Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gusia 22 gru 2006, 10:42
Witam.
Lusi,no fajny dzionek Ci się szykuje.Nie narzekaj.Ja Ci powiem tak:Zawsze jak sie nie chce to jest super :P Zobaczysz ,tak będzie.
Robota nie zając jak to mówią,kurcze ja też mam narazie pomysły tylko w głowie a gotowania...ech...szkoda gadac.Gdyby jeszcze nie było tego choróbska to miałabym więcej chęci ,ale czuję sie paskudnie ,nie spałam pół nocy i sama nie wiem jak to bedzie.No jakoś musi,bo po Wigilli zaprosiłam sobie gości i na stół coś trzeba połozyc ;)
Naszczęście juz posprzatane,choinka też już stoi ubrana więc teraz tylko do kuchni i "tańczyc"z garami...hehe.Damy rade Lusi.
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Lusi 22 gru 2006, 14:49
Ale jestem wkurw****. Chciałam wysłac zdjęcia mailem i h**. Od rana próbuję i nic. Taki popier****** komputer mam w pracy.
Sorki za te ***** ale musiałam sobie ulżyć.
ExModerator

przez maiev 22 gru 2006, 18:57
Lusi nie denerwuj się tak przez głupie zdjęcia. Ale dobrze że się wykrzyczałaś. mnie tam zawsze pomaga.
A ja dzisiaj cały dzień latam i...nic nie zrobiłam a niby cały czas coś robię. hmmm
Zapakowałam już dzieciakom prezenty, jeszcze tylko musze zrobić nieszczęsne stroiki na cmentarz. Jakoś się nie moge zebrać No i jutro cały dzień przy garach. Teraz kombinuję jeszcze jak uchronić choinkę przed kotem. Pierwszy raz coś takiego zobaczy - może być ciekawie.

Nie wiem czy zdążę złożyć wszystkim indywidualnie życzenia, bo szykuje mi sie format dysku. Na razie tutaj.
Aniołki kochane (i diabołki tez jak są, ale nie zauważyłam) - życzę Wam wszystkiego najlepszego, samych miłych chwil, żadnych niestrawności z przejedzenia :), świetnych humorków i wszystkiego czego sobie życzycie. No i duuużo zdrówka.
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 22 gru 2006, 22:34
OJJ a jadzis od rana robie tipsy :( ,mama sie wkurza ze nic nie robie a dopiero od klijentek wrocilam :(( Kazdy ma do mnie pretensje:( A ja nawet nie zdązyłam isc na zakupy ....a potrzebuje kupic pare rzeczy ,naszczescie tesco jest 24h na dobe wiec moze jeszcze pojade :)

przez monietta 23 gru 2006, 10:57
Wesołych świąt Wam życze!!!! :lol:

[ Dodano: Sob Gru 23, 2006 9:57 am ]
:mrgreen:

przez edwinka21 23 gru 2006, 12:26
czesc wam , to znowu ja :) no udalo mi sie posprzATAC , zrobilam nawet wiecej ,ale dzis i taqk dalej czuje sie okropnie ,chyba nielubie swiat , doluja mnie ,jak ide do pracy to przynajmniej jestem oderwana od tych 4 scian w domu.. a tu tyle wolnego , jak ja to wytrzymam to nie wiem , wczoraj walczylam z nerwami , babcia mnie tak wkurzala ze nie wiem . ehh

przez maiev 23 gru 2006, 14:21
Świąteczny nastrój - a ja się wkurzam. Kto mnie wkurza - oczywiście zawsze ta sama osoba. Mam ochote ja kpnać. Nie wiem w co ręce włożyć, tyle roboty w domu a ona - pojechała sobie gdzieś ze swoim menem. nikt nie wie po co i na co i kiedy wróci ale nie ma nawet kiedy jej powiedzieć. I tak od paru dni. A do żarcia pierwsza. Jak zwykle obie z mamą zrobimy wszystko. a ona na gotowe. Sorki że marudzę, ale taka wkurzona jestem. Wracam do garów -nikt za mnie tego nie zrobi.

przez hyte 23 gru 2006, 14:30
JA dzisiaj zaszalalem wzialem sobie podwujna dawke prozaczku, bo wydaje mi sie ,ze przestal dzialac!niewiem mam tyle roboty ze musze myslec podwujenie! :shock:
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez maiev 23 gru 2006, 15:58
a u mnie wszyscy teraz rycza ze śmiechu patrząc co wyprawia nasza kotka. Szalona jakaś. Zobaczyła choinkę i światełka i całą resztę i gania.. Czuje że będzie ciekawie.

przez anita27 23 gru 2006, 16:37
Swieta...Strasznie pracowity i nerwowy dzien.Ale szczerze mowiac jestem pozytywnie zmeczona ta sobota,tym bardziej ze przez trzy soboty siedzialam z synkiem w szpitalu.W koncu swoja lazienka,swoje lozko i wyczekiwane swieta za pasem.
Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez *maleństwo* 23 gru 2006, 23:28
Wesołych Świąt Kochani Nerwicowcy :) Mam nadzieję że te Święta beda dla nas wszystkich RADOSNE :) i Cieplutkie ( choc na polku mógłby wreszcie ten śnieg spasc)) ....

ps.wiecie dzis w tv w wiadomościach był chłopak który dostał ataku dusznosci w autobusie i znalazl sie na OJM ie jejciu teraz sie bede eszcze bardziej bała tych autobusów :(((((

przez gusia 23 gru 2006, 23:32
Cały dzionek w kuchni ;) Od rana jutro to samo.....aż mnie kręgosłup boli..hehe...,ale najważniejsze że w końcu zaczęłam czuc "zapach" Świąt,ich klimat bo jakoś wcześniej sie na to nie zapowiadało.
maiev...moja kocica miała to samo w zeszłym roku ;) ,a że widzi choinke poraz drugi jest w miarę spokojnie.Musicie przeżyc :P
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez *maleństwo* 24 gru 2006, 13:12
Ja wogóle nie czuje ze ida Świeta a dzis wigilia :( . Jeszcze dzis jest tak szaro i brzydko az sie nic nie chce!
Moja świnka naszczescie nie gryzie choinki ,ale za to mnie z rana pogryzła - wiec chyba bedzie to robiła cały rok hihhi

Miłych przygotowań do Wigilii :)

przez maiev 26 gru 2006, 15:57
A ja się ze wszystkim wyrobiłam i siedzę i się nudzę. Nawet fajnie było jak taka zaganiana byłam -zero czasu na myslenie o głupotach. Po co ja tyle panikowałąm że nie zdążę zrobić wszystkiego. Ale to normalka. Mam nadzieję że Wam też się uda zdążyć z przygotowaniami. Musi :)

Moja kocinka taka zmęczona tymi polowaniami na choinkę i bombki że śpi i nawet nie ma siły gryźć. przynajmniej jest spokój. Wczoraj oszalała - miauczała przeraźliwie, syczała, prychała...na swoją zabawkę. Nikt nie wie o co jej chodzilo ale była przerażona. Wiecie czym się bawi?? Tylko cii... Taką KACZKĄ.

[ Dodano: Wto Gru 26, 2006 2:57 pm ]
Dzisiaj niestety mam kaca strasznego. Matko, jaki człowiek głupi....
Ale tej głupoty sa też pozytywne strony. Pogodziłam się z moja siostrą - wreszcie sobie wyjaśniłysmy parę zaszłości. Lżej mi troche na sercu, ale jednoczesnie boje sie że ten nasz pokój znowu będzie trwał 2 tygodnie. Całkiem mozliwe. I znowu będę się czuła jak łoś. No ale nic, na razie jest ok. Miłego dnia wszystkim życzę.

Sortuj wg