Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 21 wrz 2012, 09:52
a ja ciągle całe dnie się boję zawału, udaru, wylewu :| Biorę tabsy na nadciśnienie, ciśnienie jest w normie to w nocy boje się za bardzo mi się obniży i dostane zapaści. Jak nie urok to sraczka :| Mierze ciśnienie znowu 20x dziennie :| Pozatym, strasznie irytują mnie te moje "wymioty" miałem to 4x... bardzo źle się czuję nogi i rece zaczynaja być niespokojne, do tego wyższy puls, skręt żołądka i przewodu i wymiotuje tylko bez ani kropli treści z żołądka, zrobie ten odruch 3-4 x i jak ręką odjął :( Może to spięcie narządów znalazło ujście właśnie w ten sposób?
Dzisiaj idę do pracy jako kelner w znanej sieciówce. Oby się udało :)

Mój dzisiejszy dzień

przez adam_s 21 wrz 2012, 10:20
będzie dobry! musi być :)

eee.. w poprzednim moim poście chyba coś mi cytowanie nie poszło ;p nie powinienem tu wchodzić po alkoholu :P
GG: 5988000

Mój dzisiejszy dzień

przez Sandrus 21 wrz 2012, 11:31
W końcu piąteeeeeeek!!! :D
Jupi :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę milego, albo chociaż znośnego dnia:)
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA. SPRAWDŹ CO TO NERWICA I STRES

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Autumn 21 wrz 2012, 12:15
Jestem szczęśliwa, bo wczoraj miałam urodziny (=picie wieczorem ze znajomymi) i miałam świadomość cały dzień, że nie mogę wziąć afobamu choćby nie wiem co (raz wzięłam nieświadoma i piłam po nim, tragedia), więc oczywiście bałam się że dostanę ataku o wiele bardziej niż zwykle... ale jakoś przetrwałam i się cieszę bardzo :) a humor dobry, bo przepięknie na dworze jest - cudowne słońce, rześkie powietrze, liście o wszystkich kolorach złota, szumiące trawy i spadające kasztany... pogoda chyba naprawdę ma duży wpływ na humor
Escitil 10mg
Afobam doraźnie

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 21 wrz 2012, 13:56
zadziwiający ;D
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez Keji 21 wrz 2012, 15:28
Jedna niepozorna sytuacja mnie jakoś tak speszyła dzisiaj. Kolega grzebał mi w notatniku, gdzie był numer do przychodni psych, w zasadzie fundacji (zajmującej się także uzależnieniami, właściwie głównie) i on tak na niego patrzy i się śmieje, do jakiej to fundacji numer "Uzależnień? Pewnie do psychologa". Ja tak się sztucznie zaśmiałam, w duszy "No brawo, zgadłeś" :P Moje zdezorientowane spojrzenie musiało być niezłe.
Keji

Mój dzisiejszy dzień

przez adam_s 21 wrz 2012, 16:20
posprzątałem i przemeblowalem pokój :yeah:
GG: 5988000

Mój dzisiejszy dzień

przez bigfish 21 wrz 2012, 17:50
zakręcony piątek :twisted: , ale już niedługo poniedziałek :?

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 21 wrz 2012, 18:20
Cały dzień pod kocem przy książce i pisaninie. Dalej zimno - to zaczyna być irytujące. Na dodatek wszedł mi nerwoból pod prawy łuk brwiowy i dopiero teraz przechodzi (chyba). Czuję, że zbliża mi się małe załamanie nerwowe.
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Transfuse 21 wrz 2012, 19:57
Sandrus, przepraszam, ze to napiszę, ale jesteś piękna :P :oops:

Dziwnie, bardzo bo w sklepie spotkałem byłą dziewczynę, której nie poznałem. Ona pierwsza powiedziała mi cześć i poszła do kasy... ale niezręcznie :hide:
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 21 wrz 2012, 20:37
Mój się zakończył bólem nóg-kolan i kostki z prawej nogi.Tak,że laptopcik i piesek przy boku,(który właśnie mi zwalił pełną popielniczkę polując na peta :lol:),w łóżeczku.aaa!..oczywiście telewizor w tle.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 21 wrz 2012, 20:44
Kosiątko, współczuje - ja też mam częste bóle kości, szczególnie, kiedy jest zimno (reumatyzm? w tym wieku?)
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 21 wrz 2012, 20:52
Skamander, moja siostrzenica zachorowała na reumatyzm mając zaledwie 6 lat!Ja reumatyzmu nie mam,nie mam wysokiego ob.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Sandrus 21 wrz 2012, 23:01
Transfuse , hmm nie ma za co przepraszac:) Dziekuję bardzo:)
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA. SPRAWDŹ CO TO NERWICA I STRES

Sortuj wg