Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 13 wrz 2012, 13:44
zwierzaki to niesforne stworzonka, co poradzic...;)
u mnie juz nie pada. zrobiłam dzis juz wiele rzeczy, pewien dobry pomysł.
teraz sobie tesknie za moim ksieciem..ktory o mnie juz pewnie nie pamieta
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 13 wrz 2012, 17:30
Dziś się dowiedziałam,że kurs zaczynam dopiero 26.09.Zdechnę w domu do tego czasu.Co tu robić? :bezradny:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 13 wrz 2012, 18:01
Dzisiaj leniwy dzień, ale ostatnie dni były złe :( wylądowałem na SORze bo miałem ciśnienie 180/120 dostałem wkońcu tabletki na nadciśnienie i umówioną wizyte w kardiologa... ciekawe co mi powie?! :| Ciśnienie po 8 dniach stosowania leku się mniej więcej normuje chociaż ja jakoś poprawy w jakości życia nie widze. Zdałem zaległy z zeszłego roku egzamin na 99% wyniki jutro, strasznie się nim stresowałem. Do tego byłem u kolegi i dostałem dziwnego ataku paniki? Zrobiło mi sie słabo oczywiscie głupie myśli ciepło od środka i musiałem do toalety, 3 razy zwymiotowałem ale bez wymiocin ale odruch i to wszystko jak przy prawdziwym wymiotowaniu :| może było zaduszno? Pizza była stara? nie wiem..... Wczoraj wróciłem do domu bo jestem aktualnie w Krakowie bezdomny nie moge znaleść sobie mieszkania :/ i wczorajsza cała noc nie mogłem spać obudziłem się po godzinie snu świecie przekonany ze to juz ranek a okazało się że spie godzine... wstałem przerażony że nie mam pulsu i serce mi zaraz stanie i musiałem nabrać wielki chełst powietrza... Musiałem się wyżalić....:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 13 wrz 2012, 19:02
Mightman, każdy z nas miał, ma albo będzie miał podobne sytuacje w swoim życiu nerwicowca, mówiąc ogólnie. Trudno dziwić się, że Twój organizm tak zareagował, bo przecież stres związany z egzaminem i brakiem mieszkania tkwił w Tobie od dawna, więc znalazł sobie sposób na rozładowanie. To bardzo przykre doświadczenia, którymi trzeba się zając na poważnie, bo same nie miną. Życzę Ci, by wszystko się ułożyło po Twojej myśli i zgodnie z Twoimi potrzebami.

-- 13 wrz 2012, 19:04 --

kasiątko, odpoczywać, posłuchać radia, poczytać np. :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 13 wrz 2012, 20:03
jutro podzwonie do psychologów i sie umówie na wizyte do kogos.... potrzebuje kogos kto mnie nawet wyslucha i zmieni sposób mojego myślenia. Bo mysle ze to nerwica nigdy problemów z sercem czy cisnieniem nie miałem tak samo jak mierze cisnienie pomiar 1 130-150/100-80 a potem 2 po 3 minutach juz jest zazwyczaj 130/80 wiec to pewnie nerwy. Chociaż musze powiedziec że do tych "jazd" które miałem rok temu dokładnie zaczely mi sie jakos tą porą to jest niebo a ziemia. Wtedy ciągle czekałem na to ze zaraz umre, miałem przeróżne choroby zle sie czulem nic nie moglem zrobić. Teraz juz chorób zabardzo sobie nie wkrecam, z doktora google zrezygnowałem prawie wogóle i przez wiekszość dnia tj ponad połowe czy nawet więcej normalnie funkcjonuje.

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 13 wrz 2012, 21:09
Mightman, właśnie to miałam na myśli, ale nie chciałam narzucać Ci. Ja dowiedziałam się tak wiele o sobie, o swoich problemach dzięki terapii, że uważam tę decyzję za jedną z ważniejszych w moim życiu. I to dzięki naszemu forum, naszym Forumowiczkom i Forumowiczom :D
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele spraw tkwiło we mnie, źle wpływało na moje ciśnienie, myślenie, samopoczucie.
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 14 wrz 2012, 07:33
wstałam sb o 7. Poćwiczę, a potem pozałatwiam kilka spraw papierkowych. Mam zamiar tez udac sie w jedno miejsce, gdzie łatwo bd mi spotkac genialnego człowieka...

generalnie to mysle, ze ten dzien nie bd najgorszy :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 14 wrz 2012, 17:59
Większość dnia spędziłam przy desce do prasowania ok.4 godzin -padam :!:
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 14 wrz 2012, 18:01
*ujowy :evil:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Mój dzisiejszy dzień

przez ala1983 14 wrz 2012, 18:08
ala1983 napisał(a):
amelia83 napisał(a):zadzwoniłam do pracodawcy powiedzieć, że chora jestem ; myślałam, że zemdleję a nie zadzwonię a on wporządku powiedział, żebym się kurowała :oops:

A ja powiedziałam mojej szefowej o moich zaburzeniach, (bo chce przedłuzyć mi umowę), żeby się w takim przypadku dobrze zastanowiła, bo ze mną to różnie może być. I w płaczu powiedziałam jej jak bardzo jest mi ciężko.
Cieszyła się, że jej o tym powiedziałam, choć i tak się domyślała. Powiedziała, że umowę mi przedłuży, bo chce abym została w firmie i że będzie mnie wspierać.
Dziwnie się czuję po tej rozmowie :?

Tak jak myślałam.. czar prysnął. Tym bardziej jak się ma szefową szczególnie pazerną na kasę. Zaczęła się poważnie zastanawiać, boi się, że będę zbyt często siedziała na chorobowym, choć w ciągu pół roku się jeszcze nie zdarzyło, tylko 1 raz musiałam się zwolnić ze względu na stan zdrowia.
Ogólnie atmosfera w biurze nie jest za ciekawa.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 14 wrz 2012, 21:11
Okropnie się dziś czułam na Grupie Literackiej.Gorsza.Zdenerwowana.Roztrzęsiona.Mam dość choroby.Chcę być normalna :why:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 14 wrz 2012, 22:30
biore leki na ndciśnienie, siemie lniane i magnez i jest spoko :) właśnie przyszły wyniki egzaminu przed którym rok temu dostałem ataku paniki :) w tym roku to ja jestem sprite a on pragnienie jak w tej reklamie :D zadania na 4,5 teoria na 3- ale w sumie egzamin zdany na 3,5 :D szału nie ma ale wkońcu za mną. Najgorszy egzamin w ciagu 3 lat studiów za mną :great: :great: :105: :105: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 14 wrz 2012, 22:37
Mightman, :brawo: :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 15 wrz 2012, 00:04
Mightman, gratuluję i podziwiam... :D
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg