Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 12 wrz 2012, 20:33
dominika92, cieszę się przede wszystkim tym, że Wasze słowa wsparcia naprawdę działają...
I niech mówią co chcą niektórzy, ale ja jestem pewna, że to forum bardzo mi pomaga, bo spotykam tu mnóstwo serdecznych ludzi, którzy nie zamykają się na innych, a potrafią dzielić się swoimi smutkami i radościami, nie zapominając o innych, mających podobne problemy.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 12 wrz 2012, 20:44
ja na to forum mowie: MOJE UZDROWISKO :) spotykam tutaj opinie, które są bardzo trafne i inteligentne, jest też wsparcie, którego czasami brak mi w świecie niewirtualnym. Jetseście WIELCY i jesli kiedys najdą Was złe mysli, to pomyslcie o tym, że jetseście potrzebni. :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny21lat 12 wrz 2012, 20:52
owszem ja jestem potrzebny ale tak jak papier do dupy aby ją tylko wytrzeć i go wyrzucić :cry:
depresyjny21lat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 12 wrz 2012, 21:05
masz w głowie nizły bajzel, posprzataj, a my Ci w tym pomożemy troszeczkę. Napisz raz chociaz, że jestes dobry, potrzebny. Potem spojrz jak dobrze te słowa wyglądają i są trafne. Zrozumiesz wtedy, że uzalanie się nad soba i szukanie nowych wad, to najgorsze co mozna robić. Juz lepiej chyba liczyć bobki królika :)

Wyrzucasz z siebie to, co negatywne, to dobrze. Mamy czas, poczekamy, az DEPRESYJNY poprzez EKSPRESYJNEGO stanie się IMPRESYJNY, ale w ten dobry sposób.
Mam 19lat, a czuję się teraz jak 30-letnia kobietka, która prawi morały...dzieki, fajne uczucie. ;p
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez Transfuse 12 wrz 2012, 21:28
do d... :roll: Rano byłem na uczelni u promotora, później w pracy, wieczorem 10 km bieg. Na dodatek matka ciągle na mnie narzeka, siostra ujada, eh...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 12 wrz 2012, 21:30
fajnie, ze biegasz ...;d

Mój dzisiejszy dzień

przez Transfuse 12 wrz 2012, 21:34
roxaneczka37, też biegasz ?
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny21lat 12 wrz 2012, 21:46
roxaneczka37,

jestem tak oczywisty i jasny ze przy mnie blask słońca to jedynie cień
depresyjny21lat

Mój dzisiejszy dzień

przez Adam Smith 12 wrz 2012, 21:53
Nieudany :-| ale jutro fajnie się zapowiada , więc wierze , że mi to trochę zrekompensuje tą klęskę dziś :D
Adam Smith

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 12 wrz 2012, 22:31
kasiątko, oj to tak jak ja, tez mi szkoda wyrzucic cokolwiek
na starość utone w stercie niepotrzebnych rzeczy/śmieci :(
jakis czas temu wpadlam na pomysł wywożenia do takiego osrodka pomocy....nie wyrzucam to mi nie żal

jasaw, a nie mowiłam ? :*
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez ekomer 12 wrz 2012, 22:39
Witam Was!
Moj dzisiejszy dzień? A wiec... :0

Znowu miałem atak paniki dzisiaj u fryzjera, do ktorego chodze juz z rok napewno, niby sie znamy juz a mam ataki paniki, stres, czerwony sie robie, mokre rece i plecy.... masakra......

Skad to sie bierze :(

Mój dzisiejszy dzień

przez adam_s 12 wrz 2012, 22:54
ekomer, ja u fryzjera często mam dziwne jazdy. To chyba jedno z nielicznych miejsc, gdzie czuję się jakoś - z braku lepszego słowa - niepewnie. U mnie chyba bierze się to stąd, że muszę siedzieć bez ruchu jakiś czas i wzbudza to we mnie niepokój - na codzień jestem strasznie ruchliwym człowiekiem :mrgreen: .

A mój dzień spoko, zalatwiłem wszystko ze starą pracą, pomogłem bezdomnemu i jeszcze sobie z nim pogadałem (mam słabość do takich pogawędek :P ), byłem na koncercie, na piwie itd, także nie nudziłem się. Jedyne co, to dopadło mnie przeziębienie i tego wieczoru generalnie zdycham :D.
GG: 5988000

Mój dzisiejszy dzień

przez ekomer 12 wrz 2012, 22:59
ja mam ataki paniki jak sie umowie na spotkanie z kobietą, nie wazne czy kolezanka czy potencjalna partnerka....

Mój dzisiejszy dzień

przez vifi 12 wrz 2012, 23:05
Też chyba bym miał

Sortuj wg