Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 maja 2012, 20:32
czy to możliwe, że po tylu latach choroby tak nagle by wszystko przeszło? chyba niemożliwe :( pewnie leki zaczęły w końcu sensownie działać ;)
ale dziękuję dziewczyny :*
chyba staję na nogi, albo przynajmniej mam ten okres gwałtownego wzlotu, motywacji, pozytywu, a potem znowu wszystko spadnie na dno :(

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 23 maja 2012, 20:38
pisanka, ah to umniejszanie pozytywów...:P dziś rozmawiałam z moim P. który podawał mi przykłady moich sukcesów a ja KAŻDY potrafiłam zanegować.aż w końcu sama się z tego śmiałam, jak wyszło, że to że nauczyłam psa jakiś sztuczek to sukces psa a nie mój bo przecież to on się np. turla więc to psa sukces :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 maja 2012, 20:59
pisanka, suuper ;) :brawo:

mój dzień taki bylejaki...teraz siedzę z kumplem i M.
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 23 maja 2012, 21:01
ciężko było, ale przeżyłam, trzeci dzień na oddziale dziennym jest już za mną
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez beti19 23 maja 2012, 21:19
coma, ooooo nie wiedziałam że chodzisz na oddział dzienny ? a na jaki okres pobytu jesteś zapisana bo ja chodziłam prze 3 miesiące
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 maja 2012, 21:24
dominika92 napisał(a):pisanka, ah to umniejszanie pozytywów...:P dziś rozmawiałam z moim P. który podawał mi przykłady moich sukcesów a ja KAŻDY potrafiłam zanegować.aż w końcu sama się z tego śmiałam, jak wyszło, że to że nauczyłam psa jakiś sztuczek to sukces psa a nie mój bo przecież to on się np. turla więc to psa sukces :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hahahaha :DDD coś w tym jest :D jak mój P. pochwalił dzisiaj, że ładnie pomalowałam salon to musiałam oczywiście powiedzieć "ale przed chwilą mówiłeś, że gdzieś tam są prześwity, więc jednak nie ładnie pomalowałam" :D ach to już chyba mamy we krwi :D

Mój dzisiejszy dzień

przez clover 23 maja 2012, 21:45
A ja moj dzisiejszy dzien zmarnowalam, jak wiekszosc chyba w moim zyciu.Nie potrafie sie zajac sobą.

Boje sie poniewaz 30 maja lece do anglii popracowac troszke na moze 2 miesiace, moze wiecej. Lece sama i sie strasznie boje, ze nie poradze sobie na lotnisku wsrod tych tłumów, w dlugiej drodze do celu, ktora musze pokonać sama z calym bagazem. Boje sie tej samotnosci, ktora w moim przypadku nie jest wskazana. Boje się ale nie mam wyjścia.

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 23 maja 2012, 21:48
pisanka, no to jest naprawdę...mi P. mówi, że nikt mnie nie niszczy tak ja niszczę sama siebie takim podejściem..coś w tym jest..ale jutro wygram z tymi cholernymi kącikami i będę dalej sprzątać, zobaczycie :evil: żadne brudne kąciki nie staną mi na drodze do szczęścia :evil:

Mój dzisiejszy dzień

przez beti19 23 maja 2012, 21:53
dominika92, powodzenia z brudnymi kącikami
a ja nie mam ochoty na nic więc robię to co muszę ostatnio
z niki i niczym nie walczę bo nie mam siły,poprostu sie chowam ................. :why: :why: :why:

Ks.Twardowski

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 23 maja 2012, 21:59
beti19, dobrze wiem jak to jest się chować :( codziennie mam na to ochotę..wskoczyć pod kołdrę, skulić się i..schować przed wszystkim.

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 maja 2012, 22:02
dominika92 napisał(a):pisanka, no to jest naprawdę...mi P. mówi, że nikt mnie nie niszczy tak ja niszczę sama siebie takim podejściem..coś w tym jest..ale jutro wygram z tymi cholernymi kącikami i będę dalej sprzątać, zobaczycie :evil: żadne brudne kąciki nie staną mi na drodze do szczęścia :evil:

no pewnie! dasz radę i zwalczysz wszystkie brudne kąciki!!! a potem wyjdziesz na spacer, bo ładna pogoda ;))))

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 maja 2012, 22:02
coma, ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez beti19 23 maja 2012, 22:05
dominika92, Ty masz tylko ochotę a ja tak poprostu robię
ale co z tego jak przychodzi ranek i trzeba wyjść z kryjówki i iśc do pracy, bo przecież ja
sama utrzymuję dom i moją córkę i chyba tylko dlatego mam siłę codziennie rano wychodzić do ludzi.
Gdybym była całkiem sama to pewnie byłoby mi wszystko jedno czy wstanę czy nie a tak w obecnej
sytuacji poprostu muszę !!!!!

a teraz nie chcę tu nikomu marudzić więc spadam stąd,
ale to życie jest ciężkie...............

Ks.Twardowski

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 maja 2012, 22:06
no nie wiem czy ona ma tylko na to ochotę.. :P

Sortuj wg