Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 22 cze 2012, 20:46
Mushroom, ja też miałam zamiar się zdrzemnąć, bo brzuchol boli i mam @ ale znajomy wpadł pożyczyć namiot ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 22 cze 2012, 20:56
ja chyba dzisiaj szybko odpadnę. Pogoda też z dupy jest.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 cze 2012, 21:10
SadSlav, :P

Mushroom, Ty to juz sie chyba wyspales :nono:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 22 cze 2012, 21:31
No właśnie chyba jeszcze nie. Muszę sobie pospać coś czuję.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 22 cze 2012, 21:36
coma,
spoko Karola, mam nadzieję,ze bedzie dobrze wszystko i uda sie załatwic pozytywnie i,że dasz radę.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 22 cze 2012, 21:38
Candy14, Mushroom, nie ma spania!! seks,alkohol i muzyka :twisted:
a tak na powaznie-padam na pysk po calym tygodniu pracy.. zmywarka mi padla,sàsiedzi za scianà(Columbia) majà jakàs mega imprezè i siè tlukà,zalujè ,ze nie mam zatyczek do uszu:))

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 cze 2012, 21:40
_wovacuum_, jestem za :P
Mushroom, skoro tak to sporo atrakcji Cie ominie 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 22 cze 2012, 22:55
Abbey, ogrooomne gratulacje,tulę Cię mocno-szkoda, że tylko wirtualnie :cry:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Kasha 22 cze 2012, 23:01
witam niesmiale
ot tak jakos przypadkowo wpadlam na to forum, hmm moze nie powinnam pisac, ze to byl taki wielki przypadek, bo jednak wpisalam w wyszukiwarce slowo nerwica .
Odkad pamietam, zawsze bylam nerwowym dzieciakiem, zreszta dorastalam w nieciekawej atmosferze. Powinnam napisac, ze przeciez jestem z dobrego domu, bo ze ojciec chlal i namietnie robil w domu awantury, bil mame, to do niedawna byl sekret rodzinny, bo o takich rzeczach sie nie mowi. Moja nerwica, choc leczono mnie na depresje ostatnio nie daje mi zyc. Pojawila sie moja druga, gorsza strona. Nienawidze siebie, a przeciez wystarczy wrocic do lekow, ktore sama przerwalam 4 tyg temu :( Napisze jednak dlaczego, chcialabym miec jeszcze jedno dziecko (jestem mama przeslicznych dziewczynek), nie mam zamiaru sie zadnym dziadostwem faszerowac, bo przed urodzeniem mlodszec corki, z powodu lekow wlasnie poronilam. Najgorsze przezycie w zyciu, nawet teraz lzy mi leca jak o tym pisze, choc wszyscy dookola mysla, ze juz zapomnialam. Nigdy nie zapomne tego dnia i samotnego wieczoru w szpitalu ......
W sumie nie jestem juz na samym dnie emocjonalnymn (a bylam tam juz ze dwa razy), jednak zaczelam sie martwic o siebie, o moja rodzine. Jestem bardzo nerwowa, moje dzieciaki sa bardzo zywe, a co za tym idzie psoca ile sie da, tluka sie obie, no i czasami mama po prostu eksploduje. Nie znecam sie nad nimi bron Boze, ale wrzeszcze na te biedne dzieci jak furiatka, az mi wstyd. Uspokoje sie i potem placze, bo jak moge sie wydzierac na te moje slicznosci??? Moj maz wcale mi nie pomaga, zamiast wesprzec, zajac sie nimi, to potrafi tylo dogadac, ze mam zaczac tabletki od nowa. Nie wiem co jeszcze napisac, taki jakis rozwleczony ten post, przepraszam z gory, ale to jest wlasnie ta chwila, zeby sie tutaj zaczepic, bo nikt mnie nie zrozumie, jak osoby cierpiace na nerwice.
Przepraszam ze wam sie tak wcielam, ale mam nadzieje, ze bede sie tutaj mogla wyzalic, jak i rowniez pochwalic z kazdego usmiechu, z kazdego dnia czy tez godziny, gdzie sie opanuje i nie bede ta furiatka, ktora panikuje i sie wydziera.....
milego wieczorku zycze

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 cze 2012, 23:03
Kasha, przeczytalam. Oprocz lekow chodzisz na jakas terapie?

Mój dzisiejszy dzień

przez Kasha 22 cze 2012, 23:21
hej Candy
chodzic na terapie to tutaj na wyspach sie nie da. Mialam jednak spotkania z osoba, z ktora moglam sobie pogadac, miala tam jakies kursy dotyczace depresji itp. Jakis miesiac temu skonczylysmy te nasza ala terapie. Jak napisalam niedawno przerwalam leki i wlasnie zaczelam sie czuc niefajnie ze wszystkim. Nie chce zadnych prochow i nie wiem co robic, jak pojde do lekarza, to bedzie mnie namawiac na powrot do lekow, takie bledne kolo. Moge napisac,ze jeszcze dwa tygodnie temu bylam tylko senna, wiadomo efekt odstawienia, teraz jednak mam te swoje schizy jak to mowi moj malzonek

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 cze 2012, 23:25
chodzic na terapie to tutaj na wyspach sie nie da.

Da sie. Gdzie aktualnie jestes?

Mój dzisiejszy dzień

przez Kasha 22 cze 2012, 23:30
mieszkam w kencie. Kiedys mialam terapie z psychologiem przez telefon, bylo to podczas ciazy z mlodsza corka. Lekarz odstawil mi leki i to mialo pomoc. Raczej nie pomoglo, w sumie w ciazy czulam sie dobrze, choc przyznam ze balam sie, aby sie historia z poronieniem nie powtorzyla. Do psychologa/psychiatry to wysylaja ale ekstremalne przypadki, wiem co pisze bo mieszkam tutaj kupe lat. Kiedys tez pracowalam w osrodku dla ludzi z zaburzeniami psychicznymi

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 cze 2012, 23:34
Do psychologa/psychiatry to wysylaja ale ekstremalne przypadki

Taaa.. w UK na wszelkie dolegliwosci jest paracetamol 8) znam to
W szkocji moglabym Ci dac adres placowki gdzie pracuja polscy psychoterapeuci

Sortuj wg