie zle czuje!!! kurcze nie wiem co mam robic:( mam straszne leki przed tym że zaraz zasłabne:((( nie wiem już co mam pisac .. i jak z tym walczyc:(... pomóżcie!

przez Dino 02 wrz 2007, 21:55
a mój dzionek jakoś zleciał,boli mnie gardło,chodzę jakbym się jakis dragów naćpał,a najchętniej to bym leżał,kużwa czy ta luxetka czasem mnie w depresje nie wpędza miała na lęki pomóc, normalnie MATRIX
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez *maleństwo* 02 wrz 2007, 22:01
Dinowidze ze nie tylko ja sie zle czuje ...;) chciałabym jakis masaz najchetniej! ;P wogole to jestem u moich rodzicow w domu i nawet swiatło mnie razi z lampy ... :( chyba ja jestem jakimś dziwakiem!boje sie ze mąz mnie przestanie akcptowac za to jaka jestem! potrzebuje jakiegoś kopa ... żeby mnie cos otrzeżwiło!! no bo ja już nie mam siły!

przez slitzikin 02 wrz 2007, 22:01
Ja liceum też już jakoś słabo pamiętam, a to ledwo 5 lat minęło. Idę chyba posprzątać kuchnię, poczytać i spać. Do jutra ludzie. Miłych snów. Najlepiej długich i z historią. Może warto założyć taki temat - sny? :) Mógłbym opisać jeden, który mi się przyśnił, niezły nawet. Ha, napiszę Wam :D.

Śniło mi się, że jestem w gangu :) i kradnę auta. Rozmawiałem na rogu ulicy i zobaczyłem, że na nasz "teren" wjeżdża auto konkurencyjnego gangu. Poszliśmy z jeszcze jednym człowiekiem za nimi, oni stanęli a my zachodząc z dwóch stron zastrzeliliśmy ich.
Idę później ulicą i czuje, że jestem obserwowany. Odwróciłem się, patrzęc, a za mną idzie 20. chłopaków z tamtego gangu i chcą mnie zabić. Uciekłem do teatru, akurat było przedstawienie. Wbiegam na salę (tamci biegną za mną) i krzyczę: Ludzie, uciekajcie, pożar!! Wszyscy zaczęli wybiegać, zablokowali drogą moim przeciwnikom, a ja szybko znalazłem schody na kolejne piętra i zacząłem się wspinać.
Na ostatnim piętrze był pokój z wielką dziurą w dachu. Podskoczyłem, złapałem się, podciągnąłem i byłem na dachu teatru. Zacząłem dachami uciekać, ale szybko otoczyła mnie mgła i nie widziałem gdzie biegnę. Jak się rozwiała, zobaczyłem, że jestem na jakimś bazarze, takim ludowym. Podszedłem do jednego straganu, totalnie zdezorientowany i pytam baby gdzie jestem. A ona się tak miło i życzliwie do mnie uśmiechnęła i mówi: Och, kochanie, jesteś tu nowy co? Niestety umarłeś.
A ja na to: Jak to? Przecież uciekłem!
Ona: Och wcale nie. Śmierć jest taka, żeby się nie bać i nie czuć bólu. W tamtym pokoju nie było wyjścia, złapali Cię i zabili.
A ja: Acha. To jak, jaka jest odpowiedź?
Ona: Na jakie pytanie?
Ja: Najważniejsze, czy Bóg istnieje.
Ona: Nie mam pojęcia, nikt nie wie, to drugie życie, ale Boga nikt nie widział.
Więc odwróciłem się i poszedłem go szukać.
I się obudziłem :).

Jak miałem silną nerwicę dwa lata temu przyśnił mi się lepszy, może kiedyś napiszę.

Dobranoc!

przez Dino 02 wrz 2007, 22:10
to ja napisze jaki ja miałem sen,śniła mi sie piękna goła kobieta na koniu,rano się budzę kobiety nie ma a koń stoi ;)
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez anonim 02 wrz 2007, 22:11
Może warto założyć taki temat - sny? :)

Jest, trochę zakurzony ale zawsze można coś napisać.

A ten sen...Jakbym sporą część widział już w jakiś filmach :)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 02 wrz 2007, 22:24
slitzikin napisał(a):Może warto założyć taki temat - sny? :)

Hyh temacik już jest w offtopicu - dłużej niż ja na tym forum.

Dino
*maleństwo*
zdrówka życzę to i reszta się z tym poprawi
Przyjaciel forum

przez natik 02 wrz 2007, 22:24
poczytałam dzis sporo o schizofrenii bo to jeden z glównych lękow który mnie ostatnio dopada,no i oczywiscie musiałam poszukać w sobie właściwych objawów...nie słysze jeszcze głosów,jestem w miare logiczna
chyba,zaczynam sie jednak panicznie bać,że za chwile cos jednak uslysze,albo zobacze.boje sie zamknać oczy i tego,ze stanie sie to jutro jak tylko je otworze,najbardziej jednak boje sie tego że strace nad wszystkim kontrole i strce swiadomosc.wybijam to sobie z glowy,ale marnie mi idzie..oby do jutra i do pojutrza i etc.
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez IceMan 02 wrz 2007, 22:25
Polina napisał(a):Jak nas kiedy dopadnie postępujące starcze zidiocenie, to zawsze pozostaje uśpienie i utylizacja, ażeby innych nie męczyć.

:lol: :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez slitzikin 02 wrz 2007, 22:30
natik jest temat o tym.

Pisałem Ci już, uwierz mi, nie masz i nie będziesz jej miała. Teraz już naprawdę idę spać :).

przez natik 02 wrz 2007, 22:39
wiem,ze jest temat i rowniez czytalam.objawy nerwicy mam od miesiąca,wczesniej jesli byla to spala sobie.jestem tym oszolomiona,nie bylam jeszcze u lekarza wiec sama sie z tym motam i nie potrafie sobie poradzic.dzieki wam jednak powolutku cos sie przejasnia:))
dzieki i dobranoc :D
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

Sortuj wg