Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 30 sie 2007, 10:13
No a ja dziś mam zamiar pisać tylko i wyłącznie optymistyczne posty, więc...
Dzień zaczął się super... Bo pod blokiem kopią jakieś dziury więc od rana słysze koparke za oknem.... Ale że miało być pozytywnie, to przynajmniej zrobią nam porządny parking :lol:
A poza tym planujemy spotaknie w katowicach i w końcu coś się ruszyło w temacie.... Chociaż oczywiście główny organizator, czyli JA mam agorafobie :lol: No ale luz... jakoś tam dotre...
W końcu grunt to pozytywne nastawienie...
Buziaki dla wszystkich...

przez karolcia80 30 sie 2007, 12:14
Uffffffffffffff............... Jkaos mi sie tak dobrze funkcjonowalo p[rzez ostatnie pare dni, ze az sie zdziwilam :P
Cudnie, zeby tak dalej tylko a bede najszczesliwsza osobka na swiecie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

przez Pstryk 30 sie 2007, 16:33
.Tomek cieszę się bardzo, że jesteś tak optymistycznie nastawiony do terapii. Pozostań w tym stanie jak najdłużej :D
Niestety, moja Pani psychiatra oznajmiła mi, że kończy jej się kontrakt z NFZtem w dniu 1 września br., więc jeśli stać mnie na 80 zeta/h to możemy rozpocząć terapie. Nie stać mnie. Poleciła mi paru znajomków po fachu, ale straciłam zapał :?
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lukasz1987 30 sie 2007, 17:10
cholera dzień parszywy ... pobolewa mnie głowa, ... , ogólnie tak jak już bywało - źle :/
chyba muszę się wybrać wreszcie do lekarza :( może teraz się odważę a może znów nie :/
pozdrawiam
Mam dopiero 19 lat ...

przez Pstryk 30 sie 2007, 17:17
Lukasz1987 przesyłam przez kable moc odwagi, niech będzie z Tobą :D
:shock: Mam nadzieję, że Ci korków nie wybije :!: :roll:
Pstryk

przez depresyjny86 30 sie 2007, 19:09
A u mnie dzisiaj lepiej,i w ogóle fajnie jest mi dziś.
Jestem dzisiaj pozytywnie nastawiony do ludzi<o tym że do siebie,boje się mówić bo mogę się mylić>W każdym razie mam nadzieje że wieczorem mój stan się nie pogorszy.
A tak w ogóle to niedługo rocznica pobytu na forum ;) która niestety zbiega się akurat z egzaminem z PSYCHOLOGII :D :D :D
:)

przez VTEC 30 sie 2007, 20:13
Dzień jak zwykle cudowny , a to wszystko z racji niesamowitych zawrotów głowy , które mnie dziś naszły --- ja chce jeszcze :shock: ... współpracownicy tylko dziwnie patrzyli gdy chodziłem zygzakiem ...

Z drugiej strony totalna derealizacja "wzbogacona" o całkowitą dezorientację , efekt? : pomieszanie zamówienia i minus 20 do współczynnika pamięć .

Ogólnie jest świetnie :D

Pozdrawiam
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez damaged 30 sie 2007, 20:38
:roll: Sztywnienie mięśni, szara skóra i białe plamki niedokrwienia na rękach (zawsze myślę, że zapowiada to niechybnie zawał). W zasadzie cały dzień przewegetowałem. Dwa dni urlopu by odpocząć od pracy. Najwyrażniej dwa dni by zmagać się z sobą.
Żona wyszła z koleżankami do pubu. Lęk przed atakiem sparaliżował mnie już na dobre parę godzin przed jej wyjściem. Jak sobie poradzę z małą córeczką, kiedy mnie dopadnie? Złotko pogrążone jest już w głębokim śnie... a ja poczułem się już lepiej. Ot, przekora umysłu. :?

przez .Tomek 30 sie 2007, 20:43
bethi napisał(a):Poleciła mi paru znajomków po fachu, ale straciłam zapał Confused

Ej no co Ty, bethi. Nie trać zapału. Proszę :) Mnie wyszło Tobie też musi :D:D:D:D głowa do góry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Pstryk 30 sie 2007, 21:06
.Tomek napisał(a):Nie trać zapału. Proszę :)

:D Zawsze łatwiej jest mi robić coś dla kogoś :oops: niż dla siebie. Dobrze, nie poddam się.
Dziękuję.
Pstryk

przez .Tomek 30 sie 2007, 21:14
bethi napisał(a):Dobrze, nie poddam się.
Dziękuję.

Spróbuj tylko to zobaczysz xD No tak trzymaj :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez korres1 30 sie 2007, 21:15
człowiek nerwica napisał(a): rocznica pobytu na forum ;) która niestety zbiega się akurat z egzaminem z PSYCHOLOGII :D :D :D

hm. Czyżbys był kolejnym przykładem tego, że psycholodzy mają największe problemy ze sobą :))
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez IceMan 30 sie 2007, 21:39
Ewik 22 napisał(a):Ja już tęsknie, a jeszcze nie zdążyłeś wyjść z domu

tęskniłem ;)
Ewik 22 napisał(a):A poza tym planujemy spotaknie w katowicach i w końcu coś się ruszyło w temacie.... Chociaż oczywiście główny organizator, czyli JA mam agorafobie Laughing No ale luz... jakoś tam dotre...
W końcu grunt to pozytywne nastawienie...

heh... życzę udanego spotkania... bo na pewno musi wypalić ;)

bethi nawet nie próbuj mi się tu poddawać. NIE MA MOWY!

smutna48 nowy image widzę... nie poznałem :P

korres1, człowiek nerwica widzę że tego samego miesiąca dołączyliśmy... czyżby depresja jesienna ? :lol:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 31 sie 2007, 01:03
korres1, człowiek nerwica widzę że tego samego miesiąca dołączyliśmy... czyżby depresja jesienna ?

No może :lol:
hm. Czyżbys był kolejnym przykładem tego, że psycholodzy mają największe problemy ze sobą :))

A psychologiem raczej nie będe więc raczej takim przykładem nie jestem,ale słyszałem od pewnej pani doktor,że rzeczywiście tak jest :lol:
Czasami psychologowie mają gorzej od nas :lol:
:)

Sortuj wg