Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 04 cze 2012, 22:22
a co się stało z odkurzaczem? :(

ja zwalczyłam listwy przypodłogowe. Wyszorowałam je tak, że nie czuje rąk (zmywałam farbę z nich :evil: ) i chciałam zrobić tak, żeby były piękne czyste i błyszczące, ale ta cholerna farba nie schodzi :< wszystko wygląda jak gówno. Nigdy się nie wprowadzę tam :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez pawelbdg24 04 cze 2012, 22:58
tak mnie rozbolala glowa po rozmowie dzis z terapeutka ze masakra.nie wiedzialem czy dojde do domu..

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 04 cze 2012, 23:00
pisanka, wprowadzisz, już niedługo, a co z odkurzaczem to właśnie nie wiem, chłopak przy nim pomajstrował i niby działa..ale wcześniej już tak było że odkurzyłam jeden pokój a potem w drugim już nie ciągnął, ciekawe czy jutro będzie to samo :evil: :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez marcol13 05 cze 2012, 08:56
Ja już nie wiem czy da się wyleczyć to nerwice,fobie społeczną..ten fakt dobija.

Mój dzisiejszy dzień

przez *Oleńka* 05 cze 2012, 10:29
Czuje się fatalnie, lęki i nerwica wróciły do mnie ze zdwojoną siłą, biorę leki - seroxat i xanax, ale tak jakby przestały na mnie działać, nie dają żadnego ukojenia. Miałam naprawdę stresujący czas, ale nie sądziłam, że aż tak destrukcyjnie to na mnie wpłynie :( Bardzo się boję, że sobie z tym już nie poradzę, że wyląduje w szpitalu, że zwariuję :( Wczoraj miałam masakryczne napady paniki, w nocy nie spałam, bo się cały czas boję, dzisiaj rano nie poszłam do pracy, bo nie miałam siły wstać z łóżka :( Cały czas odczuwam niepokój i bardzo łatwo się nakręcam, ogólnie cały czas mam w głowie czarne myśli, że już nic mi nie pomoże, że nie wyjdę z tego, że umrę :( Boję się, bo jestem taka słaba, nie mam już siły na walkę z tą chorobą :why:
*Oleńka*

Mój dzisiejszy dzień

przez pawelbdg24 05 cze 2012, 10:50
chyba kazdy ma gorsze i lepsze dni,przeciez nie moze byc tak zle,pewnie caly czas nie mozesz pogodzic sie z tym rozstaniem?czujesz sie samotna nierozumiana?

Mój dzisiejszy dzień

przez Skrajna 05 cze 2012, 10:55
*Oleńka* napisał(a):Czuje się fatalnie, lęki i nerwica wróciły do mnie ze zdwojoną siłą, biorę leki - seroxat i xanax, ale tak jakby przestały na mnie działać, nie dają żadnego ukojenia. Miałam naprawdę stresujący czas, ale nie sądziłam, że aż tak destrukcyjnie to na mnie wpłynie :( Bardzo się boję, że sobie z tym już nie poradzę, że wyląduje w szpitalu, że zwariuję :( Wczoraj miałam masakryczne napady paniki, w nocy nie spałam, bo się cały czas boję, dzisiaj rano nie poszłam do pracy, bo nie miałam siły wstać z łóżka :( Cały czas odczuwam niepokój i bardzo łatwo się nakręcam, ogólnie cały czas mam w głowie czarne myśli, że już nic mi nie pomoże, że nie wyjdę z tego, że umrę :( Boję się, bo jestem taka słaba, nie mam już siły na walkę z tą chorobą :why:

Więc najwyraźniej musisz zmienić leki, być może i nawet terapeutę? Czy masz przy sobie kogoś bliskiego kto Cie w tym wszystkim wspiera?

Ja osobiście mam dziś ciężki dzień. Do kwadratu, przez mój dzisiejszy nastrój..

Trzymajcie za mnie kciuki, ja za Was będę.
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 05 cze 2012, 11:22
zalezy od pogody
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 05 cze 2012, 22:22
poszłam do lekarza z moimi ostatnimi jazdami i kazał mi natychmiast iść do neurologa, dostałam też skierowanie do szpitala, bo prawdopodobnie to padaczka. niech to /cenzura/ szlag.

potem wyżyłam się w mieszkaniu. złożyłam dwie komody na książki, z tego wszystkiego odwrotnie poprzykręcałam półki i rozwaliłam tylną ściankę -_- fuck yeah.

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 06 cze 2012, 00:59
no i sie popłakałm znowu, ja juz nie daje rady z tym.....
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 06 cze 2012, 09:26
pisanka, trzymaj się tam jakoś :?
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Patrycha23 06 cze 2012, 14:16
A ja zaraz zeświruję, bo za chwilę wychodzę na spotkanie w sprawie pracy i z jednej strony zależy mi na tym bo nie mogę już dłużej siedzieć w domu, ale nie wiem czy jestem gotowa na takie codzienne wychodzenie do ludzi i przebywanie z nimi po 8 godzin. :hide: Boję się że nie dam rady... :zonk:
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

Mój dzisiejszy dzień

przez Stylow 06 cze 2012, 14:17
FAJNY. 8)
Stylow

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 06 cze 2012, 19:31
najpierw 2 godziny stania w kolejce do lekarza, jak się wbiłam do gabinetu okazało się, że nie ma mojej karty, w rejestracji okazało się, że ją zgubili, a potem znowu walka z moherami w kolejce...drugi lekarz potwierdził i dał mi kolejne skierowanie do neurologa, więc zapisałam się już na 18 lipca :) grrr do tego boli mnie głowa i jestem przemęczona i niewyspana. Ale kupiłam szafkę z umywalką do łazienki i podłączyli nam internet z tv i wszystko działa :)

Sortuj wg