Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 29 sie 2007, 16:10
Piotrek napisał(a):Zmykam do babci na 2 dni... może nawet ktoś za mną zatęskni... :roll:

pewnie że zatęskni wszyscy beda tęsknić ...
Mi też brakuje juz rozmow z normlanymi ludzmi nudzę się ogolnie wiecie co zaczynam się bac bo dzisiaj nie wyłaze z łozka do tego serce coś mnie pobolewa moze to tak jest że żeby sie uspokoiło wszystko to musi potrwać ja od lat mam, te bole nerwicowe męczy mnie to.
Tygrysko dzieki i za Ciebie rownież trzymam kciuki uda się zobaczysz i będziesz zadowolona ;) Polina i b dobrze odpowiedziałas heheh nerwy człowieka ponoszą wiem coś o tym ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Twilight 29 sie 2007, 18:31
Polina napisał(a):Finalnie, gdy jakaś raszpla managerska zadała mi wypowiedziane kąśliwym tonem pytanie : "ostatnio pracowała pani x czasu temu, to co pani do tej pory robiła, z czego się pani utrzymywała?" , spojrzałam na nią z żądzą mordu w oku i wysyczałam jadowicie "gówno cię to obchodzi" Laughing Laughing Laughing Laughing poczem wyszłam trzaskając drzwiami.
Wkrótce stanę się znana w całej stolicy.

Polina :lol: Dobre, dobre, zobaczysz, jak to będziesz wspominać za jakiś czas, robiąc już coś innego ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez .Tomek 29 sie 2007, 19:30
Piotrek napisał(a):bethi, .Tomek powodzenia wam życzę!

Och dzięki :) Nie było źle. W zasadzie to było super. Mam na myśli, że ta psycholog była super. Miło się z nią rozmawiało i w ogóle miała fajne podejście. Pierwsze lody przełamane. Następna wizyta za tydzień, żeby zobaczyć jak tam leki itp. Na razie zadzwoniła do psychiatry skonsultowała jeszcze z kimś to wszystko i zadzwoniła do mojej lekarki pierwszego kontaktu, wypisała mi receptę na Fluoxetin. To Prozac po prostu. W poniedziałek wizyta u niej żeby zobaczyć czy pasuje mi :) Ach ogólnie nie było źle. Mam nadzieję, że jeszcze się odważę żeby z rodzicami pogadać. Radziła żeby powiedzieć. Ale nie wiem czy mi się uda.

bethi, a jak tam u Ciebie?
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 29 sie 2007, 22:06
dżejem ta wizyta to głównie Twoja zasługa :D. Inni jakoś przekonywali i mnie nie ruszało, a Ty zachęciłaś i poszedłem :) [no z małymi oporami, a w samej przychodni chciałem zwiać tak szybko jak tam wszedłem, ale wytrzymałem ;) ]
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Dino 29 sie 2007, 22:49
dzisiaj mija mój 14 dzień brania luxety i na razie co mogę powiedzieć to wyskakują mi pryszcze :shock: ciekawe co jeszcze mnie czeka?
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez .Tomek 29 sie 2007, 22:53
Dino napisał(a):i na razie co mogę powiedzieć to wyskakują mi pryszcze

Może to burdel w gospodarce hormonalnej robi??? A może to tak o tylko. Pytałeś lekarza, Dino?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Dino 29 sie 2007, 22:56
.Tomek napisał(a):
Dino napisał(a):i na razie co mogę powiedzieć to wyskakują mi pryszcze

Może to burdel w gospodarce hormonalnej robi??? A może to tak o tylko. Pytałeś lekarza, Dino?

wizytę mam dopiero pod koniec września,a na razie z tym lekiem to mam co parę dni rożne jazdy,ale na efekt tych leków długo podobno się czeka,na razie uważam za sukces nie brania cloranxenu, wygrywam bitwy ale nie wiem czy wygram wojnę

przez Jaśkowa 29 sie 2007, 22:58
no Dino właśnie na forum " leki ogólne- skutki uboczne" napisałam o tych pryszczach mi też się robią normalnie jak nastolatce a nastolatką dawno już nie jestem mało tego nawet jak ją byłam to łaskawy los oszczędził mi trądziku nigdy go nie miałam bo do teraz :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Dino 29 sie 2007, 23:00
Jaśkowa napisał(a):no Dino właśnie na forum " leki ogólne- skutki uboczne" napisałam o tych pryszczach mi też się robią normalnie jak nastolatce a nastolatką dawno już nie jestem mało tego nawet jak ją byłam to łaskawy los oszczędził mi trądziku nigdy go nie miałam bo do teraz :roll:

no właśnie ja mam już cztery ,takie cholernie bolące i w brwiach i na czole.

przez Jaśkowa 29 sie 2007, 23:06
ja mam też bolące tyle że na policzku i brodzie :mrgreen: hahahahaha ale z nas pryszczaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Twilight 30 sie 2007, 01:29
Paszczaki ;) Te z muminków.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez depresyjny86 30 sie 2007, 02:34
A mój dzień taki sobie,taki jakiś dziwny....na szczęście dzisiaj nie mam już ochoty biczować się zdjęciami ze szkoły,studniówki.
;)
:)

przez Tygryska 30 sie 2007, 07:48
Zabiję sąsiadów :x :evil: Zaczeli remont o 7 rano, wiercenie, stukanie, kucie ścian. Jestem nie wyspana, hałas jest okropny a mam się uczyć do testu na urzędnika. :x

Wczoraj byłam na całkiem sensownej rozmowie.Mają się niedługo odezwać. Zobaczymy...

przez smutna48 30 sie 2007, 09:49
Heja Wiesz co Tygrysko a ja zawsze myślałam ze ten oklepany tekst jest po to zeby spawić osobe do mnie nigdy nie dzwonia jak juz wiem ze maja zamiar mnie przyjąc to wiem to od razu :roll: ale zycze Ci wszystkiego dobrego i trzymam kciuki mocno wspołczuje sąsiadów :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg