Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 06 wrz 2012, 21:31
Pojechałam sobie do centrum handlowego. Tym razem obyło się bez ataku paniki, ponieważ "delirium" zaliczyłam wcześniej.
I tak sobie stoję w centrum jak malkontent, popijam latte z syropem kokosowym i przyglądam się światu. Zatrzymałam się przed salonem obuwniczym "Ryłko". Jest akcja. Po wystawie skacze młoda łania w czarnej spódniczce i białej bluzeczce. Rącza pląsa boso po wystawie i poprawia buty. Druga, doświadczona wyszła przed sklep i drze gębę do młodej łani: "Przesuń w lewo! Przesuń w prawo! 1 cm rozstawu między obcasami! Przesuń 2 mm! Przesuń 4 mm cenę! Wyrównaj obcas!" Młodziutka łania pląsa i pląsa niczym baletnica między parami butów, lekko, co by misternej konstrukcji nie naruszyć.
Patrzę sobie na to wszystko, a w głowie roi się od egzystencjalnych myśli.Czym jest moje poczucie nicości w porównaniu z buciorami źle ustawionymi na wystawie..?
W końcu przy drzwiach zauważam kolejną łanię. Dupiastą, cycatą, z wałeczkiem na brzuchu. Patrzę na jej wałek, potem na swój wałek i dochodzę do wniosku, że jej wałek mniejszy, znaczy mnie do odzieżowego na sprzedawcę nie przyjmą. Chyba, że wał ulegnie zmniejszeniu. :roll: Łania owa dupiasta rozmawia przez komórę. W dłoni wolnej nerwowo migają zapałki. Znaczy łania miała przerwę w pracy i poszła "strzelić w płuco" czy też "zajarać znicza" przed galerami. Postanawiam podsłuchać, o czym "galerniczka" tak rozprawia...
No i dowiaduję się o umierającej babce, którą trzeba umieścić w hospicjum i matce łani, którą na śmierć matki przygotować trzeba...
Cukierkowe to życie, ach cukierkowe...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez Behemoth 06 wrz 2012, 21:37
haha skasowało mi się ostrzeżenie. :great: Czas zaszaleć :P

Mój dzisiejszy dzień

przez jaskolka83 07 wrz 2012, 08:27
halenore napisał(a):Pojechałam sobie do centrum handlowego. Tym razem obyło się bez ataku paniki, ponieważ "delirium" zaliczyłam wcześniej.
I tak sobie stoję w centrum jak malkontent, popijam latte z syropem kokosowym i przyglądam się światu. Zatrzymałam się przed salonem obuwniczym "Ryłko". Jest akcja. Po wystawie skacze młoda łania w czarnej spódniczce i białej bluzeczce. Rącza pląsa boso po wystawie i poprawia buty. Druga, doświadczona wyszła przed sklep i drze gębę do młodej łani: "Przesuń w lewo! Przesuń w prawo! 1 cm rozstawu między obcasami! Przesuń 2 mm! Przesuń 4 mm cenę! Wyrównaj obcas!" Młodziutka łania pląsa i pląsa niczym baletnica między parami butów, lekko, co by misternej konstrukcji nie naruszyć.
Patrzę sobie na to wszystko, a w głowie roi się od egzystencjalnych myśli.Czym jest moje poczucie nicości w porównaniu z buciorami źle ustawionymi na wystawie..?
W końcu przy drzwiach zauważam kolejną łanię. Dupiastą, cycatą, z wałeczkiem na brzuchu. Patrzę na jej wałek, potem na swój wałek i dochodzę do wniosku, że jej wałek mniejszy, znaczy mnie do odzieżowego na sprzedawcę nie przyjmą. Chyba, że wał ulegnie zmniejszeniu. :roll: Łania owa dupiasta rozmawia przez komórę. W dłoni wolnej nerwowo migają zapałki. Znaczy łania miała przerwę w pracy i poszła "strzelić w płuco" czy też "zajarać znicza" przed galerami. Postanawiam podsłuchać, o czym "galerniczka" tak rozprawia...
No i dowiaduję się o umierającej babce, którą trzeba umieścić w hospicjum i matce łani, którą na śmierć matki przygotować trzeba...
Cukierkowe to życie, ach cukierkowe...

zacznij ty pisac książkę, albo chociaż opowiadania..... nie marnuj swego daru rozprawiania o rzeczywistości, nicości, radości, i ...... jejku dziewczyno kocham Cię czytać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 07 wrz 2012, 08:32
halenore, trochę taki shinobiowy styl, a taki uwielbiam :pirate:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 wrz 2012, 12:23
halenore ciekawie piszesz ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez adam_s 07 wrz 2012, 15:13
zgadzam się z poprzedniczkami! Napisz coś dla mnie halenore!

A ja się zwalniam! Miałem popracować do końca września, ale w takiej atmosferze nie ma o tym mowy. Nie jestem niewolnikiem ani chłopcem do bicia. Pokłóciłem się z liderką, generalnie trochę jej nawrzucałem i jestem z siebie zajebiście dumny. :) Szkoda, że kasy nie będzie tyle, ile powinno być, ale... zdrowie psychiczne jest ważniejsze.
Jutro pewnie mi się zmieni myślenie i wytknę sobie, że jestem słabą ciotą, ale jak na dziś jestem przeszczęśliwy! :)
GG: 5988000

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 07 wrz 2012, 15:48
mialam dzis jeden z bardziej zajebistych, ale nasuneło mi sie pytanko: Czy to dobrze, czy zle? Chyba w dwojaki sposób moge to rozpatrywać..Dobrze: ponieważ bd miała genialne wspomnienia, które bądz co bądz mogą okazać się paliwem na przyszłość, gdy na przyklad poczuję ich deficyt..Zle: ponieważ niedługo to własnie takich dni będzie mi brakowało najbardziej, a z pewnoscią w najbliższym czasie się nie powtórzą..
Pokręcone jest to wszystko, skoro zdarza mi się już nawet narzekać na dobre dni. Ja chyba po prostu boje się tego odniesienia do czegoś lepszego i wypadania blado na tle swojego własnego zycia.
Jestę hardcorę, ale stanowczo za dużo kłamię..o tak! czasami az mam ochotę się powalić na ziemię i krzyczec,zeby mnie nie podnosili, bo nie warto.
Tak czy siak, dzien był dobrym materiałem na pamiętnikowe rozpisanie się na całego!
jestem taką manipulatorką, ze az sama w to nie wierze. mam nadziej,ze mi to minie, bo nie chce być czarnym charakterkiem, ale czasem go w sobie lubie.
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 07 wrz 2012, 16:35
jaskolka83 napisał(a):zacznij ty pisac książkę, albo chociaż opowiadania..... nie marnuj swego daru rozprawiania o rzeczywistości, nicości, radości, i ...... jejku dziewczyno kocham Cię czytać :)

Oj dzięki. Miałam akurat wenę i potrzebę podzielenia się refleksją.

slow motion, twórczość kolegi shinobiego była niewątpliwie inspiracją, za co bardzo mu dziękuję. :D

adam_s, dzięki za komplement. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze, a nie wszystko można przeliczać na pieniądze.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez kafka 07 wrz 2012, 16:43
Mój dzisiejszy dzień był niestety nie za ciekawy i bardzo dołujący.
kafka

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 wrz 2012, 16:50
odwiedziłą mnie koleżanka z pracy, która bardzo bardzo lubię to zdecydowanie poprawiło mi humor. Wie, że mam depresję, przywiozła czekoladki . Jej wsparcie bardzo cenię; po prostu zajebiście, że przyjechala :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Lukrecja. 07 wrz 2012, 16:53
Caly dzien spedze w lozku. Wyjde tylko wstawic pranie i umyc wlosy.
Lukrecja.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 wrz 2012, 17:57
Lukrecja., ja tez właśnie się zmusiłam do ogarnięcia się w sensie umycia się ;)
teraz czekam na M pójdziemy na małe zakupy i do apteki aa potem nasz serial i się zobaczy może seks, bo nie kochaliśmy się kilka tygodni, bo nie miałam ochoty :P :oops:
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez Behemoth 07 wrz 2012, 21:56
http://atdhe.tw/watch.php?id=402333 - mecz naszej reprezentacji :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 07 wrz 2012, 23:03
Dużo lepszy niż poprzednie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg