Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez SadSlav 18 cze 2012, 20:59
Candy14, dwie psychoterapeutki miałem. Na razie żadna nawet nie próbowała mnie naprawiać tylko gadała sobie ze mną o pierdołach. Czy może coś ze mną jest nie tak? Czuję, że muszę się uporać z przeszłością ale na razie się na to nie zapowiada... Kolejna psychoterapeutka czeka w kolejce. Wizyta w lipcu, zobaczymy co z tego wyjdzie...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 18 cze 2012, 20:59
Pleione, ja tez nie wybaczylam i nie zapomnialam ale juz umiem z tym zyc i zostawic za soba

-- 18 cze 2012, 21:10 --

SadSlav, zadna nie dociekała jakie moze byc zrodlo Twoich problemow? Przeciez to podstawa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez SadSlav 18 cze 2012, 21:19
Candy14, nie. Jedna mi głupkowate testy robiła a druga wolała sobie ze mną pogadać o kulturze amerykańskiej i moim życiu uczuciowym. Kiedyś kazała mi napisać skrypt rodzinny ale potem nawet go nie przeczytała bo nie miała czasu, bo się oczywiście krowa spóźniła i miała półgodzinną obsuwę :evil: Potem temat rodziny już w ogóle nie istniał...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Pleione 18 cze 2012, 21:19
No właśnie Candy14 chciałabym nauczyć się z tym żyć. Tak jak Ty. Może kiedyś dorosnę do psychoterapii. Ale na takiego psychoterapeutę z prawdziwego zdarzenia jest ciężko trafić. Dlatego rozumiem załamanie i rozczarowanie SadSlav'a. Ale mam nadzieję, że pewnego dnia wszyscy będziemy ZDROWI.

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 18 cze 2012, 21:26
SadSlav, :shock: no to rzeczywiscie przegiecie
Ja sie od wrzesnia chce wbic na grupe DDA bo u mnie sa naprawde dobre terapie DDA... widze ile daja moim znajomym. Problem w tym, ze ja DDA nie jestem bo alkoholu u mnie w domu nie bylo ani kropli..byla tylko przemoc fizyczna i psychiczna. Niestety terapii DDD nie prowadza. Zastanawiam sie czy nasciemniac zeby mnie przyjeli czy uczciwie pogadac :oops:

Pleione, mnie sie udalo na indywidualnej na swietna kobiete trafic... postawila mnie na nogi chociaz lekko nie bylo. To byl dla mnie dobry start zeby poukladac siebie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Mój dzisiejszy dzień

przez SadSlav 18 cze 2012, 21:36
Pleione, ja też mam nadzieję, że wszyscy kiedyś będziemy zdrowi. Wszystkim tego życzę.

Candy14, no przegięcie. Czasami wolałbym żeby psycholog mnie jebnął, przypierdolił mi emocjonalnie a nie usprawiedliwiał każde moje głupie zachowanie i rozumowanie. Może by mi to więcej dało właśnie niż takie cackanie się ze mną. Próbowałem nawet prowokować takie reakcje momentami ale bez skutku. Wiem, że rolą psychoterapeuty jest bronić pacjenta no ale chyba wszystko ma swoje granice...

Mój dzisiejszy dzień

przez Pleione 18 cze 2012, 21:37
Z doświadczenia wiem, że nie jest dobrze zaczynać od kłamstwa. Bo człowiek się później coraz bardziej w to kłamstwo zanurza. I łatwo się w tym pogubić. W końcu już sam nie wie co jest prawda, a co fikcją. Dlatego jeśli trafilabys na kogoś normalnego, takiego życiowego to lepiej jest powiedzieć prawdę. Ale z drugiej strony patrząc to jeśli miałaby Ci ta terapia pomoc to byłoby to kłamstwo w dobrej wierze. Jeśli nikogo to nie skrzywdzi, a Tobie pomoże to rób wszystko, żeby dostać się na tę terapię. Tak sobie myślę, że wszyscy jesteśmy warci tego, aby o siebie walczyć!!!!

-- 18 cze 2012, 21:41 --

Candy14 mam do Ciebie pytanie. Jak udało Ci się nauczyć żyć z przeszłością pomimo, że nie wybaczyłaś i nie zapomniałaś? Bo łatwe to na pewno nie było. Dla mnie jest to niewyobrażalne wręcz.

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 18 cze 2012, 21:48
Upał nie do wytrzymania. Nie wiem jak Was ale mnie dobija.

nie ma to jak polacy, jakaby nie była pogoda to akurat jest niedobra :roll:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Pleione 18 cze 2012, 21:51
"nie ma to jak polacy, jakaby nie była pogoda to akurat jest niedobra "

Nie każdy rodzi się Hiszpanem :evil: :lol:
Poza tym żyjemy w strefie klimatu umiarkowanego. A temperatura powyżej 32 stopni jest dla mnie zabójcza :) I bardziej charakterystyczna dla innych szerokości geograficznych ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 18 cze 2012, 21:52
Pleione, po prostu nie pozwalam juz zeby zal dominowal moje zycie. Wystarczy ze dziecinstwo i czesc doroslosci mialam z***bane. Duzo, bardzo duzo dala mi psychoterapia. Wywalenie tego co we mnie siedzialo przez lata komus kto nie robil zdziwionej miny tylko czulam, ze mnie rozumie. To bylo takie oczyszczajace. Powoli ukladalaysmy ten balagan we mnie :) A jak juz sie poukladalo to poczulam ,ze jestem dorosla i ja decyduje o tym jak ma wygladac moje dalsze zycie.

Mój dzisiejszy dzień

przez Pleione 18 cze 2012, 21:52
Ale prawdą jest, że Polak to albo ma za ciepło albo za zimno :-)

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 18 cze 2012, 21:53
Nie każdy rodzi się Hiszpanem :evil: :lol:

gdyby Polacy żyli w hiszpanii to by ciągle narzekali że za gorąco i w ogóle to kiedy ta zima wreszcie
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Pleione 18 cze 2012, 21:55
Dziękuję Candy14. Tak właśnie czułam, że jak sobie poukładam swój bałagan to wszytko inne zacznie się układać. Musze poszukać dobrego psychoterapeuty. Może wtedy wreszcie zacznę żyć, a nie tylko istnieć.

-- 18 cze 2012, 21:56 --

Mushroom masz rację. Taka nasza natura - ponarzekać.

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 18 cze 2012, 21:56
Pleione, tego Ci zycze z calego serca i trzymam kciuki, zebys trafila na tak madra psychoterapeutke jak ja :great:

Sortuj wg