Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Twilight 02 wrz 2007, 03:01
A ogólnie ch... wujówka dziś. Faktycznie dzień jakiś taki... I lęki bezsensowne, i spotkanie ze znajomymi nie pomogło, wręcz przeciwnie, chyba im sie udzieliło :D Kiedyś bym sie obwiniał, że pewnie to ja tak podziałałem, teraz mnie to gówno obchodzi :twisted: Fakt taki, że na koniec ja się wkurzyłem i chyba byłem wyjątkowo wredny. Niefajnie.

Racja, że miło, iż zaczyna się nowy dzień. W sumie od razu się czuje jakby lepiej.

Pozdrawiam

Ps.

Darek,świetny pomysł z tym rowerkiem, wiesz jak się cudownie jeździ podczas deszczu? Jedź koniecznie, bez względu na pogodę. Też uważam, że ludzie tu są kochani :D
PersonaNonGrata

przez depresyjny86 02 wrz 2007, 03:13
wiesz jak się cudownie jeździ podczas deszczu?

No wiem,wiem...właśnie u mnie jutro przewidywany jest deszcz...ale co tam i tak pojade ;)
:)

przez slitzikin 02 wrz 2007, 08:40
No ja wstałem i jestem skostniały z zimna. W moim mieszkaniu jest zimniej niż na dworze! Idę się ubrać pościelić wyro, zrobić herbaty, jajecznicę, potem wyprać gacie i do roboty! :D

Miłej niedzieli ludzie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 02 wrz 2007, 10:50
slitzikin napisał(a):do roboty!

Do roboty w niedziele? Kiepsko :( Ale życze miłej pracy! :smile:
Ja wstałam z jakimś nienajlepszym humorem, ale może w ciągu dnia się poprawi...

przez natik 02 wrz 2007, 13:10
a ja dzis sie nawet wyspałam i nie wkurzala mnie Pani w sklepie co mi zawsze za dlugo szynke kroi znacznie przedluzając powrot do mojej twierdzy i oazy teoretycznego bezpieczenstwa:)i powiem wiecej nawet nie wyprowadzilo mnie z rownowagi to,ze sie kasa zaciela,akurat na mnie no:))papierowej torebki wprawdzie uzylam,ale co mi tam reakcje przechodniow,oni tez dziwnie wygladaj dla mnie jak tak sobie normalnie i spokojnie oddychaja w koncu moje torebka z warzywniaka i moja sprawa :D milego dnia!!!
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez smutna48 02 wrz 2007, 13:13
a ja dziś mam senny dzień. w czoraj mialam fajny wieczór był u mnie koncert Lady pank kurcze wiecie jak to wkurza jak stoi się pod samą sceną i nie ma jak zrobić dobrego zdjecia bo ma się g nie aparat tylko komórkę buuuuuuuuuuuuuuuuuu zadnej pamiątki bo nic nie widac buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez .Tomek 02 wrz 2007, 13:41
A ja się powinienem uczyć do testu w poniedziałek. Nie chce mi się. Z resztą ja zazwyczaj wszystko zapamiętuję od razu na lekcji za pierwszym razem. Dlatego nawet się nie ucząc zawsze dobre ceny zgarniam :mrgreen: Ach i tak bardzo już bym chciał mieszkać sam. I tak za dwa lata się wyprowadzam z domu, jak będę miał 18 bo na studia idę. Wynajmę jakąś kawalerkę i będę mieszkał sam i będę miał święty spokój aaaach.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez depresyjny86 02 wrz 2007, 13:59
natik-to dobrze,że masz dzisiaj świetny humorek,trzymaj tak dalej ;)
Ewik 22-napewno się poprawi humor.

U mnie dzień pochmurny,,,ale pojade sobie na rowerek potem.Na razie rowerek grzecznie czeka na swojego pana :D
:)

przez .Tomek 02 wrz 2007, 14:17
Ciach...bardzo brzydko się tu wyraziłem i postanowiłem to zmienić ;)
Ostatnio edytowano 03 wrz 2007, 20:16 przez .Tomek, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez IceMan 02 wrz 2007, 14:35
człowiek nerwica napisał(a):oczywiście dostałem porządny opieprz za to co zrobiłem

No tym razem się należał
człowiek nerwica napisał(a):przepraszam Was wszystkich za to co zrobiłem...

nas nie masz za co

slitzikin mam u siebie w domu takie same upały
Ewa napisał(a):Ja wstałam z jakimś nienajlepszym humorem, ale może w ciągu dnia się poprawi...

i co poprawił się?

natik i prawidłowo - niech się patrzą, ty nic złego nie robisz

smutna48 najlepsze pamiątki to we wspomnieniach zostają
.Tomek napisał(a):A ja się powinienem uczyć do testu w poniedziałek. Nie chce mi się.

standard ;)
.Tomek napisał(a):od razu awantura, że wyłudziłem tylko ten lek, że nie daje się go młodzieży poniżej 18 lat, że może poćpać tylko sobie chciałem...super...

to wiesz z kim na temat nerwicy nie gadać... mam u siebie to samo (i przypuszczam podobną reakcję gdybym o coś takiego poprosił)
Przyjaciel forum

przez .Tomek 02 wrz 2007, 14:40
Piotrek napisał(a):to wiesz z kim na temat nerwicy nie gadać... mam u siebie to samo (i przypuszczam podobną reakcję gdybym o coś takiego poprosił)

Teraz o niczym z nimi nie będę gadał. Jeżeli to Ty Piotrek wyedytowałeś przekleństwa to dzięki i przepraszam za problem.
ExModerator

przez Jaśkowa 02 wrz 2007, 14:50
cześć kochani :)
widzę, że nieciekawie u Was u mnie też tak sobie co prawda wczoraj do towarzystwa siostry z mężem i córeczką dobila moja serdeczna przyjaciółka, która przyjechała z Anglii i w dodatku nocowała i plotkowałyśmy całą noc jak za dawnych czasów i jeszcze dodatkowo zostałam zaproszona na jej wesele 22 wrześnie ( aaaaaaaaaaaaaaaa nie ma co na siebie włożyć) to dziś jestem na wykończeniu siostra z mężem nadal u nas siedzą :roll: nie to żebym była nie towarzyska czy gościnna ale taki rumor w domu przez cały weekend plus pijaństwo panów dało mi popalić marzę o śnie :roll: a tu się nie zapowiada abym pospała sobie w najbliższym czasie :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Rena 02 wrz 2007, 15:08
Jaśkowa trzymaj się, w końcu to się skończy i będziesz mogła wypocząć. Ja się czuję byle jak, już sama nie wiem czy przeważa u mnie nerwica czy depresja. Chciałabym choc jeden dzień być znowu normalna!!!

przez natik 02 wrz 2007, 15:12
no moj dobry nastroj troche opadl bo zauwazylam,ze od jakiegos czasu redd'sem zaczynam sie leczyc,jest mi tak jakos lepiej i optymistycznie sie robi w mig..nie spijam sie w trupa a jedynie lekko zakrecam,poczatek alkoholizmu,czy moze w oczekiwaniu na psychotropy,jedno i drugie uzaleznia i wlasna silą woli nie zdolam jeszcze walczyc z moją najnowsza the best friend-nerwicą..kolejna schize wiec mam czyli poza milionem innych dolegliwosci pojawia sie problem alkoholowy,niezle jest...
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

Sortuj wg