Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gusia 26 gru 2006, 17:23
maiev napisał(a):Dzisiaj niestety mam kaca strasznego. Matko, jaki człowiek głupi....

Eee tam głupi ,wszystko jest dla ludzi ;)

....nie pozwól tylko by do tego doszedł "moralniak".

No i widzisz maiev..pochwaliłam kota zabardzo...dzień zaczęłam od zbierania szkieł,o 7 rano zrzuciła całą choinkę.....NASPALOOO...
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Lusi 27 gru 2006, 12:00
Święta, święta i po świętach.
I po co, pytam, sterczałyśmy przy tych garach?
Wiecie, że nawet nie poczułam świąt w tym roku? Nie wiem dlaczego.
Jakoś tak dziwnie było. Tylko tego żarcia wszędzie pełno.
Dzisiaj rano przyszłam do pracy a tu zimno jak w dupie. Kolega z oszczędności powyłanczał wszystkie grzejniki. A ja musiałam włączyc wszystko co daje jekieś ciepło i nici z oszczedności. A ręce mam tak skostniałe, że ledwo klikam. O stopach to już nic nie mówię.
Jak ja chcę do domu!!!!!
ExModerator

przez edwinka21 27 gru 2006, 13:48
nareszcie po swietach ... wczoraj nnie moglam sie wywlec z lozka , mama do mnie powiedziala lenistwo kolo dupy... a we mnie az sie zatrzaslo,ona nawet nie ma pojecia jak to jest jak czlowiek nie ma nawet motywacji by wstac z lozka ..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 27 gru 2006, 14:30
gusia napisał(a):pochwaliłam kota zabardzo

hehe - a ja na mojego tak psioczyłam a on taki grzeczny, choinka stoi na razie.
edwinka21 nie przejmuj se tak. Moja mama czasem też zarzuciła takim tekstem. I to nie ze złośliwości, tylko myślała że jak mi taK powie to się pozbieram - taki kopniak na zapęd.
Lusi - moja siostra też przyszła z pracy i mówi że bierze urlop bo tak zmarzła jak nigdy. A ja właśnie poczułam święta - jak nigdy. Nawet nieźle było. Trzymaj się i nie zamarznij nam w tej pracy. Machaj stopami. :)

Wiecie jak fajnie nie mieć już kaca. Więcej nie piję. Na Sylwka zostanę w domu i będę trzeźwa jak świnia.
"I need a new version of me..."

przez Lusi 27 gru 2006, 17:17
Nie mogę machac stopami bo mnie nogi coś bolą. Wypiłam wiadro gorącej herbaty. Już nie jest tak źle.
A ja na kacu też zawsze mówię, że NIGDY WIĘCEJ!!! Ale potem mi przechodzi. Tyle już było tego, że już sobie nie wierzę. A ostatnio to się nie upijam. Popijam troszkę, tak na jedną nóżkę. I wystarczy. Na Sylwka też się nie upiję.
Mam nadzieję ;-)
ExModerator

przez maiev 28 gru 2006, 15:51
Dzisiaj taki smętny dzień. Nawet wstać mi się nie chciało, ale nic dziwnego za oknem tak ciemno jakby to był wieczór. Chyba się wezme za sprzątanie, żeby się trochę rozruszać. Pozdrawiam

przez Lusi 28 gru 2006, 17:35
Ja jeszcze pół godzinki i do domku. Jutro mam wolne więc mnie nie będzie. W związku z tym życzę wszystkim tym, którzy gdzieś idą - szampańskiej zabawy. Tym, którzy zostają w domu - spokojnej nocy. A ogólnie - więcej wiary i wytrwałości.
I szczęśliwego Nowego Roku nerwuski.
ExModerator

przez edwinka21 29 gru 2006, 14:14
zBylam wczoraj z przyaciolka na miescie , nakupywalam kosmetykow , fajnie bylo, szkodda ze zakupy to tylko chwilowe zapomnienie od problremow , kupilam w aptece tez deprim ,pisalo ze daje efekty dopiero po 14 dniach , ja poczulam juz po 3 tabletkach , dobrze sie po tym czuje , nawet szybko wstalam dzxis z lozka , chcialabym by tak bylo codziennie . dzis w nocy mialam okropny sen az sie przebudzilam tak sie wystraszylam , zastanaqwialam sie czy to skutki boczne deprimu ? a moze sen proroczy , bo snilo mi sie male dziecko , tak srasznie plakalo, a dzis nad ranem dowiedzialam sie ze zona mojego kuzyna urodzila w nocy chlopczyka :)Dziwne to wszystko jest

przez feniks 31 gru 2006, 01:12
A ja się dziś cały dzień denerwuje, bo idę jutro na sylwestra do koleżanki, a to jest na końcu miasta, i się boje, chociaż ide z koleżanką, Mama ma być pod telefonem, i samochód w pogotowiu, ale ja jestem taka głupia, że własnie nawet tego się boje, chociaż warunki są sprzyjające. Jestem beznadziejna bo dzisiaj nie odważyłam się sama zostac w domu i się okropnie z tym czuje, że sie nie postawiłam temu lękowi. Boje się jutra, jeszcze to takie przeżycia z tym nowym rokiem, wzrusze się , zdenerwuje, atak, tragedia, umieram, to jest mój scenariusz na jutro, chociaz wypieram te mysli z calej sily. Najbardziej boje sie 12. Poza tym boje sie zostawic Mame sama w domu z Ojcem pijakiem. Boje sie o nią. Co ja mam zrobic- ble :( Taki dzien.
"When I need the guns, I'll get the guns."

pasiutniczek,sakamotko,ziskopatko.

przez Kejsi 31 gru 2006, 01:44
I ja sie boje jutra. Zawsze jak są jakies większe emocje nawet pozytywne to denerwuje sie i wymiotuje... :( Ciesze się że spędze ten czas w domu w gronie nabliższych. 6stego stycznia jednak ide na koncert z ukochaną osobą i panicznie się boje. Będzie tam w końcy TYLE osób.. Nie wiem jak sie zachowam.

Do siego roku moi drodzy !
'Na pewno jesteś, bo wierze, ukrywasz skrzydła wtulone...'

Kocham..'

Obrazek

przez gusia 31 gru 2006, 19:57
Ja zaraz wychodzę i mam nadzieję przetańczyc całą noc ;)
Ja---->wychodzę,,,,hehe ale to brzmi...ale jednak.
Trzymajcie się cieplutko i szampańskiej zabawy życzę.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 01 sty 2007, 02:24
Gusiu Mam nadzieje że tak będziesz tańcować że aż buty pozdzierasz. heheh

Ja własnie zakończyłam swój wieczór sylwestrowy poza domem. Wcześnie, ale dla mnie wystarczy. Było ok, chociaż to nic wielkiego. Zwykłe posiedzenie u znajomego. Ale było fajnie. Szkoda że tańców nie było ale karnawał trwa, więc nic straconego :D.
Miłej zabawy wszystkim!!

Kejsi dasz radę. Baw się dobrze na koncercie i nie myśl o tych wszystkich ludziach. Myśl o sobie i o tej drugiej osobie i będzie ok. Będzie dobrze.
feniks Mam nadzieję że było ok i bez sensacji i ataków.
Pozdrawiam wszystkich,.

przez gusia 01 sty 2007, 06:05
jesuuu ,przylazłam ,potańczyłam....mam dośc...jutro będą niezłe zakwasy..heh(dzis) :roll: ,ale co tam....
Idealnie nie było (bo jak jechałam .a to tylko ok.300 metrów ode mnie)<a kumpel po mnie przyjechał ,mimo tego miałam lekkie "jazdy",ale jakos dałam radę ;)
Mamy więc już Nowy Rok i badzmy dobrej mysli....bedzie dobrze....
:P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Róża 01 sty 2007, 16:54
A ja spałam przytulona do kogoś kogo kocham :D Za oknem fajerwerki,ludzie się cieszą jakby ta data miała coś zmienić w ich życiu,a ja mogłabym tak przespać sobie z ukochanym cały rok i byłby to najlepszy rok w moim życiu :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Sortuj wg